Stupidní reklama

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod šeďour 21. 12. 2011 08:57

MgX a dvorixxxxxxxxxx...přiznejte se, jaký máte telefony :D
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod armaman 21. 12. 2011 09:05

Uz ma stvete s tym vasim alibistickym "mne sa nic take nedeje".
A najviac ma stvu alibisti typu "ja nemusim nic nastavovat a nic mi nevyskakuje"
Ale deje sa holankovia no je pravdou ,ze uz nie tak casto ako zo zaciatku.
Takze mi to az tak velmi nevadi...
Akurat ma udivuje fakt ,ze moderatori akoby boli z ineho sveta a my obycajni clenovia sme tu za "blbcov". Lebo im to ide 100% a my asi nevieme s PC pracovat.
Uz len to stupidne prihlasovanie.... Furt sa tu daco meni a je to akurat k jedu.
No holt šeďour tie deti su asi vychcanejsie ako my. :D
Naposledy upravil armaman dne 21. 12. 2011 09:07, celkově upraveno 1
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Odar 21. 12. 2011 09:06

armaman píše:Uz len to stupidne prihlasovanie....
ktore nie vzdy funguje :tleskani
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod armaman 21. 12. 2011 09:09

Odar mne nefunguje nikdy v zmysle ,ze heslo si PC nezapamäta a tak ako c-huj ho musim pri kazdom prihlaseni davat znovu,
Naco mne su akesi ID na dake ine stupidne weby o ktorych ani neviem ,ze existuju....

-- 21. 12. 2011 09:18 --

šeďour píše:MgX a dvorixxxxxxxxxx...přiznejte se, jaký máte telefony :D

A ani ten mobil nejde tak ako ma. Stale sa tu dakto na daco vyhovara vylepsuje to a stoji to za velke a hrube h...
A nedaj boh sa ich na daco spytat. Co vas kupil
http://sk.wikipedia.org/wiki/Rupert_Murdoch
Ved tu absolutne nefunguje feedback
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dazo 21. 12. 2011 10:05

Mne tiez jeden az dva x za den "nabehne" ta reklama :D A to prihlasovanie je veru divne, cez mobil a O2 internet to trváááááááá :D
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 21. 12. 2011 10:08

No cez mobil sa ja prihlasujem v pohode. Mne vadi vo webovom rozhrani na PC to ze cokolvek robim tak heslo si to nezapamäta.....
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Kocmeister 21. 12. 2011 10:38

Ta reklama mi vyskočí pravidelně, když kliknu na tohle téma :-) U jinejch tak často ne. A když už jsme u přihlašování do galerie, jo to máte pravdu, je to síla. Nejdřív jsem tam tvrdohlavě rval svoje starý heslo než jsem pochopil, že to asi nepůjde. Teď to nový co systém vyplivnul, jsem ani nenašel kde změnit, nemám na to čas a náladu. Pořád nějaká pruda a zbytečnosti. Ale Facebook, Android, Apple a podobný dutohlavové jsou z toho asi v sedmym nebi.... asi už jsem fakt starej.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 21. 12. 2011 10:46

Mne ta mrcha teraz skocila ked som nacital obsah fora .....
A ze neskace :D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod šeďour 21. 12. 2011 11:06

A koukli jste na tu reklamu pořádně ? Nádhera...óóó, jaká libá hudba tam hraje...nerezové chasiss, bůvolí kůže a tlačítka z pravého porcelánu, jenž je tak lesklý a tvrdý, že si z něj nechávají vyrábět chrup státníci.
A uvnitř ? ...nějaká průměrná Nokia, nebo něco ještě horšího :mrgreen:
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod armaman 21. 12. 2011 11:12

Ale to nie je len tak ledajaka Nokia ono ti staci stlacit jeden cudlik a macher ti pride utriet r.i.t alebo (_._)
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod artam 21. 12. 2011 17:58

Nemyslím, že ten kto tvrdí, že mu reklama nevyskakuje, že klame. Mne tiež nevyskakuje, už sa ani nepamätám, kedy som nejakú naposledy videl. Chce to len nastaviť si systém k obrazu svojmu. Ak skúsi raz nejaká otravná reklama vyskočiť a okamžite putuje celá jej doména do adblocku alebo flashblocku. A následne potom už dajú pokoj. ;)
Ani so zapamätávaním hesiel už dosť dlho akosi neevidujem žiaden probém. Ale zrejme je to tým, že ja som taký starý konzerva a na všetko mi zatiaľ stačí Seamonkey, ten si tie heslá zatiaľ spoľahlivo pamätá. Ako je to u iných, netuším, ale ani nemám potrebu to skúšať. :D
artam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 21. 12. 2011 19:01

Hoši, zde se probírá reklama, tak sem netahejte věci spojené s přihlašováním, když tak si založte další vlákno a tam přesně popište problémy, které máte. Já to předám dál. Jen pro úplnost dodám... zkuste pro přihlašování na fórum používat adresu http://superforum.zive.cz/
Co se týče tohoto - i já měl problémy, ale vyřešil jsem je právě výše uvedeným. Přihlášení do Galerie je pro mě - nyní a momentálně - bezproblémové ... měl jsem paradoxně problémy dříve.

A mezi námi. Skutečně mě uráží náznaky některých z vás, že kecám s nevyskakováním reklamy. Osobně bych byl první, který by řval, minimálně v interní části fóra. Nemám nejmenší důvod lhát a lež jako takovou nesnáším. Takže si laskavě nechejte zbytečné provokace.

Já netvrdím, že vám reklama nevyskakuje, já píšu, že osobně problém nemám. A jak jsem už uvedl - používám Firefox a nic neblokuji. Reklamu která normálně obklopuje fórum, samozřejmě, vidím. Ovšem nic mně nevyskakuje přes celou obrazovku atp. A když už stává se tak většinou jednou za několik dnů. Když moc, tak 2x za den (ovšem poslední dny skoro vůbec).

Svým vstupem do tohoto vlákna jsem chtěl zjistit, kde je rozdíl, který vytváří zcela jinou frekvenci zobrazování reklamy u jedněch a jinou u dalších.

-- 21. 12. 2011 19:05 --

BTW: armamane a konkrétně ty zvolni tempo a zkus lépe ovládat své emoce. Občas Ti to moc nejde.

-- 21. 12. 2011 19:08 --

EDIT: a pro všechny teď jsem si to schválně překontroloval - kolem 28. 9. 2011 jsem skutečně i já měl problémy s vyskakováním reklamy (posílal jsem oznámení směrem nahoru) - ovšem pak se stav významně změnil.

-- 21. 12. 2011 19:11 --

Dotaz: všem, kteří si stěžujete na vyskakování reklamy ... vám se tak děje při připojení přes mobilní telefon???
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 21. 12. 2011 19:33

nevim a řešit to nebudu.... na av manii jsem přestal chodit kvuli pořad se s€roucima reklamama, teď do toho se přihlašovat přes nejaky renaultovsky odkaz... hnus

pac a pusu kdysi uzivatel AV Manie
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 21. 12. 2011 19:46

MgX píše:Dotaz: všem, kteří si stěžujete na vyskakování reklamy ... vám se tak děje při připojení přes mobilní telefon???
Nie, nepristupujem na forum cez mobilny telefon. Mozno by bolo lepsie riesit to s grupu ludi, co to programuju a nie sa pokusat o spatne inzinierstvo v spolupraci s uzivatelmi ;)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MgX 21. 12. 2011 20:14

Odare samozřejmě jsem toto vlákno nalinkoval vedení, aby se na to někdo podíval. Chtěl jsem však zjistit nějaké informace - aby se po tom dalo jít.

-- 21. 12. 2011 20:19 --

Dávám info ... právě vyskočila reklama ... velikonoční králík ...stalo se tak při kliknutí na fórum mobilmania. Reklama vyskočí vždy, když zastavím myšítkem nad reklamním oznámením v příslušné části ... v tomto případě - nad fórem.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků