Prodám

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dodino112 13. 3. 2011 10:58

To bola zas tvoja lenivost si to po sebe precitat a potom si musel ako hovoris nahanat moderatora s uplnou DELETE.Vacsinou ked niekto zavesi v sekcii predam inzerat a nenapise predam,tak je jasne ze to chce predat.Ale ako pisem vacsinou.


//Začínají mně trochu vadit některé věci ve Tvých příspěvcích. Měl bys trochu více zvážit nejen volbu slov. MgX
Pioneer VSX1015s , Pioneer DV 747A , KEF iQ90 , KEF iQ10 , Velodyne SPL1000r , PS3 slim 250Gb , LG 42PJ350

̿ ̿ ̿\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿
dodino112
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Balda_87 13. 3. 2011 13:11

Je vidět, že na to forum málo koukáš přez "nové příspěvky" a nebo nečteš pozorně. Příspěvek si posobě přečtu téměř pokaždé, když to čas dovolí. Zmiňoval jsem slovíčko roztžitost. Rychle po sobě přečtu text, ale název už mi unikne, neuvědomím si to a tak to odešlu.. a jdu do práce. Večer už editovat nelze, když třeba někdo reaguje. Nejde ale o mě. Já tu chybu udělal jednou a nejspíš by se neopakovala ;) takže tu lenivost si vyprošuji :pozor

Třeba já nehledim pokaždé, v jaké je téma sekci, dívám se po názvu a klikám na poslední příspěvek Obrázek. Asi jsem jiný. Prostě, nemám zas tolik času, ikdyž jde o milisekundy, pročítat všecko. Takže kouknu na názvy témat a automaticky bych přehlížel ty s označením Prodám. Říká se tomu efektivita.


A že těch případů neni málo. Jen namátkou:
HS-DAC
TEAC WAP-2200
BABEXaudio Twister bi-wi
Little Dot MK IV
Aktívne monitory FOSTEX PM1 mkII
nové stĺpové JBL LS60 - výhodné HiFi
ACOUSTIC ENERGY AELITE 3

Jde o malou prkotinu. Ale ta prkotina zefektivní pročítání fora o dost velký kousek. Odarův nápad byl dobrý.

-- 13. 3. 2011 13:19 --

fungovalo by to podobně, jako identifikace uživatelů podle avataru. Taky podle toho co koutkem oka zahlédnu v rohu příspěvku, zvážím jestli má pro mě cenu to číst nebo ne, nečtu nicky, lidi znám podle obrázku. Převážně. Je to podobné.
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Balda_87 15. 3. 2011 04:24

Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Misoo9005 7. 12. 2012 11:35

Moze mi niekto napisat dovod preco musim mat v nazve temy slovo "Prodam" ak mam inzerat v sekcii prodam? Je to sice v pravidlach ale rozum to nedava....

Ak by bazar nebol rozdeleny na sekciu Koupim/Predam, tak je to samozrejme pochopitelne.
JRiver (Wasapi)-->JDS Labs ODAC-->DIY AMP-->AKG K712 Pro + Oyaide HPC-X62
HTC One (Poweramp)-->Sony MH1C
-------------------------------------------------------------------------------------------
Lancia Kappa 20V Turbo
Lancia Thesis 2.4 JTD
Misoo9005
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 7. 12. 2012 16:52

Témata se na mnoha místech zobrazují najednou, kdy je vidět jen název a ne kategorie, do které patří. Proto je slovo Prodám v názvu důležité.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Misoo9005 9. 12. 2012 22:26

Aha, to je pravda :-) Dakujem za info !
JRiver (Wasapi)-->JDS Labs ODAC-->DIY AMP-->AKG K712 Pro + Oyaide HPC-X62
HTC One (Poweramp)-->Sony MH1C
-------------------------------------------------------------------------------------------
Lancia Kappa 20V Turbo
Lancia Thesis 2.4 JTD
Misoo9005
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků