Jak se Vám zde líbí? AV průzkum

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Jak byste oznámkovali AVfórum? (1 = nejlepší)
1 28 %  31%  [ 28 ]
2 45 %  50%  [ 45 ]
3 10 %  11%  [ 10 ]
4 1 %  1%  [ 1 ]
5 6 %  6%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 90

Odeslat příspěvekod mahony07 26. 12. 2007 19:24

Jersey II. píše:Ahoj, moc děkujeme. Ještě tu s nám ale chvilku vydrž, manželce slib třeba nové linoleum do kuchyně - však to znáš. :D

Vydržím a rád se sem budu vracet./podle času/.Manželce místo lina jsem slíbil novou telku.Dík
mahony07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 4. 2. 2008 17:31

sice jsem dal dvojku, ale i tak napisu co bych zmenil, asi bych zmenil barvu, ale ted me zadna nenapada, ano seda se celkem hodi ptz takovou barvu ma vetsina hi-fi veci, ale je to takove celkem nudne...:) a vyhledavac bych zmenil 100% :)
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fernetik 4. 2. 2008 17:56

tiez som dal 1.. je to tu v pohode. prijemni ludia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
**Naco si nepamatam to sa nestalo**
Core2Duo E6400@3,6GHZ
Corsair 2x1024MB DDRII 1066MHZ
GeForce GTX280 1GB

Cowon D2 4GB black(fw 3.57)+ Kingston SD 2GB + Sennheiser PX100 + Etymotic ER6i Black
fernetik
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 6. 2. 2008 01:13

Sice pozdě, ale dal jsem za dvě. Je to tu v pohodě, lidi jsou slušní.
K těm příspěvkům/návštěvnosti - myslím, že tento typ fóra bude vždycky spíš poklidnější. Jak se to tu přirovnávalo ke Garáži - auta má jako koníček daleko více lidí než AV.
O video se nezajímám. Ale u audia je tu, jak si všímám, pár lidí, kteří ví o čem mluví, a myslím, že budou stačit tuto část fóra obhospodařovat i nadále :-)...
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kuba4 6. 2. 2008 13:26

Dávám za 3. Diskuse je bez stále profíků, moc tvrdá pravidla fóra, mnoho zbytečných zásahů administrátorů. Téměř nic nového se člověk s normálním rozhledem v problematice A/V nedozví. Jako pozitivní se mi jeví slušné jednání diskutujících.
Marantz CD-17, PM-16, Pioneer PL-630, B&W 802N
Pioneer PD-95, SPL Phonitor, AKG K-1000
Kuba4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 6. 2. 2008 14:14

Děkuji za další názory. Ten Kubův mě mrzí především ohledně údajně zbytečných administrátorských zásahů. Rád bych, kdyby mi alespoň jeden takový ukázal. ;-)
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kuba4 14. 2. 2008 11:09

Ukázat, to je těžké, mazání se ukazuje špatně a když se rozpadne téma, které frčí na 3 s nesmyslným názvem, tak to ubíjí další diskusi.
Nechodím sem příliš často a krátkou dobu, ale mám pocit, že je to čím dál horší s diskutujícími. Možná to bude už na čtverku.
Marantz CD-17, PM-16, Pioneer PL-630, B&W 802N
Pioneer PD-95, SPL Phonitor, AKG K-1000
Kuba4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 14. 2. 2008 11:20

Mazání. Věř, že mažu příspěvky jen velmi nerad. Naposledy jsem snad smazal ten Tvůj tolik diskutovaný smajlík. Věřím ale, že si z jednoho oprávněného zásahu neděláš celkový obrázek. :wink:

A k rozdělování témat. Pokud se Ti zdá, že jsem někde zasáhl necitlivě, dej konkrétní důkaz, nemíním se zde bavit v teoretické rovině. Dle mého právě ubíjí diskuzi, když se stočí úplně někam jinam. To je sice běžné, ale najít poté v tématu o sluchátkách diskuzi o LCD odradí čtenáře více, než když se z ní toto oddělí do nového tématu.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kuba4 14. 2. 2008 11:37

Nejde jen o Tebe, mažou i ostatní. Nebuď vztahovačný, nejde o žádný boj mezi námi dvěma. A mimochodem naposledy si mi smazal odkaz na sluchatka.net přesně podle trapných pravidel. Téma Sennheiser 555 se minimálně 3 krát rozpadlo, ...
Kuba4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 14. 2. 2008 11:42

S tím odkazem máš pravdu. Jenže toto diskuzní fórum je komerční povahy, je vlastníkem společnosti Computer press. Kdyby patřilo mě, odkazy samozřejmě nemažu.

Bylo by to na delší diskuzi, jestli máš chuť, můžeme to probrat přes SZ. V případě, že máš konkrétní stížnost např. na nějaký moderátorský zásah, adresuj ho, prosím formou soukromé zprávy mně.

Jsem ale rád, že sdělíš své dojmy. Budu se snažit řešit věci citlivěji.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.David 14. 2. 2008 12:48

Tak já se taky přidám :D
Dal jsem 1.Se vším jsem spokojený,barva se mi libí nerad bych aby se měnila,funkce hledat je zatím nejlepší co jsem na fórech viděl :D
Slušní lidé,je tu pořádek jak má být.
Chtělo by to víc lidí,i když registrovaných je hodně všichni jenom pokukujou a nic nenapíšou,já se snažim lidi navnadit aby jsem taky chodili :lol: ´
Možná jenom mi vadí(ale je to kravina)že na forum.mobilmania je malinko víc smajlíku,by se mi líbili i tady. :wink:

EDIT:Jo a jinak na AVmanii.cz my chybí víc recenzí,mě ty články kde píšou o herci nebo o filmu mě moc nebaví :mrgreen:

//JII.: Neboj se, budou. Dej tomu čas. A ti registrovaní jsou v rámci všech fór Cpressu. :wink:
Naposledy upravil Mr.David dne 14. 2. 2008 13:06, celkově upraveno 1
Mr.David
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 14. 2. 2008 13:04

Já dal místo jedničky pětku, prtz jsem myslel že jde o body :D :) jinak jsem tu spokojený ;)
Unknown Pleasures
vizitix
Portař
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 16. 2. 2008 11:59

vizitix píše:Já dal místo jedničky pětku, prtz jsem myslel že jde o body :D :) /quote]


:lol: :lol:


Btw v napisu hlasovacej otazky je Jak byste oznámkovali AVfórum? (1 = nejlepší) :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 16. 2. 2008 18:37

Pozdě :D:D
Unknown Pleasures
vizitix
Portař
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carabei 7. 4. 2008 21:35

mno docela se mi tu libi, nastavovani sledovani jednotlivych temat bez nutnosti prispet je docela fajn, jediny co me nehorazne zacina stvat je to video co se vzdycky spusti po otevreni fora
source: Cowon D2, Macbook Pro Retina, iPhone 5, Fiio X3
phones: q-JAYS, c-JAYS, Apple IEM, Sennheiser IE8, Sennheiser HD-25, Etymotic HF5
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků