Sluchátka AKG K 24P. Zkušenosti?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod davidak 17. 12. 2006 20:13

Měl jsem možnost je chvilku zkoušet a hrály moc pěkně, nemáte někdo nějaký bližší zkušenosti? Na netu jsem nic moc nenašel- recenze a tak..
Jsou to tyhle:

http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Shortc ... &PrmaId=31
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 17. 12. 2006 20:35

Já osobně neslyšel, avšak někde jsem četl krátkou recenzi, kde byl nadpis AKG K24P, konkurent Koss portaPro? Celkově v té recenzi vyzněly velmi dobře, výšky i středy velmi povedené, basový základ taktéž, velmi podobný portaPro. Avšak přímo však prý konkurovat nemohou, ale když se podíváme na ty ceny, tak se ani není čemu divit. Závěr byl takový, že za ty peníze velmi dobrá koupě. Pokud jste měl možnost slyšet a zvuk se Vám líbil, tak nevidím problém. Mně osobně se velmi líbí po stránce designu a doufám, že budu mít možnost je také slyšet.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davidak 17. 12. 2006 20:46

Já osobně teď používám Sporta Pro, mám delší zkušenosti i s Portama, čili srovnání mám. Ten zvuk je malinko někde jinde, neřikám horší ani lepší. Bohužel jsem je testoval jen na iPodu Video(kterej mi osobně moc zvukově nesedí) a na nekvalitních mp3.
Líbily se mi hlavně po tý designový stránce, jsou rozhodně nápaditější než Sporty, konstrukce byla taky na moc dobrý úrovni. Asi si je koupim k ježíškovi jako druhý sluchadla.. :)
Kdybyste o nich ještě nekdo cokoliv věděl, povězte.
Tobě, Jersey, dík moc.
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eros 18. 12. 2006 11:10

osobne som ich pouzival asi 4 mesiace na starsom mp3 player ak na ne prechadzas zo stuplov ktore su k prehravacom je to super skok a oplati sa za tu cenu su super zvuk je vyvazeny ale oproti porta pro maju vacsie nausniky a jedno male minus je ze ten plechovy most sa niekedy pri nasadzovani na hlavu moze sam od seba stiahnut ale da sa to poriesit
Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúpos? a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. (Albert Einstein)

Emgeton E5 + PX100-white
eros
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pHp 19. 12. 2006 10:29

Už je i nová barevná varianta K 412 P:
http://www.headphones.cz/inshop/scripts ... 1&level=40
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davidak 19. 12. 2006 15:40

řekl bych, že je to jen jiná barevná varianta.. a líbí se mi na nich právě ta barva.
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davidak 19. 12. 2006 16:12

ajó sry dyť už sem taky slepej :)
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 19. 12. 2006 16:20

davidak píše:ajó sry dyť už sem taky slepej :)-/quote]

Tak vidíš :mrgreen:, hehe.. Jinak souhlasím, ta žlutá tomu dává takový nádech extravagance, taky se mi moc líbí.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 19. 12. 2006 18:30

Souhlas. Ale vysvětlujte to "většinové" populaci.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků