Jak se Vám zde líbí? AV průzkum

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Jak byste oznámkovali AVfórum? (1 = nejlepší)
1 28 %  31%  [ 28 ]
2 45 %  51%  [ 45 ]
3 8 %  9%  [ 8 ]
4 1 %  1%  [ 1 ]
5 6 %  6%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 88

Odeslat příspěvekod Jersey II. 27. 9. 2007 21:14

Vy jste nejdůležitějším článkem našeho diskuzního fóra, a tak se obracím se žádostí o pomoc. Vytvořil jsem anketu, jejímž cílem bude zjištění spokojenosti s AV fórem. Známkujte, prosím, stejně jako ve škole - 1 nejlepší, 5 nejhorší. Pokud udělíte známku horší než 2, uveďte do diskuze, co se Vám zde nelíbí, co byste zlepšili. V hodnocení zohledním jen ty známky (3,4,5), které budou mít příslušný komentář. Samozřejmě se nebudu zlobit i za případné příspěvky pozitivní.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod eraser_svk 28. 9. 2007 11:30

davam vybornu

toto na CZ/SK webe chybalo... najde sa tu dost ludi, co sa fakt vyznaju a clovek sa tu spustu veci dozvie. Je to prehladne, ma to uroven, len tak dalej :wink:
eraser_svk
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Letadelko 28. 9. 2007 12:50

Dávám 3. Proč ? Málo příspěvků. Na Živě to bylo občas tak krásně zaspamováno že jsem nestíhal ani číst :) Ale na druhou stranu, vejde se tady toho více. Každopádně oceňuju snahu fórum postupně vylepšovat např. soutěže jsou super. A taky bych chtěl pochválit odborné zkušenosti některých uživatelů od kterých se my, obyčejní smrtelníci občas něco přiučíme. Takže, jen houšť a bude to super.
Té lípy se nevzdám!
Letadelko
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 28. 9. 2007 13:10

Děkuji těm, kteří klikli a obzláště pak Vám dvoum chlapi. :wink: .. Jen doufám, že přibydou i další názory a známky.

Letadelko: Množství příspěvků je bohužel jedna z věcí, které nemohu moc ovlivnit. Také by mě těšilo, kdyby každý den přibylo 300 nových, ale to záleží především na samotných přispěvatelích, tedy i Tobě. :wink: .. Ono to také souvisí s poměrně úzkým zaměřením fóra a době jeho činnosti. Funguje někdy od června, což je zatím málo na to, aby o něm věděla velká skupina lidí. Takže je nutné, aby se zde lidem líbilo a měli se proč vracet. Doufám, že budou stále přibývat noví uživatelé s ochotou poradit.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 28. 9. 2007 13:10

Malá komunita, proto hodnotím číslem 2.
oneill_sx1
Recenzent fóra

Odeslat příspěvekod Sauron 28. 9. 2007 13:35

Dávám za 2. Proč ? Ne že by sa mě tady neco nelůbilo, ale kdybych dal za 1, mohli by ste přijít k pocitu že už néni co zlepšovat a to by byla chyba ;) Takže aj přeto že ma nic momentálně co zlepšit nenapadá, sa určitě neco najde :)

Snad jedné mínus je zatím vcelku, jak už tu někdo píše, malý okruh lidí a celkově příspěvků. Ale to sa časem určitě zpraví.
...I'm in love with my car, the machine of a dream, such a clean machine, with the pistons a pumpin' and the hub caps all gleam...
Sauron
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jersey II. 28. 9. 2007 13:42

Sauron
Neboj, k takovému pocitu jistě nepřijdem, minimálně já 100% ne, jelikož vždy může být něco uděláno lépe. :wink: K té komunitě a počtu příspěvků jsem se již vyjadřoval. Pokud ale máte známé, které audio a video zajímá a neznají nás, pošlete jim odkaz na web a toto fórum. Myslím, že všichni budeme jedině rádi.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod Sauron 28. 9. 2007 13:48

Ok :) To je dobře, chválím :) Nikoho známého tohoto ražení nemám, kdybych měl tak už je tu :) Chce to prostě čas. Ona např. Garáž na AR taky před cca 3 rokama, když sem tam začínal chodit, byla "o ničem" a kde je teď. Nemyslím tím kvalitu (ikdyž aj ta sa tam občas najde), ale počet příspěvků a lidí tam chodících.
...I'm in love with my car, the machine of a dream, such a clean machine, with the pistons a pumpin' and the hub caps all gleam...
Sauron
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod al.ish 28. 9. 2007 15:40

Co se týká návštěvnosti, tak je fakt, že to zatím není žádná velká sláva, ale řekl bych, že se to pomalu zlepšuje a v budoucnu to bude ještě lepší. Na druhou stranu je to možná lepší, než mít 1000 příspěvků za den jako na živě.cz, z nichž více než polovina se neustále opakuje dokola.
Taky to souvisí s tím, že počítačům přece rozumí každý, kdo udrží myš v ruce, ale s audiem a videem už to tak lehké není. Proto jsem rád, že jsou tady mezi námi opravdoví borci, od kterých se pořád dá něco učit...
al.ish
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod marek65a 28. 9. 2007 16:05

Ja davam za 1, Totiž o audiu a videu som si zatiaľ na žiadnych našich forach nemal s kym pokecať,až tu!!! Konečne
marek65a
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 28. 9. 2007 16:39

Jinak ještě dodám, že už jsme v počtu příspěvků přeskočili i Digiarénu, takže na tom nejsme zase tak zle. Pravdou ale zůstává, že zatím nemáme moc velkou komunitu. Doufám, že časem se rozroste. A když vydržíte, budete si moc za dva roky říct, že jste stáli u zrodu největšího AVfóra v České republice. :D :D
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 28. 9. 2007 16:52

Davam za 1-2(je vzdycky co zlepsit)Diky tomuto foru jsem prokoukl, vybral spoustu novyho zbozi a celkove je to prvni forum, ktere sleduju casto. Pravdou je mala komunita, ale osobne mi to nevadi.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod beat 28. 9. 2007 17:38

Taky jsem dal za dva.. Mě se fórum líbí, ale nic není dokonalé, takže za 1 zatím dát nemůžu :D

Počty přispěvovatelů zatím asi moc ovlivnit nemůžete. Nejde nikoho nutit sem psát. Snad se to samo rozběhne a bude tu více diskutérů... :wink:
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod bombul 28. 9. 2007 17:58

Na zacinajuce forum je to fajn...

Davam mu 2 ma potencial, fajn admina, dobry team co viac chciet :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod santusak 29. 9. 2007 21:50

Hlasoval jsem za jedna. Proč? Fórum se mi moc líbí, ve volných chvílích na počítači nedělám prakticky nic jiného, než že pročítám právě toto fórum (popřípadně jiné - zahraniční), protože hudba a technika okolo ní, je prostě můj život a hobby. Moc se mi líbí i recenze - a to hlavně v poslední době, kdy je řeč o sluchátkách, které jakožto zdroj zvuku, používám zcela výhradně.

Uvítal bych ovšem více recenzí na zesilovače a to hlavně z oblasti sluchátkových. Také by se zde mohl objevit nějaký ten článeček o DA převodnících a popřípadně i výběru vhodné zvukové karty. Myslím si, že právě tyto tři věci, tvoří základ každé pořádné audio sestavy - tento magazín (či fórum) se podle mě právě zaměřuje (převážně) na kvalitní (pořádné) audio systémy.
..:: metal music will never die ::..
santusak
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 29. 9. 2007 21:55

Nemusíš mít strach. Všechno přijde, jen to chce čas, AVmania je teprve v počátcích. Myslím ale, že mohu prozradit blížící se test AKG K-701 a sluchátkového zesilovače s binaurálním processingem Zama HPA-1.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod santusak 29. 9. 2007 22:26

Kdy vlastně AV mánia začala? :) Pamatuju si, že jsem docela dlouho hledal, nějaký lepší audio magazín na českém internetu a pak našel právě pouze AV mánii. Myslel jsem, že funguje už dlouho (ani jsem vlastně nad tím nepřemýšlel) a tak mě docela překvapilo, že je to vcelku nový projekt ...
..:: metal music will never die ::..
santusak
Junior

Odeslat příspěvekod eraser_svk 29. 9. 2007 22:30

Jersey II. píše:Nemusíš mít strach. Všechno přijde, jen to chce čas, AVmania je teprve v počátcích. Myslím ale, že mohu prozradit blížící se test AKG K-701 a sluchátkového zesilovače s binaurálním processingem Zama HPA-1.e/quote]

woow ! pekne

ak by bolo mozne, ked to bude aktualbe, mohol by si porovnat binaural zosilnovac s tymto ? http://avforum.zive.cz/viewtopic.php?t=67103
eraser_svk
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jersey II. 30. 9. 2007 09:00

santusak
Web AVmanie byl spuštěn cca před měsícem. AVfórum před cca 4 měsíci. Je to opravdu poměrně nový projekt, snad bude čím dál úspěšnější.

eraser_svk
Porovnat ho mohu, ale bude to spíš jen takové orientační, jelikož nelze srovnávat dvacetitisícový CD přehrávač a zvukový výstup levné karty.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod Acorp 30. 9. 2007 15:52

malá komunita ale hodně informací. Dal jsem za 2. Jen tak dál ;)
Acorp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jersey II. 30. 9. 2007 17:00

OK, takže tu máme kromě jedniček a dvojek také dvě trojky a jednu pětku. K jedné trojce se přihlásil Letadelko. Kdo se přihlásí ke zbylým známkám? Nebo to bylo jen nesmyslné kliknutí, které není opřeno o žádné argumenty?
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod kukin 30. 9. 2007 17:37

Dal sem 2, je to tu celkem slušné, nezaspamované:)
Po nás potopa.

na doma: foobar2000 + Carat RUBY2 / NAD C545BEE + C352BEE + KEF iQ30 + Audio-Technica ATH-A900X
do práce: HRT microStreamer + Audio-Technica ATH-A500X
kukin
Junior

Odeslat příspěvekod The Wolverine 30. 9. 2007 18:34

Dal jsem 2 vesměs kvůli důvodům výše.
mimochodem k to mu Zive: je tám pár skutečných machrů v oboru, ale taky pár lidí co si na ně jenom hraje. A že je expert každej, kdo udrží myš v ruce tak to ani omylem.
The Wolverine
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SETH CZ 2. 10. 2007 14:09

Nikdy jsem nechapal, ze tu nejsou ani jedny cesky stranky zabývajici se elektronikou. Takze jsem moc rad za tenhle web ! Jinak jsem dal jsem za dve. Primlouval bych se , pokud to bude alespon trochu mozne, za obsahlejsi recenze a vice srovnavacich testu.
SETH CZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gebarr 28. 11. 2007 09:17

Osobně dávám za 2. Nechápu odtržení kamer jako HW od SW střihu a zpracování videa do dvou různých webů, ačkoliv spolu úzce souvisí. Na forum.zive se propírají PC přehrávače, převody formátů a různý blbosti, který nemají se zpracováním videa z kamery nic společného. Třeba v tom nějaká logika je. Ještě jsem jí neprokoukl.
gebarr
Junior

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 28. 11. 2007 09:36

- davam 2 za to, ze su tu slusni ludia, ktori chcu pomoct, a ze je tu vedenie, ktore pripadne konflikty riesi spravodlivo (nie ze by sa ma to nejako tykalo)
- forum je vyborne zamerane, nasiel som tu vela uzitocnych informacii a ako vidim, nie som sam
- 1 nedavam preto, aby ste nespysneli a nezaspali na vavrinoch, ale som v podstate uplne spokojny... :) (a urcite su veci, ktore sa daju vylepsit, ale mne ziadna z nich teraz nepride na um)
- len tak dalej! 8)
zive: Lenovo Z570 (i5 2430M, RAM 8GB, GF GT540M 2GB)
digiarena: Nikon D5000 + 18-55mm DX VR + 55-300 DX VRII + Raynox DCR-150 + SB-700
avmania: Panasonic TX-P46ST30E + VU+uno + Xtreamer SW3 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S 426 HCS 3
mobilmania: Samsung Galaxy S4
THeBaNDiT
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jersey II. 28. 11. 2007 16:17

Tak to jste mě, pánové, moc potěšili. :wink:
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 24. 12. 2007 17:02

Známka za 2 a proč? Jednoduše:
Je zde málo rubrik, chtělo by jich udělat více. Lidé chtějí vědět nejlepší programy na to, či ono. Audio kabely, mikrofony atd. atd. Ale to je jen maličkost. hlavním důvodem je jen to, nesunout a pořád na sobě makat:) Nikdy se nespokojit s druhým místem, dvojka vás má táhnout dopředu k jedničce, dostat se na špičku.)
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster

Odeslat příspěvekod Caddy 24. 12. 2007 21:20

davam dva, rovnez jen kvuli slabe diskusi...snad se to rozroste...
Polibte mi vsichni vsechno
Caddy
Junior

Odeslat příspěvekod mahony07 26. 12. 2007 18:33

Ahojte.Dnes ráno asi v 7hod.jsem najel na toto fórum.Od té doby jsem zde až do teď.Nebudu raději komentovat názor manželky na můj dnešní den /určitě to znáte/,ale za mne patří dík admin. a moderátorům za toto fórum a uživatelům za příspěvky čímž pomáhají ostatním.Supr-dávám za jedna.Veselé vánoce-všem.
mahony07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jersey II. 26. 12. 2007 18:39

Ahoj, moc děkujeme. Ještě tu s nám ale chvilku vydrž, manželce slib třeba nové linoleum do kuchyně - však to znáš. :D
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod The Wolverine 26. 12. 2007 19:05

Jeste lepsi: navnad ji na AV taky :twisted:
The Wolverine
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mahony07 26. 12. 2007 19:24

Jersey II. píše:Ahoj, moc děkujeme. Ještě tu s nám ale chvilku vydrž, manželce slib třeba nové linoleum do kuchyně - však to znáš. :D

Vydržím a rád se sem budu vracet./podle času/.Manželce místo lina jsem slíbil novou telku.Dík
mahony07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 4. 2. 2008 17:31

sice jsem dal dvojku, ale i tak napisu co bych zmenil, asi bych zmenil barvu, ale ted me zadna nenapada, ano seda se celkem hodi ptz takovou barvu ma vetsina hi-fi veci, ale je to takove celkem nudne...:) a vyhledavac bych zmenil 100% :)
BoBo!!!
Slawall
PortaMan

Odeslat příspěvekod fernetik 4. 2. 2008 17:56

tiez som dal 1.. je to tu v pohode. prijemni ludia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
**Naco si nepamatam to sa nestalo**
Core2Duo E6400@3,6GHZ
Corsair 2x1024MB DDRII 1066MHZ
GeForce GTX280 1GB

Cowon D2 4GB black(fw 3.57)+ Kingston SD 2GB + Sennheiser PX100 + Etymotic ER6i Black
fernetik
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod Narcissus 6. 2. 2008 01:13

Sice pozdě, ale dal jsem za dvě. Je to tu v pohodě, lidi jsou slušní.
K těm příspěvkům/návštěvnosti - myslím, že tento typ fóra bude vždycky spíš poklidnější. Jak se to tu přirovnávalo ke Garáži - auta má jako koníček daleko více lidí než AV.
O video se nezajímám. Ale u audia je tu, jak si všímám, pár lidí, kteří ví o čem mluví, a myslím, že budou stačit tuto část fóra obhospodařovat i nadále :-)...
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior

Odeslat příspěvekod Kuba4 6. 2. 2008 13:26

Dávám za 3. Diskuse je bez stále profíků, moc tvrdá pravidla fóra, mnoho zbytečných zásahů administrátorů. Téměř nic nového se člověk s normálním rozhledem v problematice A/V nedozví. Jako pozitivní se mi jeví slušné jednání diskutujících.
Kuba4
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Jersey II. 6. 2. 2008 14:14

Děkuji za další názory. Ten Kubův mě mrzí především ohledně údajně zbytečných administrátorských zásahů. Rád bych, kdyby mi alespoň jeden takový ukázal. ;-)
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod Kuba4 14. 2. 2008 11:09

Ukázat, to je těžké, mazání se ukazuje špatně a když se rozpadne téma, které frčí na 3 s nesmyslným názvem, tak to ubíjí další diskusi.
Nechodím sem příliš často a krátkou dobu, ale mám pocit, že je to čím dál horší s diskutujícími. Možná to bude už na čtverku.
Kuba4
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Jersey II. 14. 2. 2008 11:20

Mazání. Věř, že mažu příspěvky jen velmi nerad. Naposledy jsem snad smazal ten Tvůj tolik diskutovaný smajlík. Věřím ale, že si z jednoho oprávněného zásahu neděláš celkový obrázek. :wink:

A k rozdělování témat. Pokud se Ti zdá, že jsem někde zasáhl necitlivě, dej konkrétní důkaz, nemíním se zde bavit v teoretické rovině. Dle mého právě ubíjí diskuzi, když se stočí úplně někam jinam. To je sice běžné, ale najít poté v tématu o sluchátkách diskuzi o LCD odradí čtenáře více, než když se z ní toto oddělí do nového tématu.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod Kuba4 14. 2. 2008 11:37

Nejde jen o Tebe, mažou i ostatní. Nebuď vztahovačný, nejde o žádný boj mezi námi dvěma. A mimochodem naposledy si mi smazal odkaz na sluchatka.net přesně podle trapných pravidel. Téma Sennheiser 555 se minimálně 3 krát rozpadlo, ...
Kuba4
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Jersey II. 14. 2. 2008 11:42

S tím odkazem máš pravdu. Jenže toto diskuzní fórum je komerční povahy, je vlastníkem společnosti Computer press. Kdyby patřilo mě, odkazy samozřejmě nemažu.

Bylo by to na delší diskuzi, jestli máš chuť, můžeme to probrat přes SZ. V případě, že máš konkrétní stížnost např. na nějaký moderátorský zásah, adresuj ho, prosím formou soukromé zprávy mně.

Jsem ale rád, že sdělíš své dojmy. Budu se snažit řešit věci citlivěji.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod Mr.David 14. 2. 2008 12:48

Tak já se taky přidám :D
Dal jsem 1.Se vším jsem spokojený,barva se mi libí nerad bych aby se měnila,funkce hledat je zatím nejlepší co jsem na fórech viděl :D
Slušní lidé,je tu pořádek jak má být.
Chtělo by to víc lidí,i když registrovaných je hodně všichni jenom pokukujou a nic nenapíšou,já se snažim lidi navnadit aby jsem taky chodili :lol: ´
Možná jenom mi vadí(ale je to kravina)že na forum.mobilmania je malinko víc smajlíku,by se mi líbili i tady. :wink:

EDIT:Jo a jinak na AVmanii.cz my chybí víc recenzí,mě ty články kde píšou o herci nebo o filmu mě moc nebaví :mrgreen:

//JII.: Neboj se, budou. Dej tomu čas. A ti registrovaní jsou v rámci všech fór Cpressu. :wink:
Naposledy upravil Mr.David dne 14. 2. 2008 13:06, celkově upraveno 1
Mr.David
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vizitix 14. 2. 2008 13:04

Já dal místo jedničky pětku, prtz jsem myslel že jde o body :D :) jinak jsem tu spokojený ;)
Unknown Pleasures
vizitix
Portař

Odeslat příspěvekod bombul 16. 2. 2008 11:59

vizitix píše:Já dal místo jedničky pětku, prtz jsem myslel že jde o body :D :) /quote]

:lol: :lol:

Btw v napisu hlasovacej otazky je Jak byste oznámkovali AVfórum? (1 = nejlepší) :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod vizitix 16. 2. 2008 18:37

Pozdě :D:D
Unknown Pleasures
vizitix
Portař

Odeslat příspěvekod Carabei 7. 4. 2008 21:35

mno docela se mi tu libi, nastavovani sledovani jednotlivych temat bez nutnosti prispet je docela fajn, jediny co me nehorazne zacina stvat je to video co se vzdycky spusti po otevreni fora
source: Cowon D2, Macbook Pro Retina, iPhone 5, Fiio X3
phones: q-JAYS, c-JAYS, Apple IEM, Sennheiser IE8, Sennheiser HD-25, Etymotic HF5
Carabei
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 7. 4. 2008 22:05

ja som v tom uz taky zbehly, ze pocujem len "Dobry den,..." a uz sa ide na obsah. :lol: ;)
zive: Lenovo Z570 (i5 2430M, RAM 8GB, GF GT540M 2GB)
digiarena: Nikon D5000 + 18-55mm DX VR + 55-300 DX VRII + Raynox DCR-150 + SB-700
avmania: Panasonic TX-P46ST30E + VU+uno + Xtreamer SW3 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S 426 HCS 3
mobilmania: Samsung Galaxy S4
THeBaNDiT
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vanDave 8. 4. 2008 23:33

Carabei píše:jediny co me nehorazne zacina stvat je to video co se vzdycky spusti po otevreni fora

http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php ... d#p5353928 :mrgreen:
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ShanDo 9. 4. 2008 17:04

myslim ze predosly dizajn bol prehladnejsi a cistejsi, zatial tento velmi nemusim, ale pravdepodobne si zvyknem...
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere.
ShanDo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vizitix 12. 4. 2008 19:02

Za ten téměř týden co superfórum funguje se tak 2x zmenšila chuť na ty fóra vůbec chodit. Prostě mě to odrazuje.
Unknown Pleasures
vizitix
Portař

Odeslat příspěvekod bombul 12. 4. 2008 23:13

vizitix

Neber to tak tragicky, zatial sa len zabiehame chce to trochu strpenia a bude to lepsie ako predtym. ;-)
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 22. 4. 2008 15:36

Můj osobní názor je asi takový, že jsem v první chvilce chtěl za vámi do Brna a všem, kdo změnil toto fóru nakopat:D ale jak sem chodím denně, tak jsem si na to zvyk a zdá se mi to přehledné, hezké a nemám nejmenší problém. Otravné video s Jarmilem na začátku, při přihlášení se mi už nezobrazuje, tak jsem rád.

Takže změnu po prvních rozpacích hodnotím kladně.
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster

Odeslat příspěvekod Slawall 26. 5. 2008 20:45

New Superforum je fajn, vse slape v pohode atd...ale mam jen takovy bezvyznamny dotaz, proc je porad u nadpisu Superforum zkušební provoz ?
BoBo!!!
Slawall
PortaMan

Odeslat příspěvekod eraser_svk 26. 5. 2008 21:26

zrejme sa este stale testuje a odladuje
HP Pavilion dv7-6110 > foobar2000 > EMU 0202USB > BVaudio Headamp >
---Sennheiser HD 600 (na doma, main monitoring)
---Audio-Technica ATH-50M (na cesty, check-monitoring)
-- Sennheiser HD 555 + reflector mod (pomaly hľadajú kupcu :)
eraser_svk
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jersey II. 26. 5. 2008 21:32

Tak tak. :wink:
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod mareq0 25. 10. 2008 09:07

Nedávno jsem si všiml, že už nejsme ve zkušební lhůtě ;-) Takže můžeme kritizovat natvrdo :D

2
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cumel30 1. 12. 2008 23:38

1,8
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod palinoch 24. 12. 2008 18:30

hej a ake to bolo predchadzajuce forum? :hm
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Slawall 24. 12. 2008 23:37

Bylo jine, starsi verze Php BB...btw stve me, kdyz jsou nekdy prispevky rozhazene...myslim ze to nekdy kazi citace.
BoBo!!!
Slawall
PortaMan

Odeslat příspěvekod eraser_svk 24. 12. 2008 23:57

Stačí pri tom príspevku kliknúť na tlačítko UPOZORNIŤ (tuším taký výkričník :) a ja alebo kolegovia to už dáme do poriadku.
HP Pavilion dv7-6110 > foobar2000 > EMU 0202USB > BVaudio Headamp >
---Sennheiser HD 600 (na doma, main monitoring)
---Audio-Technica ATH-50M (na cesty, check-monitoring)
-- Sennheiser HD 555 + reflector mod (pomaly hľadajú kupcu :)
eraser_svk
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod icotech852 10. 11. 2012 13:17

mne sa tu paci ako je dane forum "naprogramovane".Neviem ako to opisat ci slovom interface ci pouzit slovo ovladatelnost a vzhlad.
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dkdkdk 18. 4. 2016 19:31

Shrnutí úrovně AVmanie nám udělal zhrzený občasný přispěvovatel Ico33, alias Igor z HifiVoice, alias RoGi. Přeju příjemné počtení, ale zároveň upozorňuji na sloh typu myšlenka→text bez jakékoliv snahy o větnou skladbu.

http://www.highendforum.cz/viewtopic.php?f=66&t=4382
dkdkdk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jito 18. 4. 2016 19:43

Podobný blábol,kde si uživatel "vylévá" zhrzené srdíčko,nemá smysl číst...
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod dkdkdk 18. 4. 2016 19:56

Hlavně nechápu, co od toho čeká. Unban a omluvu v případě, že mu dají za pravdu High-endysti? Nebo si tamní vlákno v případě úspěšné "reklamace" AVmanie u Hi-End profíků vytiskne, vylepí na zeď a bude se tím kochat při poslechu Ceraballů, popř. ukazovat kolemjdoucím, potomkům, prezidentu USA v očekávání souhlasného "Igore, seš jednička. Nandals jim to!"??
dkdkdk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šeďour 19. 4. 2016 07:32

Když jsem na to na Highend fóru narazil, napadlo mě akorát...dětinský...uražená ješitnost...naprostá zoufalost.

Je mi ho trochu líto :hm
Na doma: DSD player TEAC, digitál TEAC, repro: hybridní dvoupásma TOTEM 100 & třípásma LSM (geniálně návrhl Kocour)
Na ven: FiiO X5 + Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1 + další čínskej šrot

Zaměstnanec GM electronic
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek44 19. 4. 2016 16:28

konečně našel TO správné forum pro SEBE 8-)
Marek44
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 19. 4. 2016 19:02

Prosím,

neřešme uživatele, kteří mají BAN a v souladu s pravidly se tak nemohou účastnit diskuzí.

Děkuji za pochopení
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor