Geek Out 720 driver

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vencaxxx 4. 11. 2016 16:13

Neví někdo jak je to s driverem na GO? Já jsem nainstaloval nejakej starší driver 2.29 a tam byl asio driver a ovládací okno vedle hodin, pak jsem aktualizoval na 3.26 a ikona zmizela. Ve foobaru už ani nevidím asio go, jenom wasapi a primární. Zvuk ale šlape. Pořadí někdo jak co nastavit a nainstalovat pro co nejlepší výsledek? Případně jak aktualizovat fw? Prosím i s odkazy, stránky lh labs jsem prolezl, ale jsou hrozně nepřehledné.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 6. 11. 2016 19:02

Tak nic už jsem si poradil sám, aktualizoval jsem FW a teď mi nejde ovládat hlasitost tlačítkama na těle GO. Neví někdo proč? Asi se ttim aktivujou ty filtry nebo co. Protože když zmačknu tlačítko tak se na chvíli přeruší přehrávání a probliknou diody buď nahoře nebo dole.
RIHA NANO S PLUS, BVAudio PA300 SSE, Singxer SDA-2
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 10. 11. 2016 21:16

Ještě jeden dotaz na který už snad někdo odpoví ;) jak je to u GO s tím line-out výstupem? Já tam normálně připojuji špunty a hraje to dostatečně nahlas, obcházím tím tedy interní amp, i kvalita zvuku se zdá lepší, nevadí to něčemu? Protože jak už tu někdo psal jsem myslel že line-out je pro připojení zesilovače a reprobeden např.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bogino 10. 11. 2016 21:36

Ak je vystupny odpor line out vystupu vysoky v pomere ku velkosti impedancie sluchadiel, nie je to idealne, lebo sluchadla mavaju impedanciu zavislu od frekvencie. Vznika potom taky frekvencne zavisly odporovy delic. Vysledkom je, ze niektore frekvencne pasmo (typicky oblasy basov) byva zvyraznene, ine moze byt potlacene.

Pomohol by kvalitnejsi sluchatkovy zosilnovac do line out GO, ale to by bola krabicka navyse za nejaky ten peniaz.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 10. 11. 2016 21:46

Když tak nad tím premyslim tak by mi sluchatkac nevadil na doma. Byl by nějaký tip na konkrétní amp? Klidně Ali nebo zahraničí, že bych ještě mrknul zítra na BF akce. A má to cenu i ke spuntum?
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bogino 10. 11. 2016 22:05

Amp je aj o kvalite nielen o vykone, takze ma to cenu ku spuntom.

JDS Labs C5 http://www.hifionline.cz/hifibazar/prod ... s-labs-c5/
FiiO E12 viewtopic.php?f=1872&t=1255835
prip. na doma maly stolovy napr. FiiO K09K - externe napajanie

Najlepsi z menovanych je podla mna C5 (vsetky 3 som mal doma).
Jeho krokove ovladanie hlasitosti by bolo ku spuntom vhodnejsie nez klasicky potak.
FiiO by skor mohli mat na extra nizkych hlasitostiach nerovnovahu kanalov.
Ide o to, aku citlivost maju tvoje spunty - nie su vsetky rovnake.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 11. 2016 06:12

Amp je sice aj o kvalite, ale zalezi aj na sluchadlach. Pokial tam pichas tie Vivo, tak neviem ci k tomu to ma zmysel.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 11. 11. 2016 06:54

No zatím jo, ale čekám na Trinity PM4. Ale asi to nechám zatím být, možná jestli časem poridim něco dalšího tak to budu řešit.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 24. 11. 2016 13:07

Jeste nevi nekdo jak by se dalo zaridit aby se po kazdym odpojeji GO od PC neresetovalo v driveru nastaveni hlasitosti?
RIHA NANO S PLUS, BVAudio PA300 SSE, Singxer SDA-2
vencaxxx
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků