BT sluchátka k PC a mobilu

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Tomi V 9. 2. 2019 10:37

Dobrý den, rád bych zakoupil nějaká BT univerzální sluchátka k PC a mobilu.
Rád bych, aby splňovali tyto podmínky:
- spojení přes BT a také kabel
- možnost používání na PC, mobilu a také mp3 přehravači FiiO X3 (zde nutnost pomocí kabelu)
- vhodné na poslech hudby a sem- tam nějaká hra na PC (CS GO)
- ovládaní hlasitosti na sluchátkách
- rozumná cena (cca 3500 Kč)
- samozřejmě dostatečně kvalitní zvuk (v rámci ceny)
- přílišné nerušení okolí (při použití u PC v obýváku nerušit ostatní členy rodiny :-))
Děkuji
Tomáš
Tomi V
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iceman27 9. 2. 2019 11:08

Pokud nemáš velké uši mrkni na Sennheiser HD 4.40 BT ;-) .
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 10. 2. 2019 09:04

BT sluchadla na hranie velmi vhodne nie su kvoli velkemu oneskoreniu. Preto sa ani nepredavaju ziadne herne bezdrotove headsety, ktore by fungovali na bluetooth. Takisto je u BT problem pri prenose zvuku aj mikrofonu naraz.

Ked uz, tak jedine nejake BT s low latency kodekom, ten ale musi podporovat aj vysielac, nestaci aby to vedeli sluchadla.

Do 3500,- aj s vysielacom su napr. MEE audio Connect T1 H1. Aj zvukovo je to fajn.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Extremez 15. 2. 2019 15:05

Na hraní jsou bt sluchátka fakt bída. Ještě dobrý na hudbu, ale hrát bych v tom asi nechtěl. Jedině je připojit kabelem. Já mám teď nově lamax muse1 a na poslech hudby mi připadají dobré. Normálně je připojíš ke všemu co má bluetooth nebo přes kabel. Nabíjím je tak jednou týdně. Výdrž klidně k 20 hodinám.
Extremez
Junior

Odeslat příspěvekod Bazi 36 15. 2. 2019 16:08

Chlapci zlatí, vzdyt on pise bt i kabel, zkratka univerzály. Na hudbu klidne bt, na hraní drát.
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 23. 2. 2019 08:33

A co ma ako byt?
To ze pise ze aj kabel, nutne neznamena ze to mal v plane kablom pouzivat prave z PC, kedze to nekonkretizuje.
Moznost pripojenia kablom ma "90"% vsetkych BT sluchadiel.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bazi 36 23. 2. 2019 13:56

Giggsi,uvedomujes si,ze nekdy jsou tve reakce dosti směšné? Venovat zcela zbytečně energii na vyvracení logického postrehu, svědčí o tom,že se nudíš. Jestli chces,dam ti práci hned a na vymýšlení chujovin tě přejde chuť.
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod petrE1 23. 2. 2019 15:53

Sennheiser HD 4.40 BT jsou docela fajn. S tou velikostí uší to není tak kritické, mé sloní plachty v nich zpočátku po první hodince poslechu trochu bolely a později se to zlepšilo. Asi se trochu omačkaly náušníky, nebo jsem si zvykl. Třeba na Marshall monitor jsem si nezvykl nikdy. Ani velikostí mušlí, ani zvukem. Naštěstí slouží mé ženě k její plné spokojenosti.
petrE1
Junior

Odeslat příspěvekod Extremez 25. 2. 2019 11:01

Samozřejmě pokud je připojíš kabelem, tak můžeš hrát bez problému. Jenže ty mikrofony se taky nevyrovnají sluchátkům na hraní přímo s mikrofonem.
Extremez
Junior

Odeslat příspěvekod petrE1 25. 2. 2019 16:14

To ano, navíc si nejsem jist, že BT sluchátka mají po připojení kabelem funkční mikrofon. Nejsem ani trochu hráč, sluchátka používám na hudbu, tam jsem náročný posluchač, občas na filmy, kde mám jen mírné nároky. Na hry, myslím, budou nejlepší herní headsety s mikrofonem u úst, malou latencí (jsou-li digitálně připojena) a výrazným zvukem.
petrE1
Junior

Odeslat příspěvekod Extremez 26. 2. 2019 12:54

Tak to si taky nejsem jistý jestli ten mikrofon půjde. Asi jak u kterých sluchátek a hlavně pokud to zapojíš jenom do výstupu pro zvuk, tak mikrofon nepůjdou.
Extremez
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 27. 2. 2019 15:19

Či funguje mikrofon po pripojeni kablom, to je vec konkretnych sluchadiel.


Bazi 36 píše:Giggsi,uvedomujes si,ze nekdy jsou tve reakce dosti směšné? Venovat zcela zbytečně energii na vyvracení logického postrehu, svědčí o tom,že se nudíš. Jestli chces,dam ti práci hned a na vymýšlení chujovin tě přejde chuť.

Kedže neuviedol presne ako to chce použivať, tak moja pripomienka bola logicka a uplne na mieste. Takže netušim či si tu riešiš nejake komplexy a a prečo zasieraš temu tymi nezmyslami. Choď si to prosim ventilovať inde a mňa z toho vynechaj.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Extremez 6. 3. 2019 12:26

Ano bude záležet na konkrétních sluchátkách. Já spíš myslel, že když budeš mít zvukovku, kde máš jeden konektor na zvuk a druhý na mikrofon, tak stejně budeš potřebovat nějakou redukci na 2 jacky. Ten kabel u sluchátek většinou má jenom jeden.
Extremez
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků