KOSS Spark plug nebo SENNHEISER MX 350

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Carismatico 9. 6. 2006 21:41

Zdarek dlouho jsem hledal a nasel jsem podle nazoru ost. asi, tyhle nejlepsi peckovy sluchatka (chci pro svou ( D750i )) KOSS a SENNH. mate s nima zkusenost? ktery, myslite, ze jsou lepsi, nebo jestli je nejaka lepsi znacka ci druh a zhruba tak do 900 kilo, spis mene.

Diky 8)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XMike1 9. 6. 2006 21:47

No, ja som mal k iRiveru H10 (6GB) pravdepodobne Senny MX400 a je to dosť bieda. Je pravda, že ich nepoužívam, na to mám Porty, ale keď som ich skúšal, tak žiadna sláva. Radšej ber tie Spark Plugy
XMike1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kohutisko 9. 6. 2006 22:25

pred tyzdnom som si kupil KOSS Spark Plug a su to fakt fajnove sluchatka. akurat som na mojom iRiver IMP-550 musel vypnut zvyraznovanie basov, lebo tieto sluchatka su basove samy o sebe. Mozno az kusok moc a tak som to pomocou ekvalizera trochu stmlil.

Moj zaver je ten, ze kto si potrpi na basy tak nech nevaha nad Kossami. Kto si radsej vychutna aj ostatne frekvencie, tak nech radsej pripaja k prehravacu s ekvalizerom. Tam sa fakt da na nich vyladit taky zvuk ako na ziadnych stuploch, co som doteraz mal.
kohutisko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XTR. 9. 6. 2006 22:40

Mam oboje sluchatka, a jeste Sennheiser MX400 a musim rict, ze se spark plug se to neda srovnat. Spark plug ma mnohem lepsi zvuk, vyraznejsi basy. Je to pravdepodobne dano izolaci okolniho zvuku, to je duvod, proc na kolo pouzivam ty MX400. Pokud ti nevadi, ze neuslysis auta, jdi do spark plugu.
XTR.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danr 23. 7. 2006 08:22

Dnes (nedele)se chystam objednatKoss Spark Plug na P..ii.com (nechci sem davat reklamu!).Neni tu se nekdo ( nejlepe z Prahy 4)kdo by chtel podelit o postovne. Vyslo by to na necelych 600 kc i s postovnym.Zaplatil bych to kartou a nechci predem zadnou zalohu. Melo by to prijit do konce tydne.
Naposledy upravil danr dne 23. 7. 2006 09:20, celkově upraveno 1
danr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VIKIN (novy) 23. 7. 2006 08:42

mě teda přijde .ix...com dost nedůvěryhodná, přečti si obchodní podmínky. Neuvádí ani adresu pro reklamaci, a třeba při reklamaci po 19. měsíci tě oberou o 40%. Tak nevim, redši to ještě promysli.
VIKIN (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod danr 23. 7. 2006 09:02

Ja tam uz koupil receiver (5500kc) dom. kino (4000 kc)a 2 mp3 prehravace - v pohode. I kdyz jednou meli trochu problemy s odeslanim - stehovali sklad, udajne, a take u domaciho kina byla anglicka zastrcka do zasuvky, ale tu jsem odrizl a dal si tam evropskou. Cena byla i tak o 30% nizsi nez u nas( dost veci maji take drazsich).Takze podle me to neni spatny obchod. Ted zacali i k nam posilat na dobirku, ale nevim jak dlouho jim to vydrzi... :).

Ad sluchatka: u Kossu plati dozivotni zaruka,tu lze uplatnit i u nas i (kdyz za 200kc), takze na puvodniho prodejce bych "dlabal".
danr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 23. 7. 2006 11:31

kdybys napsal adresu tak by si někdo s tama mohl vybrat nějáké zboží,
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danr 23. 7. 2006 13:10

tak tady je adresa, kdyby nekdo chtel: danr-@-seznam.cz (samozrejme bez pomlcek :)
Adresu obchodu sem davat nemuzu, reklama je na tomto serveru zakazana.Muzu ji pripadne poslat poslat emailem.
danr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yaroukh 23. 7. 2006 13:24

danr píše:Ja tam uz koupil receiver (5500kc) dom. kino (4000 kc)a 2 mp3 prehravace - v pohode. I kdyz jednou meli trochu problemy s odeslanim - stehovali sklad, udajne, a take u domaciho kina byla anglicka zastrcka do zasuvky, ale tu jsem odrizl a dal si tam evropskou. Cena byla i tak o 30% nizsi nez u nas( dost veci maji take drazsich).Takze podle me to neni spatny obchod. Ted zacali i k nam posilat na dobirku, ale nevim jak dlouho jim to vydrzi... :).


1) Ze od nich "v pohode" NAKOUPIS o nicem nevypovida. Jen uplnej blbec by ti znesnadnoval odevzdani penez.

2) My jsme v praci cca pred dvema mesicema potrebovali pronto novou kameru ("logisticky" problem :o); takze jsem potreboval zjistit/overit, jak pruzny je jejich zpusob dodavky. Jenze na tom jejich webu proste nebylo k nalezeni telefonni cislo.
Prijde mi, ze to je francouzska(?) firma, ktera ma jenom prelozenej web do cestiny a v CR toliko jednoho brigadnika, kterej nekde v mistnosti bez oken cte maily a odesila balicky. :o)
my favourite music: sounds4u.net/?fuID=3
yaroukh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danr 23. 7. 2006 13:34

Tomu never! Ta firma je v Evrope (zapadni) dost znama. Primy telefon pro CR sice nemaji, ale kdyz odesles z jejich stranek pozadavek tak ti asi za okamzite (asi 2 vteriny!) volaji zpet(spojuje to asi automat) , ale pouze na pevnou linku.
Jednou jsem si objednal mp3 prehravac a pocitacove repro.MP3 poslali hned,ale ten den nebyly repraky skladem, a oni mi to poslali na sve naklady dodatecne druhy den jako dalsi zasilku . Repro staly 150 kc a postovne zaplatili oni za 270 Kc. Takze o jejich serioznosti nepochybuju.
danr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VIKIN (novy) 23. 7. 2006 15:23

no já taky věřím že zboží Ti rádi pošlou, ale chci vidět jak to bude s uplatněním záruky-nikde nemají žádnej telefon, nehledě na to že tě oberou až o 40% a vedlejší náklady taky nebudou zanedbatelný.
VIKIN (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 3xP053r 23. 7. 2006 15:49

Tu zaruku/reklamacie by som pri tomto konkretne neriesil, staci servisu Koss v CR predlozit doklad o kupe a mas ich zadarmo opravene, pripadne po 2 rokoch alebo keby si doklad nemal, tak zaplatis za opravu 200 Kc - holt dozivotna zaruka ;-)
[the podpis]
3xP053r
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků