Jak dostat Tidal do NAD C 370

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod apostrof 24. 11. 2016 12:43

Dobrý den vespolek,chtěl bych se zeptat zkušenějších jak nejlépe dostat Tidal do NADu C370.Před časem jsem si nechal naisntalovat Sirius do CDP.Pan Vrána mě to připravil tak ,že z PC by to šlo do Casea Aquila mk2 z toho do CDP a pal již do NADu.Mezitím jsem si pořídil OLED TV .Tím pádem bych Tidal mohl posílat z tv do AV a z AV do NADu.Moje otázka zní,které řešení by jste zvolili?Bude zvuk lepší ,když to bude první varianta?Při tomto řešení bych musel koupit Casea Aquila mk2 za 8500kč .V druhém případě by mě to nestálo nic.Poznám zvukově rozdíl mezi těma dvěma způsoby a bude rozdíl stát za 8500kč.Moc všem děkuji za odpovědi
apostrof
Junior

Odeslat příspěvekod platprd 24. 11. 2016 14:35

já nechápu proč by v tom měl být nějaký rozdíl. Já vím že se debatuje o tom, že digitál nejsou pouze jedničky a nuly, ale je tam jitter apod. ale tohle už je podle mne opravdu science fiction, aby si ten výsledek nějakých nanosekund zaznamenal přes dekodér zesilovač a bedny..

Mimochodem jak jsi spokojen z renovací, místní výrobce kabelguru (šeďour) psal o zaručených zvěstech, že to vrána matlá, tak by mne zajímal regálný výsledek.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apostrof 24. 11. 2016 16:45

Ahoj ,tak dle Tebe by mělo být jedno jestli to budu pouštět z televize nebo z pc ?Jinak k té modifikaci od pana Vrány,ono to trvalo možná měsíc(né vinou pana Vrány,já na to nespěchal) a musím se upřimně přiznat,že já nemám takovou hudební pamět jako většina z vás a tudíž to nemůžu objektivně posoudit .Já osobně jsem spokojen jak to hraje a pan Vrána osobně mě připadal jako velký odborník.Navíc mám dobrý pocit,že jsem něco pro zlepšení poslechu udělal :-D
apostrof
Junior

Odeslat příspěvekod platprd 24. 11. 2016 16:59

On tam dělal nějakou modifikaci? Já myslel, že dělal jenom kompletní generálku.
K té hudební paměti, nic takového neexistuje, Zrovna teď jsem poslouchal jedny super bedny a dumal jsem, jestli byly lepší nebo horší, než model co jsem měl asi před rokem. Nepamatuju si nic. To nemá nikdo, takovou paměť. Dokonce pokud v tom zesilovači nebylo vyloženě něco v háji, tka ten rozdíl ve zvuku nemusí být žádný.

Jinak takové ty modifikace, že tam místo 50 000 uF dá 100 000 uF filtrace jsou možná měřitelné, ale podle mne to nepozná uchem nikdo.

Bonus pro tebe je, že máš jistotu, že ti třeba nějakou závadou neodpálí bedny, což je dobré.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apostrof 24. 11. 2016 17:28

Tou hudební pamětí jsem se asi špatně vyjádřil,já to myslel ,tak že např někdo vymění kabeláž v bednách,nebo kabely k bednám podloží nějakou podložkou a potom slyší ,že to hraje líp
apostrof
Junior

Odeslat příspěvekod platprd 24. 11. 2016 18:15

tim jsem si taky prošel, a jsou to všechno jenom placebo efekty. Když koupíš reprokabely za 3 tisíce, tak holt musíš věřit tomu, že to hraje lépe. Jinak by si sám před sebou byl za debila. Já jsem byl u jednoho člověka co měl nějaké Triangle Magnelian za buhví kolik desítek tisíc, kabely za tisíce supertweetery od tannoy a když sem to dal trochu nahlas, tak jsem slyšel jak se mu klepe sleněné čelo ve skříni. To sem se sám pro sebe musel smát.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků