špičkove sluchadla, rozdiel medzi KOSS The Plug a Spark Plug

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Spokie 20. 11. 2006 17:08

1015Sk? :shock:

V USA sme ich kupovali na kila. 10$ aj so shipingom :lol:

V plugosch mas jedny nahradne nasadky.
Spokie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yaroslaf 20. 11. 2006 17:48

gaminn píše:Problém je s vyzkoušením, z hygienických důvodů. S tím zřejmě neuspěješ.e/quote]


No právě :cry:
Rád bych si sluchátka za takový peníze vyzkoušel. Nejde ani tak o kvalitu zvuku, o té nepochybuji. Spíš mi jde o to, aby mi sluchátka seděla a nebolely mě z nich uši. Na jedněch stránkách jsem četl, že ta sluchátka (super.fi 5 pro) dělají přesně na ucho - podle odlitku. To si nějak nedovedu představit - netýká se to jen toho nejdražšího modelu?
yaroslaf
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gaminn 20. 11. 2006 18:22

Ano, myslím, že na zakázku dělají jen ta ta dražší sluchátka, ne tato běžně dostupná. Abych pravdu řekl, tak si nemyslím, že by někdo mohl mít problém s tím, aby mu sluchátka neseděla, jsou k nim dodávány patery nástavce. Pokud nemáš nějaký abnormálně velký/malý zvukovod, tak by neměl být problém, prostě vybereš správnou velikost.
gaminn
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 20. 11. 2006 18:40

zara píše:zkus projet diskuze na amazonu - Shure: zadny basy


Prosím Vás, nepoužívejte tento typ příspěvků při hodnocení reprodukce hudby. Někde jsem četl, že někdo říkal. Vám mohou třeba ty Shure připadat bez basů, mně zase basové až dost. Každý máme jiný "poslechový vkus". Je na to třeba nahlížet takto..
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 20. 11. 2006 18:45

Fuck8r píše:já mám Porta Pro a poslouchám Jazz ... nástroje slyším většinou po stranách a trochu vpředu a vzadu ... zpěv ale přímo v hlavě :? :o//quote]


S tímto se bohužel neztotožňuju. Též vlastním Koss portaPro a přednes mi nepřijde tak jak ho popisujete vy. Mně to zní pořád především uvnitř hlavy, předozadní prostor postrádám. I když u nějakých skladeb náznaky slyším, stále to není ono.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 21. 11. 2006 09:12

K těm ušním odlitkům (osvěta ;)):
Dělají se např. k původním "custom" ultimate ears (ty sériové jsou staré jen pár let). Do uší se strčí špuntík na špagátku a ucho se vylije jakousi pružnou hmotou, nechá zatuhnout, vytáhne, pošle výrobci a ten podle toho udělá sluchátka. Vypadají pravda poněkud "organicky", ale sedí výborně. Cena nějakých 1.000 USD + práce nějakého toho ušaře. Samozřejmě tohle není model homeless. Používají to hlavně muzikanti na odposlech. Sedí dobře, nezavazí, šetří sluch,...
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků