Galerie

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod armaman 28. 7. 2010 12:39

No dakedy su tie komentare az prilis. Ak si uvedomis ,ze kolko namahy si dakto s tym da a i tak sa to nakoniec nevydari mam na mysli foto tak to cloveku viac ako len podrazi nohy. Hej bavit sa mozme no pokial to nie je prilis. Dakedy tie komentare uz nie su o baveni ale o trapnosti. A to uz nehovorim o tom ked sa dakto objavi s cimsi novym co za daco stoji a najdu sa taky ktory mu vylozene zavidia sposobom "ak uz na to nemam tak vytiahnem daky stupidny argument" ktory nie je ani z jeho hlavy ,ale pretoze to dakde cital tak samu to skvele hodi. A v tomto si pani musime priznat ,ze rozdiel medzi zavistou slovakov a cechov nie je ziaden.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MgX 28. 7. 2010 19:31

Já tady napíšu takovou obecnou věc...když někde něco „hoří“ a vy nás upozorníte...a nic se JAKOBY neděje, neznamená to, že se opravdu nic neděje - jen výsledek hned není vidět.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 29. 7. 2010 04:04

No boa a teraz mam aspon nad cim cely den rozmyslat ved i tak cely den vlastne nic nerobim. A to nevravim o tom ,ze sa mi na minimalne 5 minut zastavil rozum.
Vacsinou ja ak daco robim tak to vidno hned ,ale to asi nebude tento pripad. Vsak??.....
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod creat 29. 7. 2010 06:29

MgX- v pohode. Nemôžete byť stále online.
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 29. 7. 2010 07:02

armaman --> Keby to ti ludia mali na FULL TIME, OK. Ale je to len ich dobrovolna aktivita.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod EKKAR 29. 7. 2010 12:58

Odar - tesat do mramoru a zlatit - na věky věkův...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod EKKAR 31. 7. 2010 08:22

Tak jsem zase musel "řádit" v Galérii - u tohoto obrázku: http://avgalerie.zive.cz/showphoto.php?photo=25213 si "Heco.Germeny" opět začal pouštět hubu na špacír a někteří s k němu přidali, takže jsem byl nucen vytáhnout bouchačky 8-) a demižóny s kyselinou, aby tam byl zase trochu pořádek...
Lidi, když se vám někdo zase pokusí zas...molit :twisted: :twisted: :twisted: komentáře vulgarismem, spamem nebo off-topicem :-! :-! :-! , nebojte se nám ho nabonzovat - on se to nedoví, nanejvýš zjistí, že jeho blitky jsou v nenávratnu... :pozor :pozor :pozor
Sice to možná nebude zlikvidované okamžitě a střelhbitě, nejsme tady permanentně, ale nebojte se - Boží mlýny... atd. A když si někdo holt nedá pokoj a bude prudit dlouhodobě, dočká se i jižního ovoce (BANána) ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod creat 31. 7. 2010 08:49

Keď ja budem šíriť vulgarizmy, Off Topic alebo flame a niekto mi to nabonzuje, tak s ním NEUROBÍM ŽIADNE procesy... :grr:

Obrázek
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod creat 9. 8. 2010 09:45

Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 9. 8. 2010 10:26

Jdu tam...!
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 9. 8. 2010 10:31

Už jsem se díval...
Naposledy upravil MgX dne 18. 8. 2010 20:39, celkově upraveno 1
Důvod: Téma znovu odemčeno. Nadbytečné OT příspěvky odstraněny, stejně tak jako další - navazující na ně.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dodino112 22. 8. 2010 11:35

Tak uz ked sa to zacalo takto riesit,mam na vas prosbu.Skuste sa pozriet na pana s velkim V.Rype a rype a mam tusak,ze tu prisiel rypat uz po druhy krat.Dakujem pekne.
http://avgalerie.zive.cz/showphoto.php? ... #poststart
Pioneer VSX1015s , Pioneer DV 747A , KEF iQ90 , KEF iQ10 , Velodyne SPL1000r , PS3 slim 250Gb , LG 42PJ350

̿ ̿ ̿\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿
dodino112
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 22. 8. 2010 11:41

Vinyl = Heco.Germany
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kammo122 22. 8. 2010 11:46

ten tu ma koľko nikov ježiš ? aj to by sa malo trestať
CA 540A , JBL LX600
kammo122
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dodino112 22. 8. 2010 13:37

Odar :arrow: ty brdo ako si na to dosiel?Heco dostal BAN?Ja som preveze myslel niekoho ineho...
Pioneer VSX1015s , Pioneer DV 747A , KEF iQ90 , KEF iQ10 , Velodyne SPL1000r , PS3 slim 250Gb , LG 42PJ350

̿ ̿ ̿\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿
dodino112
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron