sluchátka - doporučte (KOSS PORTA PRO)

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod davidak 27. 9. 2005 20:54

Rozdíly(podle mně teda):
-Sporty maj ten sklápěcí oblouk a maj malinko menší plochu molitanů
-Porty hrajou trochu, ale opravdu jen trochu čistějc ve vejškách(poznáš to jen v úplnym tichu)
-Sporty vypadaj líp
-MARKETING- v poměru cena/výkon jasně vyhrávaj Sporty, ale Koss si s tim nemusí lámat hlavu, Porty maj tak silnou pozici, že si je každej stejně koupí spíš.
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tracid 27. 9. 2005 21:13

Bohužel nemám možnost porovnat zvuk a ani v obchodě mi to nebylo umožněno.Kupoval jsem sluchátka asi před měsícem a prodavač mi taky nebyl schopen říct nějaký větší rozdíl,dokonce mi radil ať vezmu sporta,že je to prakticky totéž,s tím že kdybych nebyl spokojen můžu to vyměnit.No a už jsem u nich zůstal :)
Tracid
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 28. 9. 2005 01:52

to anio: zvukove srovnatelna sluchatka se nalezt jiste daji, i za cenu kolem 1200 Kc. Me me Koss Porta Pro -uplne nove - staly 1500 a vim, ze kdykoliv se v budoucnu rozbiji, bud mi je zadara opravi, nebo vymeni. Nehlede na to, ze neznam sluchatka s lepsim designem - coz je samozrejme vec nazoru.
Adam Bernau
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Surfiik 28. 9. 2005 02:57

davidak píše:Tak tohle dilema jsem měl celkem nedávno, po dlouhym rozhodování jsem zvolil Sporta Pro. A myslim, že jsem udělal dobře. V obchodě jsem je porovnával s Portama, maj maličko zastřenější zvuk, ale to já stejně v busech a na ulici(hlavně tam je budu používat) nevyužiju. Zvuk je přesto naprosto fenomenální, když je teď dám komukoliv poslechnout, naštvou se na mě, že už teď nechtěj poslouchat svoje pecky;).
Další výhody vidim ve variabilním hlavovym oblouku a designu, kterej je pro mě lepší než u Port.
Senny nemaj tak pěkný basy a neseděly mi dobře na hlavě, ale to je individuální.
Hlavně prosimtě nekupuj pecky.i/quote]


Ja mam doma obe jak sporty tak porty pro a muzu svedomite rici, ze zvuk mezi nimi nejsem schopny rozlisit. Na porta pro se mi libi, ze lepe sedi na usi (maji o neco malo vetsi nausniky), ale zase sporty diky tomu oblouku lepe sednou - jak pri sportu tka pri jizde vlakem. Navic diky tomu oblouku vlasnte nepotrebujes ani to co je u port nutne a to sila pritlaku. Diky tomu oblouku si to vlastne taky muzes paradne regulovat. Uz se mi prekopali draty aj vyrvalo sluchatko a vse mi za 200 kc opravili - ani se neptali co a jak. Jinak sennheisery jsem si taky zkousel kdyz jsme si vybiral sluchatka, ale tak dobre mi na hlave nesedeli a hlavne na muj vkus tam nebyly slyset basy :-((
Surfiik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kromec 28. 9. 2005 10:16

Me osobne SPORTY pri sklopenem oblouku mely spatny pritlak tak se jsem pouzival jen s obloukem nahore asi mam nakou nestandartni anatomii hlavy :D
Ohledne toho rozdilu vkvalite jsem schopen rozlisit i ja a to nemam zadnej netopyri sluch spis naopak.
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 28. 9. 2005 11:26

před pár dnama jsem se na Porty sel mrknout do datardu, a staly tam "jen" 2.450,-.... drsny! :lol: :shock:
a to je mají na netu i za 2.050,-....

Btw.: A jak vlastne vypada ta kozena tasticka..?? je vubec k necemu..??
hodte sem nekdo plz. link na foto...
Naposledy upravil melipa dne 28. 9. 2005 12:21, celkově upraveno 1
melipa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davidak 28. 9. 2005 12:04

Byl jsem tak hodnej a vyfotil jsem ti jí, i v porovnání se Sportama, ale pěkně blbě se do toho dávaj. Je to nějaká napodobenina(asi) kůže, vypadá docela dobře.
Obrázek
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 28. 9. 2005 12:21

Byl jsem tak hodnej a vyfotil jsem ti....


hmmm,... dik. :wink: tasticka je celkem sikovna.. :)
...a dodava se stejna k portam i sportam..???
melipa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davidak 28. 9. 2005 12:28

Nemáš za co :D
Myslim, že k Portám je stejná.
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tejvl 28. 9. 2005 12:43

Ta tasticka na ty sluchatka je uplne super...sluchatka se mi do nich davaji uplne luxusne a taky se k tomu jeste vleze mp3 prehravac..
Tejvl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thomasc 28. 9. 2005 13:11

Senheiser PX200 Rulezz !!!!
thomasc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukáš Mach 28. 9. 2005 15:13

Jo, ta tasciska u Port vypada stejne.

Zajimalo by me, kde vsude se daji Porty reklamovat. Slysel jsem, ze muzu zajit uplne do jakyhokoliv obchodu, kde je prodavaji, dat jim ty sluchatka a manipulacni poplatek a oni mi tu reklamaci vyridi. Ale to se mi moc nezda, takze to asi hodim na tu adresu v Praze 4, co tu nekdo daval.

Jinak taky premyslim o druhych sluchatkach, asi to budou Koss the Plug.
I still trust Half-blood Prince.
Lukáš Mach
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davidak 11. 10. 2005 11:08

Co se týče Life Time Warranty, tak myslim můžeš použít buď tu pražskou nebo ostravskou adresu, co je napsaná na tom doživotním záručáku.
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzon 11. 10. 2005 11:23

Zacinaji se mi rozpadat ty pritlakovy molitany, droli se to a ani to uz moc neplni funkci... mam je uz fakt dlouho... tehdy me staly myslim 3.5k. Tohle mi taky opravi? :)
Dzon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kromec 11. 10. 2005 11:36

Jesne bezproblemu, ale jen kvuli molitanum bych je tam neposilal. Podle me si je tam muzes i obednat a v mnoha obchodech s HIFI se molitany primo k portam daj koupit. Ja sem je kdysi kupoval za 50kc ted mozna uz jsou drazsi. Sak zkus http://www.koss.cz
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků