Prodám

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Odar 14. 2. 2011 10:46

Pri zalozeni novej temy (inzeratu) v sekcii Prodám by mohol skript automaticky predvyplnit do pola Nazev tematu: slovicko "Prodám".

Podobne pri Kupim.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod armaman 14. 2. 2011 10:52

Suhlasim a pripajam sa k Odarovmu inovativnemu kroku.
V tom pripade by bolo vhodne zmienku o tomto kroku (vlozeniu tychto dvoch slov) v FAQ vypustit.
Apropo ako zadavatel by si mohol zaclenit do svojho topic aj anketu. :hm
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Odar 14. 2. 2011 10:54

Pripadne krajsie riesenie - slovo "Prodám" by sa v poli (nazov temy) nemuselo zobrazit, ale skript by ho tam doplnil (po kliknuti na tlacitko "Odeslat"). Tym by sa predislo problemu, ze by ho uzivatel (omylom) vymazal.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Odar 17. 2. 2011 10:32

Nic? :D
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod armaman 17. 2. 2011 10:40

Su zaneprazdneni :)
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 17. 2. 2011 10:45

čekám na ty ostatní, mě je to docela fuk
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod descent 17. 2. 2011 12:52

Já tedy nemám sebemenší problém napsat "Prodám" či "Koupím".
descent
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dawezman 17. 2. 2011 13:02

Už vidím ty topicy:
Prodám Prodám zcela nové ....
dawezman
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 17. 2. 2011 13:03

Aj to sa da osetrit.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod krovak_cze 17. 2. 2011 13:52

a co kdyz nekdo chce napsat vymenim nebo daruji atd. ? :D
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 22. 2. 2011 19:28

armaman píše:Su zaneprazdneni :)

Já jsem to četl, ale věc a pravidla pro Bazar stanovil někdo pozičně vyšší, než jsem já. Nemám důvod cokoliv na tom měnit.

Mě spíše překvapuje, že někomu vadí napsat „Prodám“ ... „Koupím“ atp. A to, že inzeráty budou mít stejný začátek není problém. Alespoň moderátor pozná, že je ve správné sekci ...

BTW: a myslím, že nějaký skript je napsán, avšak to není důvodem porušovat pravidla sekce.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dodino112 12. 3. 2011 18:07

Uplna zbytocnost a strata casu moderatorov toto riesit.To je zas vymysel/nezmysel.Ale na zorganizovanie nejakej sutaze by si mohli najst cas... :love:

OT: dvori --> si to zabil tym avatarom.100 bodov... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pioneer VSX1015s , Pioneer DV 747A , KEF iQ90 , KEF iQ10 , Velodyne SPL1000r , PS3 slim 250Gb , LG 42PJ350

̿ ̿ ̿\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿
dodino112
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 12. 3. 2011 19:46

MgX píše:Já jsem to četl, ale věc a pravidla pro Bazar stanovil někdo pozičně vyšší, než jsem já. Nemám důvod cokoliv na tom měnit. ....

Ta Pravidla Bazaru jsem jako návrh sepsal já podle obecných Pravidel fóra - a byla konzultována "vejš" a tam také po několikero korekcích a změnách formulací odsouhlasena a tím pádem "kodifikována". :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Faktem ale je, že kdo si chce podat libovolný inzerát, tak už by ho napsání jednoho konkrétního slova nemělo natolik zatěžovat, aby se dožadoval nějaké automatické rutiny, která by ho v této činnosti zastoupila - trochu snahy a vlastního přičinění třeba i jen za možnost bezplatné inzerce rozhodně není od věci...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Odar 12. 3. 2011 20:23

A tak isto nie je od veci zlepsit funkcionalitu fora . . . asi mam blbe navyky z prace, kde klientovi robime vsetko na mieru podla jeho zelani.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Balda_87 12. 3. 2011 21:25

Jak tak čtu tu diskusi, mám dojem že se Odar setkal s nepochopením. Nejde o lenost něco někam psát. Ale o to, že spousta uživatelů si to neuvědomí a nenapíše to tam. Neznalost pravidel, nebo roztžitost. I mě se to stalo, když jsem vyvěsil poptávku po clipu+. Pak jsem uháněl nějakého moderátora aby mi to editoval...
Já jsem taky pro. V nových příspěvcích to mate.
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků