Výherce soutěže!

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jersey II. 1. 8. 2007 20:51

Pánové a sem tam i nějaký ty dámy :wink: ,

především bych Vám chtěl poděkovat za to, že jste svými příspěvky, radami, ale i dotazy rozpohybovali toto mladé diskuzní fórum. Velký dík patří těm, kteří se odvážili publikovat svá díla, ať už recenze, minirecenze či články. Těší mě, že se tento nápad ujal a věřím, že pomohl spoustě lidem v rozhodování. Jak jste si jistě všimli spolu se spuštěním fóra, byla vyhlášena soutěž o přenosné reproduktory.

Výhercem se po řádném prozkoumání a poradě s ostatními kolegy stává EKKAR! Štastlivci gratulujeme a do konce týdne bude kontaktován přes SZ.

Vítěz bohužel může býti jen jeden, ale našlo se spousta kvalitních přispěvatelů. Věříme, že v tomto trendu budete pokračovat a společnými silami dostaneme toto Audio Video fórum mezi nejnavšťěvovanější v České republice. Váš tým AVmaniaků.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmickey 3. 8. 2007 11:27

Taky gratuluji, jestli budeš mít volnou chvíli, můžeš nám povědět jak hrají formou recenze :)
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 3. 8. 2007 18:25

Jj, jenže až tak za dva-tři týdny, nejdřív je musím "rozehrát" a a"rozehřát" - co jsem o tom četl na diskusi, paundeklové piezo prý nestojí za moc, naproti tomu zesík osazený obvodem TRIPATH je prý špička - nevím, uslyším sám. Ale určitě se zmíním.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků