Klidné Vánoce 2015

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 20. 12. 2015 00:04

Dovoluji si za celý tým moderátorů popřát všem uživatelům diskuzního fóra avmania.cz, klidné Vánoce s příjemným překvapením pod stromkem. Někdo možná rozbalí elektronického miláčka, který mu po dlouhou dobu bude dělat radost. Já opět nic :-)

Nicméně vánoční čas by měl být i o zamyšlení, uklidnění se, setkáních a rozmluvách. Hodnota duševní se vytrácí a převažuje, alespoň já mám ten pocit, systém vytvářený v tlaku peněz. A tak se drtíme v křižovatkách, nadáváme si před pulty obchodů, ohrožujeme ve frontách. Proč? Kam se podělo lidství, slušnost, ochota a ochota nezištně pomoct?

Vánoční čas to jsou i vzpomínky. Krásné a milé na šťastné chvilky, nostalgické - třeba na dětství, ale také smutné. Pod vánočním stromem si velmi dobře uvědomíme, jak nám chybí lidé, kteří odešli na cestu, z níž není návratu. Na lidi, kteří pro nás hodně znamenali.

Člověk je tvor smrtelný. Onen konec čeká každého z nás. Je to jedna z mála, řekl bych, absolutních jistot. To drama nás chtě-nechtě spojuje, tak proč se nechat spojovat jen smrtí? Zkusme alespoň na pár dnů, týdnů být lepšími než jsme byli doposud. Zkusme se spojit v dobrosrdečnosti, laskavosti a ochotě.



... a jestliže máte zájem se pochlubit, co dostanete/jste dostali pod stromeček, můžete v tomto vlákně. No a kdo chce popřát zbytku světa, může tak učinit zde.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků