Čas vánoční a dárky ...

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2012 15:55

Ahoj všem.

Chci se zeptat, jestli jste ochotni podělit se, co si letos nadělíte/necháte nadělit pod stromeček. Samozřejmě mě zajímají hlavně technické libůstky. Ale ani teplé pantofle nemusíte zatajit.

Já sám zatím nevím. Asi to nakonec budou bačkory. A abych nebyl úplně zklamán, tak mně před časem odešla myš, tudíž jsem si nakoupil novou krysu i s podložkou. Ta původní - a ví mrcha, že jsem jí měl rád - si asi hladem, ukousala ocas :-D Ještě zvažuji mobil - jenže nemůžu pořád vybrat nějaký, který bude vyhovovat :-\

Kdo tápe, může mrknout na náš web, kde nalezne pár tipů. Tipů nejen na AV techniku.

Prosím všechny, aby nás ostatní neprovokovali dárky typu chata v Alpách, nebo nové Porsche :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 1. 12. 2012 20:07

Vzhledem k tomu,že jsem za letošní rok obnovil téměř celý "vozový" park AV techniky-telefon,notebook,AV reciever-tak už "není" co kupovat.
Ale...něco se vždy najde :mrgreen:
Tak vyhlížím tablet podle své představy.Tedy zase s nějakou hrozně nutnou funkcí... :mrgreen:
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DC20 1. 12. 2012 22:23

Pozerám, že Odar už svoj darček od Vás dostal. :oD

A k téme... chcel som svätý pokoj, ale nikto mi ho nechce dať ;o)
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2012 22:24

DC20 máš pravdu, že chvilek klidu je čím dál méně :-) Ale třeba to letos o Vánocích klidné bude (jen pro nechápavé - nemyslím, život na fóru. On totiž život není jen o fóru).
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 2. 12. 2012 22:24

Koukám, že asi na Vánoce nehrajete :D Nevadí. Někdo se prostě raději přežere :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 2. 12. 2012 22:45

ja mam vianoce kazdy den,len uz sa tesim na kopec tych vianocnych filmov ala popoluska ze mi z toho prepne a radsej si dam pivo pripadne nieco na vypitie a opitie:)
Naposledy upravil icotech852 dne 2. 12. 2012 22:47, celkově upraveno 1
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergarok 2. 12. 2012 22:47

Já na Vánoce nic nechci a už vůbec ne se přežrávat nebo civět na TV ... o tom to přece není. :love:
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 2. 12. 2012 22:48

a samozrejme - na toto sa tesim najviac - prejest sa zemiakoveho salatu s file.Hmmm milujem Vianoce.
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Turek77 3. 12. 2012 03:06

Já jsem si udělal vánoce trochu dřív, a koupil jsem si SSD crucial m4 128Gb - jako 2. disk do notebooku (místo mechaniky). Sice mně jeho rychlost omezuje jen SATA2, ale i tak je rozdíl v rychlosti dost znát.

Na AVmanii se sice moc nehodí, ale audio řetězec mám už konečně kompletní, a zatím není důvod k nějakému upgradu.

No a pod stromkem najdu už jen ty ponožky no... :-D
Audio-gd NFB-12.1 >> Rotel RB-1050 >> Behringer B2031P
Turek77
Junior

Odeslat příspěvekod icotech852 3. 12. 2012 07:38

SSD crucial m4 128Gb sa na AVmanii hodi:) patri to k tichemu pc na posluch:)
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 3. 12. 2012 15:20

Mě by úplně stačilo, kdyby mi někdo udělal kapra, miluju tu rybu, ale všichni v mym okolí jí moc nemusej. Tudíž jí nikdo ani neplánuje smažit. Asi to budu muset zkusit sám, ale vůbec nechápu jak ho stáhnout natož nakrájet. Neumim vařit a jsem proto zoufalej.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dazo 3. 12. 2012 15:30

Niesi sam s tym varenim :D :-[
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jibu 3. 12. 2012 15:33

Kocmeister píše:Mě by úplně stačilo, kdyby mi někdo udělal kapra, miluju tu rybu, ale všichni v mym okolí jí moc nemusej. Tudíž jí nikdo ani neplánuje smažit. Asi to budu muset zkusit sám, ale vůbec nechápu jak ho stáhnout natož nakrájet. Neumim vařit a jsem proto zoufalej.

Mimo sluchátek, zesilovačů a podobných krámů je třeba mít doma také ženu.
Jibu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod armaman 3. 12. 2012 15:42

Ale prd. To je len zbytocnost ktora je dobra len na to aby prispievala do rodinneho rozpoctu. :D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dazo 3. 12. 2012 16:08

Ved aj + aby aj navarila a upratala a potesila, to je asi vsetko :D :potichu 8-P
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků