Bezdrátový přenos videa

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod john_ny 28. 6. 2006 06:50

Zdravim,

chtěl jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s nějakým zařízením, který by bylo schopný bezdrátově přenášet analogový video. Našel jsem jen tohle http://www.markantsat.cz/skyfunk_3.htm a to asi nebude to pravé ořechové, neboť to vyžaduje zdroj el. proudu. Potřebuji to na kameru, tzn. aby to bylo na baterie. Díky moc za všechny tipy
john_ny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tsunami 28. 6. 2006 07:09

Podívej se do katalogu firmy conrad (conrad.de, conrad.cz) minimálně v tom německém se vždycky něco najde :-)
tsunami
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JendaLinda 28. 6. 2006 10:21

Výše uvedené zařízení lze použít i na baterie, protože má odpojitelný 9V síťový zdroj. Místo něj lze připojit baterie.
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod john_ny 28. 6. 2006 12:42

Do conrada jsem koukal - ale všechno se jevilo stejně jako ten výše uvedený.

K tomu připojení těch baterií ... je tam na to přímo místo nebo se to musí nějak externě přidělat :) BTW: a jak dlouho myslíe, že to vydrží.
john_ny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JendaLinda 28. 6. 2006 14:08

Baterie by se musely připojit externě místo síťového zdroje, předpokládám, že tam je nějaký standardní konektor. Na 6 velkých monočlánků by to mohlo pracovat docela dlouho. :)
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod john_ny 28. 6. 2006 14:38

No jo, jenže to je docela drahá sranda na to, abych to vyzkoušel. Když není od výrobce jistota, že to bude fungovat :) Potřeboval bych něco fakt spolehlivého, co by vydrželo i dvě hodiny provozu - samo nabíjitelný baterky bch tomu obětoval, ale zase aby se nemusely měnit kadých 10 minut :roll:
john_ny
Kolemjdoucí