Stupidní reklama

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 23. 11. 2011 16:33

Hele, jako beru, že i fórum musí něco živit, ale aby na mě vyskakovala celoobrazovková reklama doslova po každém třetím kliknutí, to už je trochu přehnané, ne? :-\
Mr.Semtex
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 23. 11. 2011 16:46

Jo, tak k tomu se přidávám, to hodně velká drzost.
Čekám, kdy na mě začne vyskakovat nějaká d e b i l n í reklama i v jednotlivých vláknech...
8-S
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod palinoch 23. 11. 2011 16:57

Tak to suhlasim! Riadny hnus, co sa tiska pred oci a pri tom ani zdaleka nemam zaujem o nejaky produkt podobneho druhu.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 23. 11. 2011 17:01

+1
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hynpin 23. 11. 2011 17:56

adblock
hynpin
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergarok 23. 11. 2011 18:03

Jaká reklama :?: :roll:

ADBLOCK mě asi okrádá o dost "pestrých" chvilek :lol: :idea:
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johanx 23. 11. 2011 20:47

Miloučký je ten alzaskřet. Když na mě vyjukne podmanivým hláskem, hnusem se obsypu. :-]
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 23. 11. 2011 20:56

Doba je těžká, vydělávat se musí, provoz fóra něco stojí. Chápu ale, že některé reklamní „výstupy“ mohou být nepříjemné.

Jestliže na vás cokoliv jakkoli divně vyskočilo - myslím reklamu :-), udělejte screenshot a dejte ho sem. Zkusím se optat, zda to tak patří a je to záměrem.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 23. 11. 2011 21:24

Než stačím kliknout na nové příspěvky, tak celá plocha zčerná.Někdy je tam viditelný křížek. kterým se to zase pomalu odstraní, ale je to opravdu nepříjemné (no, spíš otravné...), někdy ten křížek ani není vidět.Vytočí mě to tak, že ani nevím, na co to byla reklama.
:-!
Doufám, že alespoň platí dost a včas !
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Hergarok 23. 11. 2011 21:26

Jsem si ze srandy vypnul AdBlock a je to fakt hustý - videoreklama přes celou obrazovku (viz šeďourův příspěvek) je fakt masakr největšího kalibru ...
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 23. 11. 2011 21:27

šeďour jestli platí dost a včas netuším, do toho moderátoři nevidí :-)

-- 23. 11. 2011 21:29 --

Blokaci nepoužívám - na mě vyskočí jakási reklamní plocha při prvním přihlášení na fórum. Při dalším pobytu to zatím neudělalo.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 23. 11. 2011 22:22

Doba je tazka, preto tolerujem akekolvek bannery hore, vlavo, vpravo, vpredu, vzdu, hocikde . . . ale tolerovat debilny flash, ktory musim zavriet - to je uz naozaj moc. Blokovanie pouzivam (ako na bannery a flash), ale nie vzdy ho mozem pouzit.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod šeďour 24. 11. 2011 08:37

Tak to je moc...přečetl jsem si poslední příspěvek v tomhle vlákně, šipkou se vrátil zpět na přehled posledních příspěvků a netrvalo to ani půl vteřiny a obrazovka zčernala...
...než jsem našel křížek, kterým bych ten hnus shodil, tak jsem si stačil přečíst název reklamy...VERTU... 8-S
Proč mě sakra musí obtěžovat reklama na předražený telefony pro ruský milionáře a jejich rozmazlený fakany ?
Copak je tady cílová skupina ?
Jestli jo, tak si budu muset koupit novou klávesnici...s azbukou :-S
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 24. 11. 2011 08:49

Na mě už to vyskakovat přestalo.. Ale možná je to jenom tím, že se to po nějakém dvoustém zobrazení samo vypne, třeba?.. :D
Mr.Semtex
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glassmoon 24. 11. 2011 09:37

pokial si spravca webu nieje ochotny ustrazit aby mal na webe len neotravujuce decentne reklamy, tak v mojom prehliadaci nebude mat reklamu ziadnu...
I'm a quitter. I come from a long line of quitters. It's amazing I'm here at all.
glassmoon
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků