Fotoaparát Panasonic LUMIX DMC-LZ5... špatně fotí?!

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Tdi 21. 2. 2007 10:17

Chtěl bych se zeptat, jeslti někdo také navlastníte tento fotoaparát... Mám ho nový a od začátku jsem absolutně nespokojen a kvalitou fotek! V naprosté většině obrázků se objevuje PŘÍLIŠ VELKÁ ZRNITOST, a nejvíce při focení v místnosti za umělého osvětlení - to jsou téměř "nepoužitelné" fotky... Nepomáhá ani nejrůznější nastavení ISO atd...
Máte někdo podobné zkušenosti???? Nehodlám se s tím smířit a zkusím foťák reklamovat, ale obávám se, že to není "závada" jen mého kusu...
Díky za každou připomínku!!!
Tdi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod al.ish 21. 2. 2007 10:26

Tak za prve, dotaz bych spise smeroval sem.
Za druhe, ja sam mam starsi model LZ3 a jsem s nim plne spokojen. Pri danem rozliseni jsou fotky i v plne automatickem rezimu v odpovidajici kvalite. Rekl bych, ze chyba bude spise na strane uzivatele :wink:
al.ish
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod venousekh 21. 2. 2007 10:46

Jestli ti to zrní i na ISO 100 při dobrém světle ( např. na slunci venku ) , tak asi chyba snímače.
Lenovo Ideapad 5 Pro AMD Ryzen 7, RAM 16 GB , Windows 11 Pro
venousekh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petr1342 26. 2. 2007 14:56

před 3 roky jsem si koupil panasonic DV kameru a obraz vmístnosti
byl hrozný, v datartu frýdek místek mi to nechtěli vyměnit, že co bych chtěl za 12000kč,ale neodešel jsem, dokud mi nevrátili peníze
a pak koupil sony a neporovnatelné,takže od té doby bych si panasonic kameru ani foták nekoupil a takový názor má hodně lidí co znám, proč jsou panasonic kamery a fotáky pořád v letákových akcích a sony či canon skoro nikdy?!?! prostě v místnosti je to tragédie,nejsme tak nohatí,abychom kupovali levné věci.

Jinak DVD přehrávače a rekordéry jsou špička panasonic.
petr1342
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 26. 2. 2007 15:03

Na tyto dotazy tu máme jiné fórum http://digiforum.zive.cz/
Platí stejné přihlašovací údaje (přezdívka i heslo)

LOCK
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků