Nový moderátor

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod armaman 28. 5. 2013 05:15

eraser_svk bol slovak a na ceskom fore....
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod šeďour 28. 5. 2013 08:13

Já myslím, že je to dobrá volba.Hlavně po tom, co Tháles předvedl v diskuzích s Joudou.Vysoká odborná úroveň příspěvků, věcná argumentace.Doufám, že mu to vydrží, držim palce :tleskani
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 28. 5. 2013 08:22

armaman píše:Rovnako ako ty sa vyjadrujes k volbe mam presne rovnake pravo I ja vyjadrit s cimkolvek nesuhlasit. No zacina mi to pripadat ako v ceskom parlamente pred a po rozdeleni..
Vacsina cesky hovoriacich je tu zrejma.... nezda sa Vam to tak trochu nefer?

Já jsem nepsal, že se nemůžeš k volbě vyjádřit. Psal jsem ...
MgX píše:Omlouvám se, ale další komentář k výše uvedenému nemám potřebu rozvíjet.

A teď k tomu zbytku. Ty národnostní rozmíšky si prosím nechej někam do hospůdky. Zde na to nehrajeme. Nebudu tu rozebírat Slováky na českém fóru a naopak. Každý slušný člověk sem může přijít diskutovat. A je jedno, jestli je to Čech, Slovák, Maďar nebo Japonec.
Přiznám se, že tímto svým komentářem jsi u mě ztratil hodně „hvězdiček“. Asi si představuješ, že budeme vytvářet moderátorskou skupinu, dle počtu jednotlivých národností zastoupených na fóru. Nebo že by se k tomu přistupovalo dle nařízení EU a zavedla by se kvóta pro počet žen v moderátorské funkci?

Moderátor nebyl vybrán dle národnosti, ale podle jiných hodnot a měřítek. Navíc - upřímně. Já ani netuším, jestli ThalesX není Slovák, který píše česky. Představ si, že mě to vůbec nezajímalo. A představ si, že všechny, kteří vybírali to nezajímalo taky. A představ si, že jsme před časem oslovili uživatele, kteří píšou slovensky (nemohu vědět, zda jsou to Slováci, nemám věšteckou kouli), ale oni funkci odmítli. Asi vědí proč.

eraser_svk neskončil ve funkci protože by byl Slovák, ale protože už neměl čas. Na fóru se dlouhodobě nevyskytoval. Byl vybrán někdo jiný. Byl jsem vybrán já a nikdo se mě na moji národnost při výběru neptal. Asi udělal chybu - nejsem Čech ani Slovák.

Přátelé drazí - nermuťte mě a další lidi svými scestnými teoriemi spiknutí a nevytvářejte tlak tam, kde opravdu není. Já myslel, že tu fungujeme všichni společně - bez ohledu na věk, pohlaví, národnost, politické vyznání ... - protože nás baví AV technika.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pandero 28. 5. 2013 08:42

MgX: Hezky napsano, naprosto souhlasim.
Pandero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jaromír Puk 28. 5. 2013 09:13

Boha jeho, chalani. Ozaj? Také chujoviny? To si ozaj robíte srandu? Do hája, to tu budeme riešiť národnostné trenice? MgX povedal všetko...
Jaromír Puk
Redaktor

Odeslat příspěvekod armaman 28. 5. 2013 09:50

Kazdy by mal rozpravat tak ako mu zobak narastol.
To MgX
Mas pocit ,ze tuzim po dakych tvojich hviezdickach? :-!
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod hexxisek 28. 5. 2013 10:42

Trošku peklo tady, jako by nebylo uplně fuk kdo je moderátor :) Nějakej pátek už tu jsem a že by mě to někdy tankovalo...
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 28. 5. 2013 11:01

Dôvod: //následující příspěvky od provokujícího uživatele s nickem kretén odstraněny. Stejně jako reakce na ně. Jedná se jen o upozornění, které s tímto příspěvkem nemá co dočinění. Uživateli icotech852 děkuji za pochopení.


dakujem,pochopil som:)
Naposledy upravil icotech852 dne 28. 5. 2013 11:33, celkově upraveno 1
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 28. 5. 2013 11:08

armaman píše:Kazdy by mal rozpravat tak ako mu zobak narastol.
To MgX
Mas pocit ,ze tuzim po dakych tvojich hviezdickach? :-!

Není to o touhách, ale o poklesu stavu morálního profilu v rámci obyčejného bytí, tedy lidství. Nejde vůbec o Tebe jako uživatele, ale Tebe jako člověka. Dále pak nejde o stav viděný mýma očima, ale očima Tvýma v rámci případné projevené sebereflexe, sebekritiky.

icotech852 uživatel kretén zde vytváří (nejen zde ve vlákně) OT a různé provokativní příspěvky. Uživatel využívá vícero nicků, což odporuje pravidlům SF.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 28. 5. 2013 11:42

Ze ta to bavi..... :mrgreen:
armaman
Poslední varování

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků