Pro-Ject Bluetooth BoxE

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod brodus 29. 11. 2018 11:23

Zdravim nemate někdo zkušenost s podobnym zařízením??? Planuji přehrávat muziku z Shanlingu M2s nebo telefonu přes bluetooth a mam jen klasicky stereo receiver od Yamahy analog.Nechce se mi už strkat flešku do bluraypřehrávače a zapinat kvuli tomu i telku.Nebo i podobné zařízení??? A aby to hrálo aspoň celkem hifi.? Diky za rady či zkušenosti..:-)
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Timgeez 29. 11. 2018 19:54

Ahoj,

před pár týdny jsem se ptal na něco podobného - viewtopic.php?f=1920&t=1293317&p=12090233#p12090233

A byl mi doporučen Chromecast Audio. Koupil jsem ho a jsem naprosto spokojenej. Dokonce má optický výstup takže jestli ta Tvoje Yamaha má DAC/optický vstup tak to můžeš využít.

No jestli je zvuk "hifi"? Mno mám to zapojený na původním D7 DACu of Fiio co se mi domá válel (na "hifi" kabelech, který byly dražší než ten chromast i dac dohromady :-D ) a kdybych byl hnidopich a porvnával s mým primárním dacem od Nadu tak to samozřejmě hraje hůř, ale o tom to není. Hraje to absolutně fajn, takže můžu doporučit

Akorát to není BT, takže nevím jak s Shanlingem. Pro telefon se aspoň vyhneš problémům s BT
Timgeez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brodus 29. 11. 2018 20:24

Děkuji ale potřebuji zprovoznit jak jsem psal na analog zesiku primárně bluetooth..takže i dané zařízení musí mít vzadu červeno bílé cinche na propojeni!!!Takže ten Chromecast je mimo mísu.Navic ma Shanling ten kodek aptx stejne jako ten Pro-Jet.
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 29. 11. 2018 20:46

tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brodus 29. 11. 2018 21:14

Jojo.Díkes..to by mohlo být za ty penize fajn)).Teď jde o to jak to bude s kvalitou přenosu zvuku??? Přeložím recenze a uvidim.I když z Amazonu jsem nic neobjednaval ani nepamatuji.
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 1. 12. 2018 19:15

S tím APTX by to nemusela být taková trgédie.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků