Galerie

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod creat 22. 8. 2010 13:43

kammo122 píše:ten tu ma koľko nikov ježiš ? aj to by sa malo trestať

Ano malo, ale bohužiaľ byva tu velka benevolencia.
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dodino112 22. 8. 2010 14:07

Aaaaaaaa,uz viem ako si na to dosiel.Ten isty koberec na fotkach... :lol: :lol: :lol:
Pioneer VSX1015s , Pioneer DV 747A , KEF iQ90 , KEF iQ10 , Velodyne SPL1000r , PS3 slim 250Gb , LG 42PJ350

̿ ̿ ̿\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿
dodino112
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kammo122 22. 8. 2010 14:07

tu su tie pravidla moc jemne ....na inych nemenovanych forach davali banany za OT alebo zbytočne pripevky a za ine veci
CA 540A , JBL LX600
kammo122
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod creat 22. 8. 2010 14:11

Jo a na warez fórach ani nehovorím. Tu sa jedná s problémovými užívateľmi ako v rukavičkách.
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 22. 8. 2010 16:38

Uznávám, že někdy neřešíme věci úplně bleskurychle, ale to také nejde, jsme nějak činní. Když má odkývat několik lidí návrh, nějaký čas to trvá.
Mimo to, nemáme v Galerii práva na blokování uživatelů (ani eraser), takže řešení není okamžitě vykonatelné.

Jinak k "rukavičkám". Nikdy vám neujeli nervy? Nikdy jste, třeba při začátcích na internetu, nepsali věty, za které by jste se teď propadli...? Uživatel se nějak prezentuje, má svoje lepší a horší chvilky - a všechny jsou tady zaznamenané. Svědomí by ho mělo hryzat až si uvědomí, že někde ty jeho výplody, za které se stydí, jsou.

K Vynil... Nejenže si zvolil "hloupoučký" nick, ale ještě rozvnou začne plivat. BAN už má, jenže galerie nemá moc velké možnosti ohledně správy, takže se může zase objevit. Nekonečný boj no...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod creat 22. 8. 2010 16:51

K tým rukavičkám znovu :)

On nejde o to, či niekomu "ujeli" nervy. Jasné, stane sa. Narážal som na userov, ktorí dlhodobo píšu(aj Galéria) flame a OT a o ktorých sa to vie. Nie o nejakých nováčikoch. Tolerancia vočím takýmto individuám tu je vysoká.

OT:
A k tej rýchlosti reagovania. Jirka, musíš ako správny moderátor stláčať každých 10 sekúnd tlačidlo F5 a nič ti neujde, uvidíš ;-) :D :D :D
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 22. 8. 2010 16:58

S tou toleranciou suhlasim. Nic sa tu neriesi, aj ked je skutocny dovod. Uz som to preberal s Adminom, vymenili sme si par PM. Viac to neriesim, lebo mam pocit, ze je to neriesitelne :(
Co sa tyka galerky (ale aj fora), kto len trochu chce, sposob ako tu robit zlotu si najde. Nebudem rozoberat, ako na to. To kazdy, kto trochu vie, ako pracuje internet a tieto diskusne fora, vie. To je ZIAL mimo dosahu moderatorov - to beriem. Na druhu stranu, musel by byt skutocne postihnuty jedinec, ktory si zmeni povedzme 100x nick a IP, len aby tu mohol robit zle a rozputavat FLAME. Takeho jedinca uz povazujem za skutocne pripad do makkuckej miestnosti s ostrahou . . .
Naposledy upravil Odar dne 22. 8. 2010 16:59, celkově upraveno 1
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 22. 8. 2010 16:59

Kvůli tomu moderátoři fasují prohlížeče, která mají auto refresh ;) Firefox, Chrome, Opera s přívlastkem SS (Superforum Spectator) edition.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 23. 8. 2010 20:52

creat píše:...
A k tej rýchlosti reagovania. Jirka, musíš ako správny moderátor stláčať každých 10 sekúnd tlačidlo F5 a nič ti neujde, uvidíš ;-) :D :D :D

Víš, v tom je problém - aby to bylo takto realizovatelné, museli by všichni useři tohoto fóra za návštěvy a svou aktivitu tady platit a z vybraného depozitu by se měsíčně odváděly jisté obolusy úměrné počtu stisknutí klábosy F5 nebo počtu "dylítů" uskutečněných v rámci fóra každým jednotlivým moderátorem/administrátorem - nechej si tuto skutečnost projít těmi několika stovkami gramů tkáně, co nosíš mezi ušima a pak se vyjádři, jestli to je TO, co doopravdy chceš...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod creat 24. 8. 2010 05:29

Ekkar Ekkar....Samozrejme to bolo myslené ako žart a dúfam, že si to tak pochopil.
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 24. 8. 2010 19:12

Ne, nad takovými tématy já nežertuju - aby to bylo možné, muselo by to tady být opravdu placené. Jinak je to jen o ochotě dávat v plen své osobní volno.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod creat 27. 8. 2010 16:08

Mám otázku. Nechal som mozzilu aby si zapamätala prihlasovacie údaje do galérie a tiež som zaklikol, aby ma to prihlasovalo automaticky. Lenže prihlasovať sa musím stále. Automatické prihlasovanie nefunguje?
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bunuel 27. 8. 2010 16:20

creat píše:Mám otázku. Nechal som mozzilu aby si zapamätala prihlasovacie údaje do galérie a tiež som zaklikol, aby ma to prihlasovalo automaticky. Lenže prihlasovať sa musím stále. Automatické prihlasovanie nefunguje?

Jo, tohle mě taky štve!!! "avforum" si mě pamatuje, ale "avgalerie" nikdy :/
Bunuel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kocmeister 27. 8. 2010 17:31

No to je divný, taky mám Mozillu a pamatuje si mě to pořád.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johanx 27. 8. 2010 19:58

Chci se zeptat, proč se mi obrázek jako tady, nezobrazí i v galerii.
Obrázek
Tam se objeví jen odkaz. Viz. http://avgalerie.zive.cz/showphoto.php?photo=25397
Jo a ještě, když vložím koment třeba v 15:00, objeví se jako v 13:00. Majitelé jsou Rusové?
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků