SuperFórum - SuperZměna?

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Jak se Vám líbí SuperFórum?
Líbí se mi moc 2 %  6%  [ 2 ]
Líbí se mi 7 %  21%  [ 7 ]
Nelíbí se mi 5 %  15%  [ 5 ]
Nelíbí se mi vůbec 3 %  9%  [ 3 ]
Nevím 1 %  3%  [ 1 ]
Zatím jsem zmatený, ale snad si zvyknu 9 %  27%  [ 9 ]
Téé líípy se nevzdám 6 %  18%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 33

Odeslat příspěvekod Jersey II. 7. 4. 2008 08:40

Jak jste si již jistě všimli, došlo ke změně našeho starého fóra a dostalo se do společnosti ostatních diskuzních míst Cpressu.

Jaké jsou Vaše první dojmy?
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 7. 4. 2008 08:41

Za sebe musím prohlásit, že design mi byl bližší původní, tohle je takové chladné. Ale snad si časem zvyknu.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 7. 4. 2008 10:04

Přesně tak, strohé, studené.
Mám pocit, že se to probíralo na Supersmetišti, ale přesto: Nešel by pro každé fórum udělat barevný skin, jak to bylo předtím nebo dát uživateli možnost vybrat si z několika globálních skinů ?
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod al.ish 7. 4. 2008 11:36

No já si asi také budu muset na nový vzhled trochu zvyknout. Ten starý se mi zdál trochu přehlednější. Příspěvky se mi zdají takové hodně nahuštěné . No uvidíme, dám tomu čas....
al.ish
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 7. 4. 2008 11:55

Taky mi vic vyhovoval stary vzhled, ale nevadi. Spis mi prijde skoda, ze puvodni logo uz je jen na zakladni strance Superfora.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 7. 4. 2008 14:24

Je to hodně podobné. Barevné provedení mi taky zrovna neladí, ale to je maličkost. Trošku jsem čekal hezčí ikonky a grafiku (nápis SuperFórum.cz je vyloženě ošklivý, pozadí nezajímavé).

A hlavně neskutečně mě mate znak AVmanie Obrázek Asi to má být koncovka kabelu, ale připomíná mi to spíš nějakou bizarní raketu :-)
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 7. 4. 2008 14:49

Zatím jsem trochu zmaten.
oneill_sx1
Recenzent fóra
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 7. 4. 2008 15:41

Zmatení jsem všichni. Snad přijdou nové vzhleda. Jinak mě snad Jersey II pochválí za avatar:)
eRiper
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bombul 7. 4. 2008 16:12

Uvidime casom...zatial pohoda, sice vzhlad fora mi velmi nesedi ale je to cisto o zvyku len si neviem vybrat co pouzivat ci problue alebo subsliver... jeden sa mi paci menej ako druhy. :mrgreen:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 7. 4. 2008 16:51

zvykam si ;-)
HP Pavilion dv7-6110 > foobar2000 > EMU 0202USB > BVaudio Headamp >
---Sennheiser HD 600 (na doma, main monitoring)
---Audio-Technica ATH-50M (na cesty, check-monitoring)
-- Sennheiser HD 555 + reflector mod (pomaly hľadajú kupcu :)
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 7. 4. 2008 17:09

Nikdy jsem o superfórum nestál a můj názor se nezměnil. Fórum mi přijde nepřehledné, chladné, bez citu.
Unknown Pleasures
vizitix
Portař
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 7. 4. 2008 17:50

snad si zvykneme (v podstate nam nic ine nezostava, zvyk (a zvuk) je zelezna kosela), ja mam v tom momentalne tiez dost zmatok, este som zvedavy, ako sa mi podari preluskat nove prispevky, ci sa to dajako nebude miesat... v kazdom pripade davam novemu spojenemu foru sancu a skusobnych 100dni, ako u vlady... :)

doplnene:
mam pripomienku na maximalny pocet znakov v kolonke konfiguracia pocitaca... sice tam mam teraz este stale celu zostavu z povodneho fora, ale nemozem si editovat profil, pretoze maximalny pocet znakov sa zredukoval na 300, a 300 znakov je podla mna malo na detailne popisanie konfiguracie pocitaca... teda v mojom pripade urcite. :hm
zive: HP Envy x360 Conv. 13" (Ryzen5 4500U, RAM 8GB, GF AMD Radeon)
digiarena: Nikon D5000 + 18-105mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Samsung QE55Q80T + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S22U
THeBaNDiT
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 7. 4. 2008 18:22

Jsem zmatenej jak GORO před Tokiem, svoje příspěvky hledám jako na Rubikově kostce, nemám odlišeno, jestli mi někdo odpověděl nebo je vlákno mrtvé, celkově jsem více než zklamanej...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 7. 4. 2008 19:40

Ahoj, jak dám pryč to Jarmila, co mi při každým přihlášení říká nějaký kraviny o tomhle fórU?
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 7. 4. 2008 22:15

EKKAR píše:nemám odlišeno, jestli mi někdo odpověděl nebo je vlákno mrtvé, celkově jsem více než zklamanej...

Klikni dole na Označit všechna fóra jako přečtená.

Kdo si chce stěžovat/nahlásit chyby, tak mrkněte na http://superforum.zive.cz/viewforum.php?f=1814 .
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků