Stupidní reklama

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod šeďour 22. 12. 2011 13:51

Hergarok píše:Pokud tě reklama sere, tak si taky nainstaluj AdBlock. Pokud si ale chceš jen stěžovat, tak si dál stěžuj ...

Já bych rád, ale jsem jen hloupý uživatel, který používá počítač k odstraňování problémů jenž užitím počítače vznikly...
Nehledě na to, že většinou čumim na fórum v práci a instalovat cokoli do firemního počítače se nedoporučuje.Hrozí finanční postih.A o ten vážně nemám zájem 8-S
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Hergarok 22. 12. 2011 14:02

No tak to jsi v (_|_) :-S
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 22. 12. 2011 15:10

Taky ti přeju hezký vánoce :mrgreen:
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 12. 2011 15:41

xxxdvorixxx píše:Ekkare, je to interní fórum, uživatelé tam pochopitelně nevidí.

Pochopitelně - já to taky dal hlavně pro ty, kteří tam můžou... A na to, abych to vlákno vzal jako celek a přesunul do veřejně viditelný části nemám pravomoc - i když bych to s chutí udělal...

Ad Šeďour, Hergarok - taky jsem v (_!_), protože Adblock v Opeře nefachčí, FF je žravej na systémovej čas a Explodér z principu odmítám používat.
I vám, panstvo, hezký Vánoce!! A HLAVNĚ S CO NEJMENŠÍM MNOŽSTVÍM SPAMU = NEVYŽÁDANEJCH REKLAM...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Odar 22. 12. 2011 15:59

EKKAR --> Napisal si vsetky dovody, preco som presiel na Chrome. Navyse (co je pre mna najhlavnejsi argument), pouzivam viac pocitacov a Chrome sa mi cely synchronizuje, co je na nezaplatenie.
Jedina vec, ktora mi vadila na AddBlock bola ta, ze v Chrome po odstraneni reklam stranka nanovo "preblikla" (bola prerenderovana), co sa mi vobec nepacilo. Preto som AddBlock prestal v Chrome pouzivat.
Firefox to zrejme prerenderoval v pamati a zobrazil naraz uz vysledok v browseri, cize nic nepreblikavalo na dvakrat. Mozno to ale uz v Chrome opravili. Treba vyskusat.
Vsetky mozne reklamy mi ale uspesne blokuje FlashBlock.

A vsetci, co si tu reklamu platia, mi mozu vyliezt na hrb 8-P
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Hergarok 22. 12. 2011 16:47

Odar: zkus jiný - AdBlock Plus, žádné problémy ním nemám (narozdíl od toho na který jsi odkazoval).
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 22. 12. 2011 17:08

šeďour píše:Typická ukázka arogantně manažerskobolševicky podezíravého přístupu k obyčejným uživatelům.Zase to napiš červeně !
>:-(

Teď netuším, zda je výše uvedené myšleno přímo na mě, či někoho jiného...tudíž nevím, zda mám, nebo nemám reagovat.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 23. 12. 2011 01:17

at je to jak chce, husy se vzdy z€s€rou
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 23. 12. 2011 20:46

Včera mně vyskočil 2x Vertu...jen pro info. Sleduji to opravdu pečlivě. Snažím se různě klikat atp.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 18. 1. 2012 23:32

Už je tu zpátkÿ, super :) Zatím ale za 2 dny jenom dvakrát.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 18. 1. 2012 23:33

jj aj na mna to dnes vybaflo....
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dazo 18. 1. 2012 23:33

Ano ano, aj mne doobeda nabehla :D
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 1. 2012 10:39

Včera jednou.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 19. 1. 2012 12:32

Mne to tak pride akoby to bolo casovo viazane dnes na mna zhruba v tu istu hodinu ako vcera vybafla FioBank reklama :D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MgX 23. 1. 2012 19:31

Dnes zatím 2x.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků