Jaký internetový prohlížeč používáte k zobrazování AVmanie?

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Jaký internetový prohlížeč používáte?
Internet Explorer 8 %  7%  [ 8 ]
Maxthon, Avant Browser atd. (Nadstavba IE) 3 %  2%  [ 3 ]
Mozilla Firefox 42 %  39%  [ 42 ]
Netscape 0 %  0%  [ 0 ]
Opera 38 %  35%  [ 38 ]
Safari 3 %  2%  [ 3 ]
Jiný 12 %  11%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 106

Odeslat příspěvekod Nolwendil 23. 6. 2010 14:09

To je sice pravda, ale to přizpůsobení šířce občas rozhodí stránku. Chtělo by to něco jen na ty obrázky. Zkusím ten skript, třeba pomůže...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 23. 6. 2010 15:47

Tady je kdyžtak ten mnou upravený skript, upravil jsem jenom vzhled kurzoru a barvy.

http://mobilforum.mobilmania.cz/moderatori/audiovideo/vanDave/avf/Opera/autosizer2-0(vanDave_edit).js

Mezi jednotlivým přizpůsobením se přepíná najetím a kliknutím myši do pravýho horního rohu.

Ale v tý nový Opeře 10.5 už to asi chodit nebude, kdyby se přestaly zobrazovat obrázky tak stačí plugin vymazat.
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 23. 6. 2010 19:04

A dokonce už je i Op 10.54 ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod eRiper 23. 6. 2010 19:14

Chrome 6 dev
eRiper
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod creat 23. 6. 2010 19:17

Obrázek
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 23. 6. 2010 20:32

EKKAR píše:A dokonce už je i Op 10.54 ...


A chodí Ti to v pohodě? Vím žes mně dřív v SZ psal, že Ti 10.52 pořád padá.
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 23. 6. 2010 21:31

Nevím, ještě jsem ji nedovolil instalaci - ale ta 10.52 se neměla ráda s Acrobatem/Readerem, jak jsem s ní otevíral nějakou stránku s pdf (hlavně pdf datasheety součástek), při zavření pdf listu padla na (_!_)... 10.53 je mnohem stabilnější, nepadá, 10.54 budu testovat až zítra - dnes na to už opravdu nemám náladu...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod icotech852 12. 11. 2012 19:06

google chrome - je to otras ale je to prepojene s gmailom a youtube.Inak som bol za operu ktora ale nejako mala problemy so zvacsovanim stranky pri videu.
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergarok 12. 11. 2012 19:32

Hrůzy jako IE, Firefox a Operu už mám naštěstí za sebou. Od počátku Chromu (začátek 2009) jedu na Chromu a v pohodě, nějak si nedovedu představit, co by na něm mohlo být hrůza.
Na AVManii je ale jinak dobrý kterýkoliv prohlížeč s AdBlockerem. ;-)
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 12. 11. 2012 19:59

Opera má dobre hlavne rychle menu čo je u google hroza.Aj sťahovanie bolo prehladnejsie
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Audiofiller 12. 11. 2012 20:38

Za mě taky Opera. :-)
Audiofiller
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergarok 12. 11. 2012 21:17

Pokud tím menu myslíš to, co je pod tlačítkem pro zavření okna, tak na tom něco je! Jelikož tam ale lezu maximálně jednou za rok, tak mi to je jedno... ;-)
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků