Připomínky uživatelů ...

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 28. 3. 2016 12:16

To mas vlastne pravdu...
sashafckinggrey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 28. 3. 2016 16:33

MHOE píše:
sashafckinggrey píše:Neprijde vam, ze v posledni dobe je v galerii vice diskuze jak na samotnym foru?

Diskuze? Nějak jsem si nevšiml, že by tam těch pár niterně zneklidněných individuí o něčem diskutovalo...
...
Problém je ve formulacích a v jejich konfliktu s normálním lidským stylem vyjadřování se - verbální exkrementace opravdu hodně vypovídá o duševních i socializačních schopnostech oněch "diskutujících" ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod nattefrost 29. 1. 2017 02:22

uživatel EKKAR má urážlivé příspěvky k nováčkům na fóru..
nattefrost
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 29. 1. 2017 05:14

Pokud ti nováčci nehodlají dodržovat to, k čemu se svým souhlasem zavázali při registraci a nádavkem verbálně napadnou moderátora, který se jim snaží pomoct, není pro ně omluvy. A jestli si myslíš, že podobným "bonzováním" omluvíš svoje nedostatky ve vyjadřování se, tak ani tady neznalost neomlouvá. Na titulce fóra jsou jasně vyvěšený témata pro nováčky, jak se mají na fóru chovat, jak psát otázky a co mají dělat před vytvořením tématu. Četls něco z toho a zachoval ses podle toho? Nezdá se.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zino333 14. 4. 2019 20:03

Dnes som si našiel v podpise toto: "Odstraněna část podpisu odporující pravidlům fóra."

Ok, mal som tam link na svoj web myslím. Ak je to nejaké porušenie pravidla, ktoré som nenašiel, sorry. Pokladám to ale za úplne rovnakú hlúposť ako v skupinách na sociálnych sieťach zakazovať odkazy, keď z princípu vznikli sociálne siete na sharing... Čo sa môjho podpisu týka, síce neviem akým spôsobom link na vlastný web ubližuje tomuto fóru (zvlášť keď je možnosť si dať link aj do profilu), ale ok. Nad tým sa nejdem zbytočne zamýšľať.

Ale, to bolo od dotyčného tak veľmi náročné mi to aspoň oznámiť v súkromnej správe? V rámci úplne normálnej slušnej komunikácie? Týmto dotyčného pozdravujem a odporúčam mu naučiť sa aspoň nejakým základným pravidlám slušnej komunikácie.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 15. 4. 2019 05:12

Když někam vejdeš, je slušnost se seznámit s pravidly. Neznáš je, tak po nich šlapeš. Nebo je znáš, ale kašleš na ně.

Podpis jsem Ti editoval a upozornil Tě ve aktivním vlákně, kde jsi diskutoval. Vzhledem k tomu, že nejsi nijak omezen v působení na fóru, neřešil jsem ještě upozornění přes SZ. Bylo by třetí v pořadí. Druhé upozornění je přímo ve Tvém podpisu.

viewtopic.php?p=12240817#p12240817
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zino333 15. 4. 2019 07:58

Ja som za pravidlá, ale to neznamená, že si budem pamätať všetko čo som čítal možno pred viac ako 10-timi rokmi. A tú reakciu v tom vlákne som nevidel. Nevraciam sa vždy ako navštím fórum do všetkých vlákien.

Stačilo mi napísať správu a nemal by som problém to dať preč. Tu o to ani nešlo. Len o princíp akým si to urobil. O spôsob komunikácie. Si admin, máš na tomto fóre nazvyme to moc, ale prospel by Ti možno aj trochu menej autoritatívny štýl jednania s ľuďmi. Trochu viac priateľskejší, slušnejší. To je všetko.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 15. 4. 2019 18:58

OK, takže si o tom povykládáme trochu víc, abys snad a možná i pochopil.

Místo toho, abys chápal, že jsi porušil pravidla, tak na zásah reaguješ neadekvátně, protože Ti nebylo dostatečně oznámeno, takříkajíc dopředu, že někde něco děláš. Promiň, ale nejsme v mateřské školce - píšu to už po několikáté. Nebudu psát uživateli, že si nesmí dělat zadarmo reklamu na svůj projekt, když obdobný zákaz platí zcela běžně v rámci internetových fór. Nebudu čekat na jeho reakci, která ani nemusí přijít hned, protože například nebude týden na fóru, nebo si jen SZ nepřečte. Moje „povinnost“ tkví v tom, že mám udělat pořádek v souladu s pravidly. Zásah byl proveden ihned, jakmile jsem zjistil porušení pravidel. Informován jsi byl ihned v příslušném vlákně, kam jsi pár hodin předtím přispěl (opravdu nemůžu za to, že někam hodíš příspěvek a dál se už o vlákno nezajímáš), ale pozor - ještě jsi měl oznámení přímo v podpisu. A zde nastal problém!

Namísto toho, abych zcela - jak píšeš Ty - autoritativně smazal komplet celý podpis, tak jak je to běžné, ponechal jsem jeho nezávadnou část. Jenže podpis má omezen počet znaků - proto se mně tam nevešlo komplet celé upozornění, ale jen jeho část. Domnívám se, že takovéto upozornění i přesto bylo více než dostatečné a SZ nebylo zapotřebí. Projevil jsem tedy onen přátelský a slušný přístup, o který žádáš, avšak stejně nezafungoval. Bohužel.

Z druhé strany. Jsi pro pravidla, ale nemáš je v paměti, proto máme smůlu. Četl jsi je před více než deseti lety, takže nic. Když sedneš do auta, a projíždíš křižovatkou, pojedeš na červenou... myslíš, že někoho bude zajímat, že jsi autoškolu dělal před patnácti roky? Ne. Možná by to, vážený uživateli, chtělo taky trochu oné zdravé sebekritiky, která občas bolí, pálí a vůbec není moderní.

Princip jakým jsem to udělal byl tedy běžný a standardní. Smazal jsem reklamu na Tvůj soukromý projekt, reklamu, kterou sis zde zadarmo a proti pravidlům vyvěsil a informoval Tě o editaci podpisu na dvou místech, přičemž jedním z nich byl samotný podpis. Pokud se Tě to dotklo a cítíš se zaskočený, evidentně nepatříš mezi neslušné drzouny, kteří si dělají co chtějí. Když k tomu ještě přidáš trochu zamyšlení nad fungováním fóra a prací admina a moderátorů, možná se dopracuješ v myšlenkách trochu někam jinam, než jsi byl na počátku. A sám sobě si řekneš - udělal jsem chybu, zásah byl adekvátní. Nic se nestalo, jedeme dál.

A tak to beru já. Nic dramatického se nestalo, jedeme dál.

//mimochodem, ten podpis nemáš zakázáno editovat. Takže si tam můžeš vložit cokoliv, co neodporuje pravidlům SF, slušnosti a zákonům ČR
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků