Jak se Vám zde líbí? AV průzkum

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Jak byste oznámkovali AVfórum? (1 = nejlepší)
1 28 %  31%  [ 28 ]
2 45 %  50%  [ 45 ]
3 10 %  11%  [ 10 ]
4 1 %  1%  [ 1 ]
5 6 %  6%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 90

Odeslat příspěvekod eraser_svk 29. 9. 2007 22:30

Jersey II. píše:Nemusíš mít strach. Všechno přijde, jen to chce čas, AVmania je teprve v počátcích. Myslím ale, že mohu prozradit blížící se test AKG K-701 a sluchátkového zesilovače s binaurálním processingem Zama HPA-1.e/quote]


woow ! pekne

ak by bolo mozne, ked to bude aktualbe, mohol by si porovnat binaural zosilnovac s tymto ? http://avforum.zive.cz/viewtopic.php?t=67103
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 30. 9. 2007 09:00

santusak
Web AVmanie byl spuštěn cca před měsícem. AVfórum před cca 4 měsíci. Je to opravdu poměrně nový projekt, snad bude čím dál úspěšnější.

eraser_svk
Porovnat ho mohu, ale bude to spíš jen takové orientační, jelikož nelze srovnávat dvacetitisícový CD přehrávač a zvukový výstup levné karty.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Acorp 30. 9. 2007 15:52

malá komunita ale hodně informací. Dal jsem za 2. Jen tak dál ;)
Acorp
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 30. 9. 2007 17:00

OK, takže tu máme kromě jedniček a dvojek také dvě trojky a jednu pětku. K jedné trojce se přihlásil Letadelko. Kdo se přihlásí ke zbylým známkám? Nebo to bylo jen nesmyslné kliknutí, které není opřeno o žádné argumenty?
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kukin 30. 9. 2007 17:37

Dal sem 2, je to tu celkem slušné, nezaspamované:)
Po nás potopa.

na doma: foobar2000 + Carat RUBY2 / NAD C545BEE + C352BEE + KEF iQ30 + Audio-Technica ATH-A900X
do práce: HRT microStreamer + Audio-Technica ATH-A500X
kukin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 30. 9. 2007 18:34

Dal jsem 2 vesměs kvůli důvodům výše.
mimochodem k to mu Zive: je tám pár skutečných machrů v oboru, ale taky pár lidí co si na ně jenom hraje. A že je expert každej, kdo udrží myš v ruce tak to ani omylem.
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SETH CZ 2. 10. 2007 14:09

Nikdy jsem nechapal, ze tu nejsou ani jedny cesky stranky zabývajici se elektronikou. Takze jsem moc rad za tenhle web ! Jinak jsem dal jsem za dve. Primlouval bych se , pokud to bude alespon trochu mozne, za obsahlejsi recenze a vice srovnavacich testu.
SETH CZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gebarr 28. 11. 2007 09:17

Osobně dávám za 2. Nechápu odtržení kamer jako HW od SW střihu a zpracování videa do dvou různých webů, ačkoliv spolu úzce souvisí. Na forum.zive se propírají PC přehrávače, převody formátů a různý blbosti, který nemají se zpracováním videa z kamery nic společného. Třeba v tom nějaká logika je. Ještě jsem jí neprokoukl.
gebarr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 28. 11. 2007 09:36

- davam 2 za to, ze su tu slusni ludia, ktori chcu pomoct, a ze je tu vedenie, ktore pripadne konflikty riesi spravodlivo (nie ze by sa ma to nejako tykalo)
- forum je vyborne zamerane, nasiel som tu vela uzitocnych informacii a ako vidim, nie som sam
- 1 nedavam preto, aby ste nespysneli a nezaspali na vavrinoch, ale som v podstate uplne spokojny... :) (a urcite su veci, ktore sa daju vylepsit, ale mne ziadna z nich teraz nepride na um)
- len tak dalej! 8)
zive: HP Envy x360 Conv. 13" (Ryzen5 4500U, RAM 8GB, GF AMD Radeon)
digiarena: Nikon D5000 + 18-105mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Samsung QE55Q80T + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S22U
THeBaNDiT
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 28. 11. 2007 16:17

Tak to jste mě, pánové, moc potěšili. :wink:
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 24. 12. 2007 17:02

Známka za 2 a proč? Jednoduše:
Je zde málo rubrik, chtělo by jich udělat více. Lidé chtějí vědět nejlepší programy na to, či ono. Audio kabely, mikrofony atd. atd. Ale to je jen maličkost. hlavním důvodem je jen to, nesunout a pořád na sobě makat:) Nikdy se nespokojit s druhým místem, dvojka vás má táhnout dopředu k jedničce, dostat se na špičku.)
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 24. 12. 2007 21:20

davam dva, rovnez jen kvuli slabe diskusi...snad se to rozroste...
Caddy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mahony07 26. 12. 2007 18:33

Ahojte.Dnes ráno asi v 7hod.jsem najel na toto fórum.Od té doby jsem zde až do teď.Nebudu raději komentovat názor manželky na můj dnešní den /určitě to znáte/,ale za mne patří dík admin. a moderátorům za toto fórum a uživatelům za příspěvky čímž pomáhají ostatním.Supr-dávám za jedna.Veselé vánoce-všem.
mahony07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jersey II. 26. 12. 2007 18:39

Ahoj, moc děkujeme. Ještě tu s nám ale chvilku vydrž, manželce slib třeba nové linoleum do kuchyně - však to znáš. :D
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 26. 12. 2007 19:05

Jeste lepsi: navnad ji na AV taky :twisted:
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků