Galerie

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 8. 3. 2011 18:45

V Galerii promazána diskuze. Celé vlákno bylo posouzeno vedením SF. Přidán komentář, který dávám i sem.

Dobrý den, v prvé řadě se musím omluvit autorovi, že přišel o všechna hodnocení ke své zdařilé fotografii. Ovšem promazávat jednotlivé urážky, zvažovat, co ještě je únosné a co ne - přemýšlet nad tím, kdo jen dělá srandu a kdo provokuje, by nebylo jednoduché ... a nebylo ani na chvíli. A přiznejme si, že čas jsou peníze. Toto vlákno je (bylo) přesnou ukázkou jak se kdo neumí chovat.


Dále uvádím, že pokud se kdekoliv znovu rozhoří cokoliv podobného, budou všichni ti, kteří se neumějí slušně chovat, všichni, kteří vytvářejí flame, používají vulgarity atd. atd. bez jakéhokoliv předchozího varování potrestáni.


Není možné neustále vodit některé za ručičku a napomínat jako malé děti.
Je třeba si občas před sebe postavit zrcadlo a dobře se dívat! Zatímco od jiných chceme slušnost a dodržování pravidel, samotní toho nejsme schopni.


Tato diskuze byla ukázkou, jak to v mnohých částech internetu vypadá (ano, někde ještě hůře). Já osobně, ale i celý tým moderátorů a zvláště pak i vedení tohoto fóra, by si cokoliv podobného nepřáli nadále tolerovat.


Proto znovu a naposledy opakuji, že v případě dalších prohřešků se bude postupovat nekompromisně v zájmu všech slušných uživatelů. Těm, kteří nechápou bude omezen přístup do Galerie, popřípadě na celé SF.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johanx 8. 3. 2011 19:08

Nějak vám blbne počítadlo v "nejlépe hodnocených". Zmizela moje AC V3F s patnácti "10". Už kvůli tomu pár dní nespím! :)
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 8. 3. 2011 19:20

johanx díky za upozornění ... zkusím věc předat dál :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 24. 6. 2012 12:56

Mozno je to len moj nazor, ale za fotky z netu by som utinal ruky

http://galerie.avmania.e15.cz/showphoto ... mit=recent
A toto uz naozaj moc
http://galerie.avmania.e15.cz/showphoto ... mit=recent
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kammo122 24. 6. 2012 13:03

prvy ma neštve ale druhy je moc :D
CA 540A , JBL LX600
kammo122
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krovak_cze 24. 6. 2012 15:12

nekdo na necem posloucha a foti to, nekdo si jen prohlizi fotky a mysli ze ostatni je asi na netu neumej najit, nebo nevim
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 30. 10. 2012 09:11

ja by som chcel touto cestou podakovat adminovi MgX za jeho pristup k milym aj nemilym uzivatelom fora,k jeho zodpovednemu pristupu k problematike a vzdy chladnej hlave.
Nech je ukazkou inym Adminom!,at zije kral /bow
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dkdkdk 31. 8. 2015 17:00

Poslední dobou se v galerii objevují fotky s 2 a méně slovným popisem. Nevím, jestli je to nějaká forma kvízu, kdy mají návštěvníci hádat, co tím autor myslel nebo je to úplně nějak jinak.
Uniká mi smysl snímku bez několika větiček doprovodného textu. Když už chci ukázat, jak jsem si to doma vyparádil, co jsem nafotil na výstavě, u kamaráda ..., tak k tomu přidám pár slovíček, kterými fotku "zosobním", popíšu.
Abych věděl, jak která bedna, TV, zesík vypadá, přejdu na googl a v několika vteřinách to vidím.
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 31. 8. 2015 21:55

To je způsobený "tvítrem" a "atlasem xichtů, hub a tlam" - tam se taky píše 88 příspěvků za hodinu, klidně i jen jedno nebo dvouslovnejch - a je to těžce infekční, rozlezlo se to už i sem.
M*dat Fejsbůk!!!!!!!!
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dkdkdk 15. 4. 2016 12:17

http://galerie.avmania.e15.cz/showphoto.php?photo=28543

Vypadá to jako nějaký dětský nábytek. Cena?
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 15. 4. 2016 19:32

Dotaz budeš muset adresovat přímo osobě s nickem "Nordland", která existuje ale právě pouze v Galérce - na fóru se pod tímto nickem vůbec nevyskytuje.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Skeptický 16. 4. 2016 11:23

Píše tam, že ten stolek si vyráběl sám.
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod biaf 15. 7. 2016 17:48

Zdravím,
v Galerii existuje nějaký blacklist, který si mohou uživatelé nastavit?

Okomentoval jsem fotku Nordlanda s difuserem, přesně si nepamatuji text, ale něco ve smyslu "jaké máš měření z poslechového místa před a po umístění difuseru?", odpoledne se chci podívat, zda mi odpověděl a jakých výsledků úpravou dosáhl a najednou na mě vyskočí "Tuto fotografii nemůžete hodnotit a komentovat." :shock:
To si jako vkladatelé fotek filtrují co jim nejde pod zub a nechají si pod fotkou jen oslavné komentáře? To se zrovna může Galerie přejmenovat na Nástěnka samochvály. Nezdá se mi to moc etické 8-S . Tuhle možnost zásahu (blacklist, mazání příspěvků jiných uživatelů...) by měli mít jen moderátoři.

Stejný případ je i mazání fotek. Některé jsem měl zde oblíbené, uložené v prohlížeči jako Favorite, jelikož pod nimi byla i zajímavá diskuze, která se na samotném foru nevedla. Po čase si chci něco najít, připomenout a ejhle, informace je fuč :oops: :tleskani . Proč tohle mazání ze strany uživatelů nezrušit? Předpokládám, že většina registrovaných jsou dospělí, rozumní lidé, kteří umí dostatečně zvážit, zda sem nějaké foto vloží nebo ne a pro ně případné nevhodné příspěvky můžou nahlásit ke zvážení a příp. smazání moderátorem.
biaf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 15. 7. 2016 18:53

Mozes zakazat uzivatelovi komentovat foto ale existujuce prispevky nezmazes.
Nordland zmazal foto a pridal ju zas.
Topping E50 + Focal Alpha 65
LG OLED42C21

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petulda 16. 7. 2016 13:31

biaf:
Konkrétně nordland nesnese jakýkoliv jiný než pochvalný příspěvek. Pokud něco takovýho napíšeš, reaguje 3 způsoby nebo jejich kombinací: začne ti sprostě nadávat nebo smaže fotku nebo tě blacklistne. Mimo to tvoje ostatní fotky zahrne dětsky hloupým hejtem :-).

Souhlas s tebou a tvou otázkou - je samozřejmě na místě. Pokud nejsou difuzery/absorbery a jejich konkrétní podoba výsledkem přesného měření a následného výpočtu, je to jen střílení do tmavého lesa. Bez měření frekvenční odezvy místnosti a doby dozvuku před a po je informační hodnota nulová.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků