Mazanie OT postov na fore

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Odar 19. 11. 2012 22:54

Zdravim vedenie fora.

Zaujimalo by ma, ako sa vyhodnocuje, ktory post sa zmaze, ako OT, a ktory sa len edituje MODeratormi (s pripadnym upozornenim na OT). Preco sa na to pytam:
- viackrat som nahlasoval niektore OT posty a k ich editacii / zmazaniu nedoslo, podla mna s temou nemali nic spolocne
- tu som si dovolil poznamku viewtopic.php?p=9170522#p9170522 na adresu ineho uzivatela, nakolko odpovedal na otazku bez logiky, do 2 hodin bol ten post zmazany; ohradil som sa voci tomu, aj ten post bol zmazany (a samozrejme dotycny MOD sa mi ani neozval cez PM)
- je tu par uzivatelov, ktori doslova zamoruju forum prispevkami, ktore su uplne OT a za posledny mesiac som si nevsimol, ze by ich niekto premazaval, editoval

Vie sa niekto z vedenia k tomu vyjadrit? Preco sa nepouziva rovnaky meter na vsetkych uzivatelov, ale len "podla nalady a fanklubu"? Preco nikoho netrapi, kolko OT je napr. v tejto teme viewtopic.php?p=9143906#p9143906 ? :hm

Dakujem.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod EKKAR 20. 11. 2012 00:34

Učuněné toto oznámení si žádá delšího času na prošetření - budiž zde uvaleno embargo v podobě DOČASNÉHO LOCKU na další souhlasné i nesouhlasné hlasy až do vyjádření se odpovědných osob - pouze a výhradně z důvodu předejití flamewaru.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 27. 11. 2012 18:32

Vyřešeno v soukromé zprávě.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků