Výběr gramofonu

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bluerush 22. 6. 2016 20:25

Tady je pár trochu bližších fotek od někoho. Mě to nic neříká, tobě by to mohlo něco prozradit o mechanismu... btw na alze je ke stažení i pdf s návodem a tam by ty data meli bejt taky ...takže pokud je chyba v popisku alza, tak tam to odhalis.
https://m.reddit.com/r/vinyl/comments/4 ... f=readnext
Bluerush
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 6. 2016 20:31

To není podle Zelenýho Zm.rda, oni si myslí, bůhvíjak to nevychvalujou. To je selským rozumem interpetovaný jejich lhaní - oni si totiž ani neuvědomujou, že lžou ... Už jen ten motorek na těch fotkách - dyť to je ten samej, co se montoval už v 90. letech do rádio-dvojkazeťáků, který prodávali "vietve" na každým rohu pod názvama "International" nebo "Fergusson" ... Plus argumenty uvedený vejš. Ne, skutečně nebrat - kdo koupí, ne že neprohloupí - ale bude se naopak divit ... (sám sobě, jakej že to šmejd si dotáhnul domů).
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bluerush 22. 6. 2016 20:35

Takže myslíš že sebrali na sklade zapraseny starý součástky, stloukli je kladivem a snazej se vydělat na odpadu, jakožto cenove dostupnym gramci pro neznaly. Btw ten Lenco je nějak výrazněji těžší?
Bluerush
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 6. 2016 20:41

Ne, ale aspoň má kovovej talíř a ne plastovej. Stáhni si u ZZ ten pdf manuál a podívej se na stránku 4 - postup zapojení:
... zapojte RCA výstup (konektory SINCH)...
Když už neumějí ani napsat mezinárodně používanou zkratku CINCH, co bys jim dal? Já podtrženou nedostatečnou, za všecko ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bluerush 22. 6. 2016 20:44

Půjdu teda do toho Lenca, snad se nespalim.
Bluerush
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Blbec_Blbec 23. 12. 2017 07:17

To Bluerush: Sam uvažuzji nyni nad stejným výběrem, po přečtení diskuze jsem denon vyřadil, jak jsou tvý rodiče spokojení s tim gramofonem Lenca?
Blbec_Blbec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bluerush 23. 12. 2017 09:30

Ahoj, Lenco seká latinu bez jediného zádrhele. Takže pro "amatérský" poslech ideální.
Bluerush
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 23. 12. 2017 16:51

Bodejť, když to je konstrukčně a mechanicky stará spolehlivá Tesla z litovelský fabriky ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Blbec_Blbec 23. 12. 2017 21:29

Diky za rychlou odpověď :)
Blbec_Blbec
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků