Autorádio s Bluetooth - jaké?

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Marek_trefny 12. 7. 2007 15:16

Našel jsem někde zmínku, že něco takového existuje, ale zase se mi nechce třeba za Panasonic dávat nějakých 9 tisíc. Orava nabízí podobné rádio AR109 za nějaké 4 tisíce, má i USB vstup a slot na paměťovky a možnost připojení iPodu. Má smysl ušetřit, nebo si připlatit? Audiofil nejsem, spíš mě láká právě ta kombinace rádio + BT, handsfree se mi nosit nechce, pevný pro mě nemá zase smysl.
Marek_trefny
Junior

Odeslat příspěvekod Krayzie 13. 7. 2007 07:52

Ja som kupil asi pred rokom Oravu s Bluetooth, ale bez USB ci slotu na karty. Toto su skusenosti:
1. Telefonny zoznam je cez autoradio takmer nepouzitelny
2. Prehravanie mp3, myslim preskakovanie medzi skladbami, je velmi pomale
3. Tuner sice naladi hadam vsetko co sa naladit da, ale pocas jazdy je velmi citlivy a sam uplne nezmyselne preladuje
4. Po cca 9 mesiacoch sa na nom pokazil klitak, takze ovladanie hlasitosti iba cez pribalene dialkove

Tymto nechcem dany vyrobok ani znacku odsudzovat, ale som s tym max. nespokojny. Ja by som si uz radsej priplatil a kupil napr. ten PANASONIC.
If murder makes me richer then I'll be a killer.
Krayzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek_trefny 13. 7. 2007 08:19

Díky za připomínky. Nemůžeš mít třeba jen špatný kousek - například co se týče tuneru by tomu odpovídalo a klitak je důvod k reklamaci, pokud se jedná o výrobní vadu.
Ad telefonní seznam - měl bych to primárně na příjem hovorů, navíc si myslím, že listování za jízdy na rádiu nebo v mobilu v seznamu vychází stejně - nebezpečně. Ale každý to může vnímat jinak. Tím přeskakováním myslíš konkrétně co - přechody mezi jednotlivými skladbami? Jaký je interval a nejde případně nějak nastavit?
Marek_trefny
Junior

Odeslat příspěvekod Krayzie 13. 7. 2007 10:20

Ja netvrdim, ze to nemoze byt len chybny kus a reklomovat sa mi to nechce. Auto aj tak pouziva foter a ja na bike autoradio nepotrebujem :)
Inac myslel som na prechody medzi skladbami pri mp3, nemeral som to, ale zda sa mi, ze to trva aj 3 s.
If murder makes me richer then I'll be a killer.
Krayzie
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků