Trička AVmania.cz - tentokrát doopravdy! Uzavírka 30.6.!!

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Nolwendil 15. 6. 2010 14:09

Trička AVmania.cz


Motiv a barva:
Byl použit návrh od uživatele xxxDvorixxx s bílým motivem.
RoyalAVmania.jpg

ZincAVmania.jpg


Tričko bude, samozřejmě, jednobarevné. Text na prsou bude bílý s oranžovým AV, stejně jako na zádech. Takto budou vypadat záda:

Barva "Royal":
Obrázek

Barva "Zinc":
Obrázek
Dle našeho názoru není Zinc dost kontrastní s tím návrhem, esteticky mi vychází lépe Royal. Ale volba je na vás... :D


Gramáž:
190g/m2

Dostupné velikosti:
S, M, L, XL, XXL

Cena:
Cena za tričko je stanovena na 310Kč. Pro naše bratry ze Slovenska je to pak €12,5. Slováci navíc budou posílat platby normálně v € na slovenské číslo účtu, abychom vás ušetřili poplatků za platbu do zahraničí.

Poštovné:
Poštovné do ČR je za 50Kč.
Poštovné na Slovensko je za €3.

Chci tričko! Co pro to mám udělat?
  • Pošlete mi tady na fóru SZ (soukromou zprávu), nebo alternativně email na adresu nolwendil zavináč gmail tečka com. Pokud můžete, využijte, prosím, SZ.
    Jako předmět zprávy uveďte "Objednávka-trička". Ve zprávě uveďte počet požadovaných velikostí od každé barvy, dále pak své jméno, příjmení a adresu, na kterou máme tričko/trička poslat. Příjemci ze Slovenska prosím uveďte i zemi (Slovenská Republika). Ujistěte se, že jste na dané adrese opravdu korespondenčně dostupní. Nějaké opakované posílání by celou věc jen prodražilo.

  • Jak má zpráva vypadat?

    Předmět: Objednávka-trička

    Ahoj! Mám zájem o trička těchto velikostí:
    M: 1x Royal
    L: 1x Zinc

    Tonda Vopršálek
    Satanská 666
    Praha
    666 66
    (Slovenská Republika, pokud jste ze Slovenska)

    Díky, AVManiak

  • Dostanete ode mne odpověď, která bude vypadat nějak takto:
    Předmět: Re: Objednávka-trička

    Ahoj, potvrzuji objednávku triček 1xM Royal a 1xL Zinc na adresu:
    Tonda Vopršálek
    Satanská 666
    Praha
    666 66

    2x tričko + poštovné = 2x310+50 = 670Kč. Očekáváme od Tebe platbu na tento účet: XXXXXXXXXX / XXXX. Tvůj variabilní symbol je: XX
    Nezapomeň, prosím, správně uvést variabilní symbol, jelikož podle něj poznáme, kdo nám zaplatil. Do poznámky pro příjemce ještě pro jistotu napiš své jméno.
    Díky za spolupráci!
    Honza Slavík
    (Nolwendil)


  • Zprávu ode mě si pořádně zkontrolujte! Pokud zjistíte nějaké nesrovnalosti, hned mě kontaktujte! Pokud bude vše v pořádku, tak včas odešlete platbu (čím dřív to uděláte, tím dřív budeme moci zadat objednávku). Nezapomeňte správně uvézt vám přidělený variabilní symbol! Do poznámky pro příjemce ještě, pro jistotu, uveďte své jméno a příjmení.
    Platbu je třeba provézt nejpozději do 30.06.2010 23:59:59!! O tom, že jsme přijali vaši platbu, vás budu informovat zprávou (SZ či email, podle předchozí komunikace).
    Pokud Vám neodpovím do dvou pracovních dnů že byla zpráva přijata, a do týdne, že jsme přijali vaši platbu, tak mě neprodleně kontaktujte!

  • Trička budou hotová někdy mezi půlkou července/až koncem července. Sledujte toto vlákno, budou se tu objevovat aktuální informace, pokyny, a tak dále. Především kolem 1.7., kdy budeme zadávat objednávku. Pak budeme znát přesný termín dokončení. Pokud někdo víte, že v té době budete dlouhodobě pryč, a bojíte se, že by pošta poslala balík zpět, tak mě kontaktujte - domluvíme se na pozdějším odeslání.

  • Až tady bude napsáno, že už jsou trička hotová a že je rozesíláme, tak očekávejte balíček. ;-) Nakonec se pak můžeme každý vyfotit, a fotky sem dát. 8-)

Uvedený postup je dle mého názoru blbuvzdorný, a když si ho pořádně přečtete, tak zde najdete i informace o většině běžných výjimek. Každopádně pokud by vám cokoliv nebylo jasné, tak mě kontaktujte, nebo můžete napsat i dotaz do kecacího vlákna, kde bude odpověď dostupná i pro ostatní.

Dále chci všechny poprosit, aby sem nic nepsali. Jako kecací vlákno nechť poslouží původní vlákno "Trička Avmanie".

Na závěr chci poděkovat všem, kteří se na této akci podíleli (či stále podílí):
Bína: Podmět k akci
xxxdvorixxx: Grafický návrh
tapdancer: Zařizování tisku, sběr peněz a rozesílání triček pro ČR
Creat: Sběr peněz a rozesílání triček pro SR
PatrikChrz: Převod peněz a finanční poradenství
Jersey II.: Za propagaci a podporu AV Manie

A taky všem ostatním, kteří jakkoliv přispěli. Třeba jen neustálým remcáním, kdy už ty trička konečně budou. Že, Slipknot27? :-D
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků