Grado SR60 do srovnávacího testu?

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod DC20 21. 11. 2007 21:31

Neviem uz kam to mam napisat tak zalozim novy topic.
Jersey II. nemohol by si k testu prenosnych sluchadiel pripojit aj sluchadla Grado SR60? Myslim, ze svojou relativne dobrou cenou a neprilis velkou konstrukciou sa hodia aj ako prenosne sluchadla (aj ked sa v tomto asi skladnostou nevyrovnaju napr. KPP). A dost ludi ich tu navrhuje ako alternativu k prenosnym/domacim sluchadlam. Popripade, ak by dodatocne pripojenie tychto sluchadiel k testu nebolo mozne, ci sa nechysta ich samostatny test(recenzia). Zaujimalo by ma hlavne, ako su na tom v zanroch ako rock, metal a podobne gitarove styly. Myslim, ze by ten test dost ludi uvitalo :)
Dik
(JII. pytal som sa na to v diskusii k testu prenosnych sluchadiel, no nedostal som odpoved. Neviem ci si to nezaregistroval, alebo si nemal potrebu sa k tomu vyjadrovat. A z vlastnej skusenosti som zistil, ze ani na SZ neodpovedas, takze prave preto tento topic tu na fore, aj ked mozno trochu zbytocny...)
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kam1kadzE 21. 11. 2007 22:44

Ja je chystam koupit, takze se muzete tesit snad do mesice na 2recenze Bose in ear a SR60 a ktomu mini recenzi porovnani SR60 s Bose in ear, stejna cenova hladina a opravdu me zajima jaky je rozdil mezi kvalitnima spuntama a klasikama.

Nemel jse nekdo moznost vyzkouset Bose On-Ear nebo Bose Around Ear?
kam1kadzE
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 22. 11. 2007 00:10

Omlouvám se, ale jsem v současné době velmi omezen, co se připojení k internetu týče. Na SZ se snažím reagovat, jak jen to jde. Mám teď minimum času a k tomu jen mobilní připojení, v diskuzi jsem to přehlédl. A k samotnému dotazu, do tohoto testu už je bohužel nedostaneme, ale hned poté je zkusím zajistit. Jen, prosím o trochu trpělivosti.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DC20 22. 11. 2007 17:38

Jersey II. Dik ;)
DC20
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků