Bazar a upozornění na ceny

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod EKKAR 1. 8. 2011 13:16

Křovák - napsal jsem, že doma si to udělám za čtvrtinu (= stovku) z původně požadovaných 400,- a u truhláře v pohodě dám polovic - tedy stovky DVĚ. O padesátce jsem napsal, že při takové ceně bych se ptal po prodejci - protože to by se dalo dělat na kšeft.

Takže jestli tady někdo ulítává, jsou to post-action kritikové jako chytrolínek Kuba4 - ten aby si nepřisadil. Když už chcete na někoho kydat, aspoň pořádně čtěte, co napsal, chytráci! A laskavě si uvědomte, KOLIKA RŮZNÝMA METRAMA tady měříte - když se tady objeví padělaný čínský sluchátka, hned každý ječíte "fejk!fejk!" až uši zaléhají - a když tady někdo upozorní, že prodávaný předmět je dosti ledabyle sbastlený FAKE poctivé truhlářské práce a že požadovaná prodejní cena je mnohokrát nadsazená, nejradši byste ho zaBANánovali... Jen si dejte hezky zpátečku a popřemejšlejte...!
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod krovak_cze 1. 8. 2011 14:01

cinsky fejk je napr. s diskuse, ta je od toho aby se to resilo, ale tohle je pokud se nepletu bazar a tam si kazdej prodava co chce a za kolik chce, a jestli to nekdo kopi je to jen vec toho kdo si to koupi :) nekomu se muze zdat 400 moc nekomu malo
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 1. 8. 2011 14:04

Ako ked sa ta dotkla kritika to je normalne, ale napisat: Jen si dejte hezky zpátečku a popřemejšlejte...! Jediny kto by mal naozaj a bez urazky popremyslat si TY. Naozaj. A fejk je podvod na kupujucich, kdez to stojan na sluchatka regularne kupovany od vyrobcu nie je ziadny fejk. Kapišto?
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 1. 8. 2011 14:05

Ale ste sa rozbehli... :D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod EKKAR 1. 8. 2011 16:24

Palinoch - o tom, že ten konkrétní "stojan" byl koupený od "regulérního výrobce" se dá už podle vzhledu velmi úspěšně pochybovat - ani bych nemusel číst SZ od hmpf, který se mi v ní přiznal, že to koupil "od někoho" na dobírku a teprve když to měl doma zjistil co je to za bastl. Prostě je to sbastlené doma a to ještě dost mizerně a basta - takovou primitivní práci by si žádný ofiko truhlář s výučním listem a ŽL nebo i ofiko prodejce nedovolil za takovou částku prodat - minimálně by to mělo základnu po obvodě frézovanou "na fasetky", bylo by to na kolmo sesazené na rybinovou drážku nebo do frézovaného "zádlabu", buď by to bylo udělané z ušlechtilejšího (listnatého) dřeva, které by mělo zachovanou vlastní barvu, anebo i kdyby to bylo jehličnaté dřevo, bylo by dýhované a podobně. Tento konkrétní kus jehličnanu ani vyhezkání mahagonovým mořidlem a lakováním ani náhodou nezachrání. O truhlařině něco vím, papír na to sice nemám, ale ochomejtal jsem se kolem práce se dřevem dost dlouho na to, abych to dokázal poznat. Prostě už ten, kdo to hmpf-ovi prodal byl oj*bávák a basta.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod palinoch 1. 8. 2011 16:54

OK
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků