bazarovy tuner

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pabob82 12. 8. 2017 10:40

Ahoj, s pomoci zdejsi komunity jsem vybral sestavu viz podpis, stale jsem nadseny, nicmene bych si rad poridil tuner, opet preferuji bazarovy kousek, diky NADu v tmave barve. Rad bych Vas pozadal o konkretni typy tuneru, po kterych bych se mel divat. Cenove nemam predstavu, necekam od toho nic extra, jen rano ci jindy nechci zapinat pocitac, rad bych zapl zesik, tuner, prepl vstup a hral. Mam jen jeden komponent a asi je budu chtit dat na sebe, je nejake reseni, aby se mi neobjevily kolecka na spodnim komponentu? Je mozne polozit relativne tezky NAD na toner nebo jednoznacne volit poradi zakladna zesik a na nej tuner? O tuner mi az tak nepujde, chci uchranit predevsim zesik. Dat je vedle sebe je pro me krapet problematicke, spise krajni nouze. Na co bych se mel u tuneru ptat? Myslim technickou stranku veci, pripadne ma smysl nechavat ho zkontrolovat ci nejak sestelovat, jak jsem ucinil u zesilovace? A jeste by me zajimalo, ma smysl kupovat na propojeni se zesilovacem drazsi kabely? Budu asi nakupovat v zahranici, kde bude vetsi vyber, pravdepodobne v Anglii. Dekuji za kazdou radu.
CA DacMagic 100 - NAD C370 - Sonus Faber Concertino 1st gen
pabob82
Junior

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků