Sluchátka na hraní her.

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Flasar 22. 12. 2006 21:59

ewing píše:skus aj sennhaisery, ale tie su bez mikrofonu. ale kvoli tej kvalite by som nejaky mikrofon ozelel


hral si vubec nekdy nejaky MP vis proc tam je vubec ten mikrofon ? :shock: a na skypu by si asi taky hodne pokecal hlavne ze by on slysel protejsi stranu a to s jvalitnim zvukem ze :)),to jsou rady fakt za zlamanou gresli,clovek jenom zasne
Flasar
Junior

Odeslat příspěvekod dave84 22. 12. 2006 22:55

Někdo prostě nepochopí, že sluchátka musí být s mikrofonem!
Brácha hraje síťové hry a přitom mluví přes Skype.
Tyhle vypadají dost dobře a docela bytelně, hlavně ten mikrofon
http://www.supergamer.cz/speed-link-the ... -7177.html jenže tyhle asi těžko někde seženu, jsem totiž z Ostravy.

Brácha měl totiž takové plastovější, ale za pár týdnu se mu polámaly.Spíš než na kvalitu zvuku by byla důležitější bytelnost sluchátek.
Zatím to vidím na tyto http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?ak ... &zbo=42567
ale bojím se, že ten mikrofon moc nevydrží.
Navíc pochybuju, že hráči síťových her používají značkové sluchátka jako Kossy, Senheisery apod.
Mpx 220(vau),SE D750i,LG Chocolate,Sharp GX29,N95 sand(vau),LG Shine,Nokia 8600 Luna,MDA Vario III,
dave84
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 22. 12. 2006 23:28

dave84 píše:Navíc pochybuju, že hráči síťových her používají značkové sluchátka jako Kossy, Senheisery apod.h/quote]

co je na tom? vcera som bol v herni kde mali na vsetkych strojoch Sennheisery bez mikrofonu.

Inak existuju aj stolne mikrofony pripadne klipove. Tiez tak hravam...bola to len idea, tak klud :)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod Flasar 22. 12. 2006 23:39

tak stolni mikrofon bych nikdy nechtel,mam k nemu jiste vyhrady a lidi co ho vlastni vetsinou miluji :D
Flasar
Junior

Odeslat příspěvekod ewing 22. 12. 2006 23:56

mam taky dojem, ze to je tvoj problem :)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod Flasar 23. 12. 2006 00:11

ewing píše:mam taky dojem, ze to je tvoj problem :)


no kdyz to rikam tak asi jo :wink: ,nemam rad lidi co si ho neumi seridit a potom slysim i splachnuti hajzlu a rodinne hadky :) a uz dost OT proste herni sluchatka bez mikrofonu je nesmys!
Flasar
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 23. 12. 2006 13:12

_Mike_ píše:
Jersey II. píše:http://graphs.headphone.com/graphCompare.php?graphType=0&graphID[]=303&graphID[]=249
Jen pro zajímavost../quote]
Nie je mi jasne co tym chces povedat, ked porovnavas stuple do usi s normalnymi velkymi sluchatkami. Nemas nejake porovnanie napr. s tymi mojimi ? Celkom by ma to zaujimalo.

Pripada mi totiz ze sluchatka za 8000Sk, ktore aj tak po roku znicim, su ako ked mi manik v obchode nuka miesto obycajneho koaxu na digitalny vystup nejaky MonsterCable - stoji to 20x viac a nic z toho, ale bude tvrdit aky je ten druhy kabel uzasny.


Pochopim, ked su dobre spravene, kvalitne, vydrzia a stoja povedzme 2x viac.... ale kvoli nejakemu rozdielu 0,5dB ktory ani nie som schopny pocut platit horibilne sumy, na to dost bohaty nie som.


Chtl jsem Tim poukázat na onen, alespoň frekvenční rozdíl mezi sluchátky za co nejméně (za 50Kč tam nebyly) a sluchátky za 10tis. Jeden autor příspěvku nám zde tvrdil, že mezi tím nikdo nepozná rozdíl, tak jsem chtěl alespoň na tomto grafu ukázat, že to musí slyšet i méně náročný posluchač. Tím samozřejmě neukážu jakým stylem sluchátka hrají, ale je to jen pro představu.

Víte, ono zrovna porovnávat kabely se sluchátky není to pravé ořechové. Kabely a HiFi to je dlouhodobě diskutované téma a já na něj neznám správnou odpověď, nevím, zdali bude hrát kabel 20x dražší lépe než ten levnější zkrátka proto, že já mám ten levnější a ty 20x dražší jsem nikdy neslyšel. Neříkám ale, že to neuslyším, ptž nevím. A jak je to s digitálními daty už vůbec nevím.

A bohužel jste asi nikdy neslyšel malinko lepší řetězec se sluchátky, to byste totiž pozna rozdíl mezi Vašimi a sluchátky audiofilského ražení a nemluvím o parametrech na ty já nekoukám vůbec (jak říkám, graf byl jen pro představu). Já zase nejsem dost bohatý na to, abych si kupoval levné věci. Koupil jsem dražší sluchátka a vím, že mi vydrží x let. Vy jste koupil horší, ale časem Vás mohou omrzet a koupíte další, atd.. Ale třeba ne, každý máme jiné zájmy, priority.. Někdo si koupí auto za 1milion, někdo třeba HiFi. Nevidím na tom nic špatného.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loleX 23. 12. 2006 19:42

Sám jsem hráč online akčních her, vím proto jaká sluchátka hráči používají. Mezi nejčastějčí patří právě značkové modely Sennheiser (Sennheiser PC 160) a Koss (Koss SB/45), Icemat (Icemat Siberia), Plantronics a další. Nejdůležitější je prostorový zvuk a mikrofon. Všechny mají mikrofon přímo na sluchátkách (jen Icemat Siberia má trochu odlišné řešení), stolní mikrofon se vůbec nepoužívá (neříkám ale, že se používat nedá). Mikrofon na sluchátkách má spoustu výhod, máte ho vždy přímo před pusou a nemusíte se k němu naklánět apod, můžete otáčet hlavou a máte ho stále v té nejlepší pozici pro kvalitní zachycení zvuku. V hernách jsou vidět často sluchátka bez mikrofonu (bývají to Sennheiser HD201), protože do heren chodí individuální hráči, kterí mikrofon nepotřebují. Pokud do herny přijde team hráčů (např. při mezihernovém turnaji), tak si většinou přinesou svoji výbavu (myš, položku, sluchátka..), nebo sedí vedle sebe takže mikrofon stejně nepotřebují... .
Z těch levných sluchátek na hraní jsou asi nejvhodnější Speed-link Thalia. Pokud byste nechtěli mít na sluchátkách mikrofon tak Sennheiser HD201.
loleX
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků