Sluchátka do 1500 Kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod x_based 16. 11. 2005 19:20

A co třeba legendární špunty Koss the plug, nebo novějčí design(ala ipod) spark plug, pokud budou držet v uchu jiné nebudete chtít, stojí maximálně 1000Kč i s dopravou, v USA 350Kč
a nebudtete vypadat jako ufon pokud máte odstáté uši jako já :evil:
http://www.koss.cz/koss/koss.htm

Obrázek
x_based
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suah 16. 11. 2005 19:22

Koss the plug su vyborne. Kupil som ich tento tyzden za 1150Sk. Zvuk maju vynikajuci a prijemne tlmia hluk, co je dobre do vlaku, do auta, k vysavaniu :D :D
suah
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piratee 30. 11. 2005 11:43

Me zkusenosti:

koss porta pro - chodil jsem do skoly s discmanem, nebo jezdil vlakem na chalupu. podarilo se me dvakrat pri zavazovani tkanicek utrhnout kablik o koleno, a zaslapnout (umela hmota na mostech krupla). Oprava na pockani, takze domu jsme jel opet s hudbou. O okoli jsem si nedelal starosti. Zvuk vyborny. Spokojenost.

koss hv/pro - uzavrena. pouzival jsem je na kolejich, kdyz spolubydlici spali. moc dobre netesnila zvuk a rusila jejich spanek. zvuk vyborny. basy velice huste, zvucne az neprijemne. sluchatka s kovovymi mosty; a vubec paradne sedely na hlave - po peti minutach jsem nevedel, ze je tam mam - coz vsechny ostatni co jsem mel (cca 10) se "ozyvala". Opet vyrhnuty kablik - kdyz jsem si slapl pri otevirani okna na kabel - mel snad tri metry (nejdelsi).

koss 3aa/pro - nerusi spolubydlici :-B . sedi na hlave, ikdyz nekdy tlaci. velice kvalitni zvuk - nejlepsi z uvedenych kossu. po dvou az trech hodkach jsem z nich unaveny - velika nevyhoda. navic se me zlomily konce mostu behem sundavani z hlavy - cast mostu poutajici se ke sluchatkum. tak jsem je polepil a podratoval. se zarucnim listem vymena zdarma.

moje resume: porty pro na ven (dozivotni zaruka) a vevnitr pro dlouhy poslech (tissi) hv/pro. koss 3aa/pro nejsou pro dlouhe uzivani, ikdyz zvuk je ze vsech nejlepsi.
Naposledy upravil piratee dne 30. 11. 2005 12:10, celkově upraveno 1
piratee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lzap 30. 11. 2005 11:49

Já myslel, že snáhíte _sluchátka_, ne nerozbitné kusy plastu co (taky) hrají...

http://www.beyerdynamic.cz
lzap
Junior

Odeslat příspěvekod Sias 8. 12. 2005 11:18

lzap píše:Já myslel, že snáhíte _sluchátka_, ne nerozbitné kusy plastu co (taky) hrají...

http://www.beyerdynamic.cza/quote]


Zaslouženě vítězná Beyerdynamic DT231 Galactic považuji za nejdetailněji, nejotevřeněji a nejpřehledněji znějící sluchátka kategorie do 2.000 korun.
Kompletní test naleznete v časopise Audio 2/2003.
Sias
Junior

Odeslat příspěvekod anio 9. 12. 2005 16:37

DT231 jsem měl, hrají výborně, ale jak jsou dobré na středech, výškách, prostorovosti tak jsou špatné na basech a v citlivosti. Takže chce to hledat jinde: AKG K26P, Senheiser PX100
anio
Junior

Odeslat příspěvekod majklX 9. 12. 2005 16:52

mne stacia sluchatka za 100sk v akcii z Tesca ;)
majklX
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anio 9. 12. 2005 16:54

tak to buď rád - ušetříš :D
anio
Junior

Odeslat příspěvekod Sias 10. 12. 2005 22:25

Já si objednal Senny PX100 a v pondělí přijdou, už se nemůžu dočkat!! :) A to ještě nemám MP3 přehrávač! :)
Zatím mám jen půjčenýho MP3 discmana Hyundai, hrozně šumí, ale i tak, jsem moooc zvědavý jak budou hrát. :)
Sias
Junior

Odeslat příspěvekod anio 10. 12. 2005 23:38

tak to tě chválím :D Porty už tu byli dost dlouho, chce to změnu :D
anio
Junior

Odeslat příspěvekod Sias 18. 12. 2005 22:14

anio píše:tak to tě chválím :D Porty už tu byli dost dlouho, chce to změnu :DD/quote]


Tak jsem nadšenej.

Po rozehrání, což bylo po cca 5 hodinách poslechu, přišel úplně neuvěřitelný zlom a hrají naprosto dokonale, vyváženě, příjemně v celém spektru. Jsem si je nasadil na uši, že půjdu spát, psutil jsem pár MP3 a najednou koukám a poslouchám 3 hodiny!!
Fakticky se vždycky moc těším až budu něco poslouchat! Konstrukčně jsou takové chatrné zdá se mi, chce to s nima zacházet s citem. To transportní pouzdro je velmi povedené.

Zvuk hodnotím hoodně vysoko, ještě bych chtěl je porovnat s AKG K26P.
Sias
Junior

Odeslat příspěvekod Arcnagon 22. 12. 2005 20:02

no ja mam akurat objednane Koss Sporta PRO... ohlasy co som pozeral su na nich v poho... ked dostanem este napisem, ale kossy su v pho kvalitne sluchy, tak isto aj sennheiser... vec vkusu ja racej kossy xD
Arcnagon
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků