Kvalitne autoradio do 5000SK

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod whitedog 7. 4. 2007 09:58

Ahojte. Mam zaujem kupit nejake autoradio do 5000 Sk, ale vobec ich(znacky, paramtere atd) nesledujem. V podstate mi ide len o solidny zvuk a nejake zakladne veci: RDS, MP3, USB. Diky
whitedog
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chemistry 7. 4. 2007 10:06

doporučem Alpine,Pionner, Panasonic. dobrá kvalita za rozumnú cenu

kenwood, vdo radšej nie
chemistry between us
chemistry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne 7. 4. 2007 15:40

"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 7. 4. 2007 16:53

V nadpisu je kvalitní, ne "kvalitní" :wink: ... Sencoru bych se vyhnul velkým obloukem, znám několik případů, kdy autorádio nehrálo ani týden a kdo má nervy pořád vyřizovat reklamace, že?
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne 7. 4. 2007 18:01

Jersey II. píše:V nadpisu je kvalitní, ne "kvalitní" :wink: ... Sencoru bych se vyhnul velkým obloukem, znám několik případů, kdy autorádio nehrálo ani týden a kdo má nervy pořád vyřizovat reklamace, že? /quote]


Nevěřím. Je větší pravděpodobnost, že ti to autorádio ukradne zloděj, než že se ti porouchá. Takže asi tak.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bilardos 7. 4. 2007 18:19

nevím, taky to až tak nesleduji, ale řekl bych, že USB je spíše doména druhořadých zanček, jako je zmíněný Sencor.
Já bych šel do Panasonicu.
Fíla: vkládání odkazů do podpisu je v rozporu s pravidly fóra, a proto byl odstraněn
Bilardos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 7. 4. 2007 18:32

No Sencor je taková značka neznačka...ale sám už rok jednoho Sencora v autě mám...a kupodivu hraje jak má :-) Takže bych Sencora hned neodsuzoval...jak se říká: Za málo peněz hodně muziky (teda Hifisté vědí, jak to myslím :-) ) Chtěl jsem prostě autorádio s USBčkem...Panasonic a spol tohle nabízejí..ale v jiné cenové hladině (a moc jich není)
Vagi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ShanDo 7. 4. 2007 21:04

tak my sme zatial mali 3x pioneer a spokojnost, ani jedno sa nepokazilo.
ked som isiel z kamosom v aute kde bol sencor tak dako slabo chytalo signal tam kde pioneer chytal v pohode, ale neviem ako je to teraz.
btw takato kupa aj mna zaujima tak by ste mohli hodit aj dake konkretne modely, lebo povedat "ja by som siel do panasonicu" je dost vseobecne a o modeloch tiez vobec nemam prehlad.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere.
ShanDo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jojaveja 7. 4. 2007 21:29

Zkušenosti:
Bratr - Sencor na CD - 2x reklamace, u nového vada v kabeláži ke konektorům, doposud občas přestane hrát a pomůže jen mírné zatlačení ve středu panelu, slabý příjem
Kamarád - Hyundai MP3+USB - špatná kvalita zvuku (nebasuje i na kvalitních repro), horší citlivost, nepřehraje některá vypálená CD
Já - Panasonic MP3 bez USB - bez problémů, možná slabší příjem (to bude ale asi anténou, na předchozím Grundigu to taky nebylo ono), mrzí mě chybějící USB.
Všechna rádia stála před cca 1,5 rokem 3.000,- Kč. Máte-li zájem, seženu konkrétní typy od jednotlivých značek. Nevylučuju vadu konkrétního kusu, ale Sencor NEBRAT !!!
Gigabyte GA-P35 DS4, Intel C2D E8200, Arctic Cooling Freezer 7 Pro, A-DATA 2x2GB DDR2 800, GigaByte GF 8800 GT 521 DDR3, 2x WD 320 AAKS, DVD RW LiteOn DH20A4P, case THERMALTAKE Matrix černá, zdroj Corsair HX520, Logitech LX710
jojaveja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snoopy 7. 4. 2007 22:58

Kvalitni? Alpine nebo Becker... ale 5000 Sk, nevim nevim ;)
Snoopy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzim 8. 4. 2007 16:52

V aktualnom cisle AUTO-HIFI(slovenske, 1/2007) je test autoradii do 5000 Sk, tak by som skusil pozret tam a vybrat, co sa ti najviac hodi.
koenzim
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne 8. 4. 2007 19:48

koenzim píše:V aktualnom cisle AUTO-HIFI(slovenske, 1/2007) je test autoradii do 5000 Sk, tak by som skusil pozret tam a vybrat, co sa ti najviac hodi.


Tak nám to někam naskenuj.
:wink: :wink: :wink:
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 10. 4. 2007 07:59

Ahoj,

nemám momentálně ideální přehled v oblasti autorádií, ale dovolím si říct, že ......

.... zakoupení (v této cenové kategorii) autorádia Panasonic, by nemělo být, ,,šlápnutím do bláta".
Myslím, že nabídne dobrý poměr výkon/kvalita/funkce/cena.

Z okolí vím, že ve vyšší cenové kategorii vládne poměrně dost velká spokojenost s výrobky Pioneer.

Prosím nekamenovat :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 11. 4. 2007 18:34

Já bych doporučil pro změnu Sony. :)
Kamarádův otec je má 3 roky, kamarád je má 2 roky a oba jsou velmi spokojení. Teď se chystá kupovat CDX-GT610U.

Takže můj tip je SONY CDX-GT410U/414U nebo dražší model s výklopným panelem Sony CDX-GT610U/616U.
Naposledy upravil vanDave dne 11. 4. 2007 18:45, celkově upraveno 1
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sterivap 11. 4. 2007 18:42

á pozor-pan moderátor- já znám zase několik bab, které byly v 18-ti panny....ukaž mi ty rádia, ukaž mi ty lidi!!! To je stejné jako když se tady pere do Aceru, že to jsou notebooky na nic. Bohužel má rodina ( a to široká) nejsou milionáři-všichni mají Acery a NIKDO neměl problém. Já Ti ty lidi můžu předvést můžeš mi ukázaty Ty těch několik lidí které znáš a mají problém se Sencorem????? Já neříkám, že Acer je skvost a ani Sencor není skvost ale nesnáším frázi ..."znám několik lidí..." ***** znáš, tupane. :-B :-B
...kdyby pes nesral-dál by došel...
sterivap
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků