Má být Jersey II. ještě administrátorem?

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Má být Jersey II. ještě administrátorem?
Ano 5 %  83%  [ 5 ]
Ne 1 %  16%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 6

Odeslat příspěvekod Jersey II. 16. 8. 2008 19:39

Toto téma mluví za vše viewtopic.php?f=1715&t=1046264&start=0&st=0&sk=t&sd=a

Vyjádřete se, prosím, zdali mám po tomto, uznávám, neprofesionálním zákroku odstoupit.

Pouhé kliknutí na Ano/Ne nebude bráno ve zřetel, pokud nebude doprovozeno slovním komentářem.

Hezký den.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 16. 8. 2008 19:56

Ako som vravel v susednej teme - vsetci sme len ludia. Myslim ze Jersey svojim zakrokom ajtak nijako neublizil foru, takze odomna jasna odpoved - ANO.
HP Pavilion dv7-6110 > foobar2000 > EMU 0202USB > BVaudio Headamp >
---Sennheiser HD 600 (na doma, main monitoring)
---Audio-Technica ATH-50M (na cesty, check-monitoring)
-- Sennheiser HD 555 + reflector mod (pomaly hľadajú kupcu :)
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RB_Wariorr 16. 8. 2008 20:02

odo mna "nie" nechcel som sa vyjadrit no okolnosti nasvedcuju tomu ,ze si to dakto vyslovene praje.
RB_Wariorr
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 16. 8. 2008 20:19

Takto jsem si tedy svůj odchod nepředstavoval ale co.

Tímto veřejně skládám funkci administrátora.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 8. 2008 20:26

Nesmysl. Administrátor je zmocněnec provozovatele fóra, jeho funkce není v rukou uživatelů. Za těchto okolností jsem proti složení funkce a dávám hlas Ano.
Deleted user

Odeslat příspěvekod tomeq 16. 8. 2008 20:37

jednoznacne ano
Arcam A38 + Arcam CD17 + Bowers&Wilkins CM7
tomeq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 16. 8. 2008 22:15

Chybovat je lidské, odpoušťet božské. Jersey, neblbni, a pěkně si tam hoď nad avatar Administrátor ;-)
eRiper
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod RB_Wariorr 16. 8. 2008 22:26

suhlasim a to myslim vazne prilisna skromnost je dakedy na skodu svoju "velkost" si dokazal tym ,ze si uznal pochybenie. mam pocit ,ze si skutocne admina plne zasluhujes. ja uznavam ,ze sposob akym som to dal najavo bol nie prave ferovy a tym sa ti vlastne aj ospravedlnujem. a apropo o tom co som hajil nepochybujem za tym si stojim aj nadalej. a tym to vlastne povazujem za uzavrete
RB_Wariorr
Junior

Odeslat příspěvekod cumel30 16. 8. 2008 23:01

Ja som bol za odstúpenie,ale už som mu odpustil,takže chcem aby ostal,nech žije Džersí,hip hip hurááááááááááá.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zara 17. 8. 2008 06:05

Mně se s ním stalo něco podobnýho. Je to nevyspělý jedinec.
zara
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 17. 8. 2008 07:16

Výborně. Nyní už nejsem ve funkci. Takže Tě, zaro, bez obav pošlu, tam kam patříš. Táhni zpátky lízat kravám pr*ele, na Tebe tu nikdo není zvědav. ;-] Takhle sprostě mluvím, abych se snížil na Tvoji úroveň a rozumněl jsi mi. Ve Tvém slovníku oslovení uživatelů jako blbci a vohnouti, není totiž nic výjimečného. A tím něco podobného máš na mysli to, jak jsem Ti před dvěma lety mazal Tvé sprosté výpady? Omluv tedy moji nevyspělost. :D
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 17. 8. 2008 07:20

RB_Wariorr píše:suhlasim a to myslim vazne prilisna skromnost je dakedy na skodu svoju "velkost" si dokazal tym ,ze si uznal pochybenie. mam pocit ,ze si skutocne admina plne zasluhujes. ja uznavam ,ze sposob akym som to dal najavo bol nie prave ferovy a tym sa ti vlastne aj ospravedlnujem. a apropo o tom co som hajil nepochybujem za tym si stojim aj nadalej. a tym to vlastne povazujem za uzavrete

Vážím si Tvého obratu a upřímně mě velice překvapil. Stejně tak si vážím hlasů, co mne podpořily. Nyní už ale není cesty zpět. Jednou jsem odstoupil a nemíním z toho zde dělat holubník.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků