Jak se Vám zde líbí? AV průzkum

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Jak byste oznámkovali AVfórum? (1 = nejlepší)
1 28 %  31%  [ 28 ]
2 45 %  50%  [ 45 ]
3 10 %  11%  [ 10 ]
4 1 %  1%  [ 1 ]
5 6 %  6%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 90

Odeslat příspěvekod Jersey II. 27. 9. 2007 21:14

Vy jste nejdůležitějším článkem našeho diskuzního fóra, a tak se obracím se žádostí o pomoc. Vytvořil jsem anketu, jejímž cílem bude zjištění spokojenosti s AV fórem. Známkujte, prosím, stejně jako ve škole - 1 nejlepší, 5 nejhorší. Pokud udělíte známku horší než 2, uveďte do diskuze, co se Vám zde nelíbí, co byste zlepšili. V hodnocení zohledním jen ty známky (3,4,5), které budou mít příslušný komentář. Samozřejmě se nebudu zlobit i za případné příspěvky pozitivní.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 28. 9. 2007 11:30

davam vybornu

toto na CZ/SK webe chybalo... najde sa tu dost ludi, co sa fakt vyznaju a clovek sa tu spustu veci dozvie. Je to prehladne, ma to uroven, len tak dalej :wink:
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Letadelko 28. 9. 2007 12:50

Dávám 3. Proč ? Málo příspěvků. Na Živě to bylo občas tak krásně zaspamováno že jsem nestíhal ani číst :) Ale na druhou stranu, vejde se tady toho více. Každopádně oceňuju snahu fórum postupně vylepšovat např. soutěže jsou super. A taky bych chtěl pochválit odborné zkušenosti některých uživatelů od kterých se my, obyčejní smrtelníci občas něco přiučíme. Takže, jen houšť a bude to super.
Té lípy se nevzdám!
Letadelko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 28. 9. 2007 13:10

Děkuji těm, kteří klikli a obzláště pak Vám dvoum chlapi. :wink: .. Jen doufám, že přibydou i další názory a známky.

Letadelko: Množství příspěvků je bohužel jedna z věcí, které nemohu moc ovlivnit. Také by mě těšilo, kdyby každý den přibylo 300 nových, ale to záleží především na samotných přispěvatelích, tedy i Tobě. :wink: .. Ono to také souvisí s poměrně úzkým zaměřením fóra a době jeho činnosti. Funguje někdy od června, což je zatím málo na to, aby o něm věděla velká skupina lidí. Takže je nutné, aby se zde lidem líbilo a měli se proč vracet. Doufám, že budou stále přibývat noví uživatelé s ochotou poradit.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 28. 9. 2007 13:10

Malá komunita, proto hodnotím číslem 2.
oneill_sx1
Recenzent fóra
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 28. 9. 2007 13:42

Sauron
Neboj, k takovému pocitu jistě nepřijdem, minimálně já 100% ne, jelikož vždy může být něco uděláno lépe. :wink: K té komunitě a počtu příspěvků jsem se již vyjadřoval. Pokud ale máte známé, které audio a video zajímá a neznají nás, pošlete jim odkaz na web a toto fórum. Myslím, že všichni budeme jedině rádi.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod al.ish 28. 9. 2007 15:40

Co se týká návštěvnosti, tak je fakt, že to zatím není žádná velká sláva, ale řekl bych, že se to pomalu zlepšuje a v budoucnu to bude ještě lepší. Na druhou stranu je to možná lepší, než mít 1000 příspěvků za den jako na živě.cz, z nichž více než polovina se neustále opakuje dokola.
Taky to souvisí s tím, že počítačům přece rozumí každý, kdo udrží myš v ruce, ale s audiem a videem už to tak lehké není. Proto jsem rád, že jsou tady mezi námi opravdoví borci, od kterých se pořád dá něco učit...
al.ish
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marek65a 28. 9. 2007 16:05

Ja davam za 1, Totiž o audiu a videu som si zatiaľ na žiadnych našich forach nemal s kym pokecať,až tu!!! Konečne
marek65a
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 28. 9. 2007 16:39

Jinak ještě dodám, že už jsme v počtu příspěvků přeskočili i Digiarénu, takže na tom nejsme zase tak zle. Pravdou ale zůstává, že zatím nemáme moc velkou komunitu. Doufám, že časem se rozroste. A když vydržíte, budete si moc za dva roky říct, že jste stáli u zrodu největšího AVfóra v České republice. :D :D
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 28. 9. 2007 16:52

Davam za 1-2(je vzdycky co zlepsit)Diky tomuto foru jsem prokoukl, vybral spoustu novyho zbozi a celkove je to prvni forum, ktere sleduju casto. Pravdou je mala komunita, ale osobne mi to nevadi.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 28. 9. 2007 17:38

Taky jsem dal za dva.. Mě se fórum líbí, ale nic není dokonalé, takže za 1 zatím dát nemůžu :D

Počty přispěvovatelů zatím asi moc ovlivnit nemůžete. Nejde nikoho nutit sem psát. Snad se to samo rozběhne a bude tu více diskutérů... :wink:
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod bombul 28. 9. 2007 17:58

Na zacinajuce forum je to fajn...

Davam mu 2 ma potencial, fajn admina, dobry team co viac chciet :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod santusak 29. 9. 2007 21:50

Hlasoval jsem za jedna. Proč? Fórum se mi moc líbí, ve volných chvílích na počítači nedělám prakticky nic jiného, než že pročítám právě toto fórum (popřípadně jiné - zahraniční), protože hudba a technika okolo ní, je prostě můj život a hobby. Moc se mi líbí i recenze - a to hlavně v poslední době, kdy je řeč o sluchátkách, které jakožto zdroj zvuku, používám zcela výhradně.

Uvítal bych ovšem více recenzí na zesilovače a to hlavně z oblasti sluchátkových. Také by se zde mohl objevit nějaký ten článeček o DA převodnících a popřípadně i výběru vhodné zvukové karty. Myslím si, že právě tyto tři věci, tvoří základ každé pořádné audio sestavy - tento magazín (či fórum) se podle mě právě zaměřuje (převážně) na kvalitní (pořádné) audio systémy.
..:: metal music will never die ::..
santusak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 29. 9. 2007 21:55

Nemusíš mít strach. Všechno přijde, jen to chce čas, AVmania je teprve v počátcích. Myslím ale, že mohu prozradit blížící se test AKG K-701 a sluchátkového zesilovače s binaurálním processingem Zama HPA-1.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod santusak 29. 9. 2007 22:26

Kdy vlastně AV mánia začala? :) Pamatuju si, že jsem docela dlouho hledal, nějaký lepší audio magazín na českém internetu a pak našel právě pouze AV mánii. Myslel jsem, že funguje už dlouho (ani jsem vlastně nad tím nepřemýšlel) a tak mě docela překvapilo, že je to vcelku nový projekt ...
..:: metal music will never die ::..
santusak
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků