*** Vánoce 2017 ***

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 21. 12. 2017 15:58

Dobrý den,

rád bych za celý tým moderátorů fóra AVmania.cz popřál všem uživatelům klidné a na techniku štědré Vánoce.

Já letos opět zlobil, takže nedostanu žádnou techniku, ale ponožky možná budou :-D

Jak jste na tom Vy?


S pozdravem MgX - administrátor
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mistr63 21. 12. 2017 17:19

Asi začnu zase věřit na Ježíška . Manželka nemá pochopeni a na obzoru nic , co by se mi líbilo . Ani pořádný inzerát se sluchátky , přehrávačem . Ach Jo . Ostatním a tedy i sobě lepší a bohatší Vánoce a Nový Rok plný hraček .
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 22. 12. 2017 08:41

Staré známé pravidlo, že žena je největší nepřítel hifisty :-)
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 22. 12. 2017 09:48

Jak může člověk kupovat na Vánoce techniku, když CES je za rohem a za měsíc bude zas slintat po novém modelu? :D
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 22. 12. 2017 16:30

Jo, jenže ten nový model bude za hafo, kdežto starý může být za rozumno. A mezi námi... sám dobře víš, že nová technika vždy neznamená lepší technika.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 23. 12. 2017 18:59

No ono to platí obecně, že žena je největším nepřítelem mužových. Chci si pořídit staré auto pro radost i na normální ježdění a žena nechápe, že si chci nechat i novější a modernější. Holt, ženy...
Ponožky jsem již před lety kategoricky odmítl, takže pro mě letos asi bude pod stromečkem pusto prázdno.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 23. 12. 2017 19:37

Tak si dej alespoň cukroví :-)

Mně kvalitní teplé ponožky příslušné velikosti nevadí :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dockalacek 24. 12. 2017 11:57

Takže i já přeji krásné Vánoce, naježeno pod stromečkem, a hlavne klidné, pohodové svátky.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MataPata 25. 12. 2017 19:13

Také, hezké svátky
MataPata
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků