Podobné sluchadla jako Sennheiser PX100 ? nebo jiné do 2tis.

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod eiben 31. 1. 2019 21:36

podle me zase ty Sennheiser Momentum 2 za 3000Kc
Hraji nadherne nebudes zklamany
eiben
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Adamos 31. 1. 2019 21:42

tonik666 píše:podle me bys mel vzit grado sr80i nebo sony mdr-1a a nevymyslet nesmysly:)

Děkuji za radu, ale kde je koupím? už se neprodávají, proč mi nutíte nakupovat v bazaru 10 let stará sluchátka a ještě vytapetujete půl vlákna odkazy na bazarový prodej? kde je moderátor :hm
Adamos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanysek3099 31. 1. 2019 22:10

Proboha tak sem prosím nechoď žádat o radu, když ji nechceš slyšet. Pokud chceš pouze nová tak holt na opravdu kvalitní zvuk budeš muset navýšit budget. Jestli máš možnost, udělej si výlet do Audiga (Praha, Brno) a otestuj si dostupná sluchátka přímo na místě. Nicméně stěžovat si na to, že se ti snažíme ukázat nejlepší dostupné možnosti ve zvolené ceně je dost nevděčné...
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Adamos 31. 1. 2019 22:26

Děkuji za názor, už mi to připadalo jak bazar s odkazy a né forum, budu o tom uvažovat. Zdá se, že se to tu dělí na dvě skupiny: nové vs.bazarové. Ale nějak se mi nezdá že bych do 2000,- nesehnal kvalitní otevřená sluchátka, u bazarových je přece jenom riziko, funkčnost, záruka, opotřebení, aj.. ale tedy po skoušce 3 nových modelů skusím tedy bazar (případně se pustím do opravy těch starých PX100 za které jsem dal 1000,- kč a plně mi vyhovujou) uvidíme. Každopádně je jasné že drahé staré dobré modely se vyplatí za bazarovou cenu. Ale ještě to nechám otevřené dokud neskusím rady na nové zboží ... :/ :-D

Ne fakt vážně, děkuji za názory a rady, rozhodně si toho vážím.
Naposledy upravil Nick Cave dne 1. 2. 2019 07:11, celkově upraveno 1
Důvod: předchozí příspěvek se necituje!
Adamos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanysek3099 31. 1. 2019 22:37

OK. Omlouvám se za možná zbytečně impulzivní reakci. Jestli máš jen trochu možnost, udělej si cestu do toho Audiga. Je to prodejce s největším fyzickým výběrem sluchátek v ČR a hlavně drtivou většinu je možné na místě dle libosti klidně hodiny zkoušet. Jen malý podnět, v této ceně budou jednoznačné lépe hrát in-ear sluchátka, ale nevím jaký k nim máš vztah.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bazi 36 31. 1. 2019 22:41

Fakt ti nechci kazit pocit nadšení,ale kvalitní otevřená sluchátka a cenovka do 2000 opravdu nejde dohromady. Viz hd 559. Nejsou to kvalitní sluchátka.
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod pugy3 1. 2. 2019 07:08

AKG Y30? Pre mna velmi prijemnym prekvapenim. Stvorene na dlohodobe pocuvanie, velmi pohodlne, lahke, otvorene. Bass je velmi prijemne ladeny, stredy su najsilnejsou strankou sluchadiel (a nemaju deku-HURA) a vysky jemne, detailne. Jednoducho nasadit a dlllllheee hodiny len pocuvat a pocuvat. A ...... cena cca. 40€. :-)
Už ma to na tomto svete začína prestávať.
pugy3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Viktor69 1. 2. 2019 08:00

Ty AKG vypqdaji zajimave, ale ty tenky kabely me odrazuji, to jsem mel na HD239 a nic to nevydrzelo.
Viktor69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eiben 1. 2. 2019 08:43

do 2000 kc proste kvalitni nebo dobre hrajici nova sluchatka proste nejsou
eiben
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SSakul 1. 2. 2019 08:58

Teď je celkem zalevno Akg k612 pro ( cenou lehce nad )

https://www.gear4music.cz/cs/PA-DJ-and- ... gJxz_D_BwE

Ale u nich počítej , že z mobilu / obyč zvukovky z PC ti nebudou hrát ani náhodou , takže jestli je tohle tvůj případ , rovnou tenhle post ignoruj . . .

https://www.head-fi.org/threads/akg-k70 ... e-upstart-–-review-and-comparison.685483/

https://m.avmania.e15.cz/akg-k612-pro-- ... -cenu-test

Ještě Edit : Nemají narozdil od dražších k702 vyměnitelné naušníky ani odpojitelný kabel .
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zino333 1. 2. 2019 09:31

Ahoj, ak by si chcel, môťem ti posunúť Massdrop x Koss KSC75X, ktoré som kúpil len na otestovanie. Hrali asi 4 hodiny. Teda nové kusy. Na cene by sme sa dohodli. AK by si mal záujem, píš správu.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 1. 2. 2019 09:40

Adamos píše:Nedávno mi vypověděli službu moje Sennheisery PX 100.
Hodně mě to štve, protože nemůžu najít nic podobného v té ceně (cca 1000 Kč).
Jsou nějaké podobné, případně co by jste poradily (kromě uhuhlanných Kossů Porta apod.)
...

https://www.audigo.cz/Sluchatka/Na-ven/Jays-v-JAYS
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eiben 1. 2. 2019 10:39

nejak nechapu logiku za telefon skoro kazdy vysoli 10 000 a kazde 3-4 roky ho meni a za lepsi sluchatka od 3000 Kc ktere v pohode vydrzi 10 let se boji zainvestovat
eiben
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tonik666 1. 2. 2019 13:11

Adamos píše:
tonik666 píše:podle me bys mel vzit grado sr80i nebo sony mdr-1a a nevymyslet nesmysly:)

Děkuji za radu, ale kde je koupím? už se neprodávají, proč mi nutíte nakupovat v bazaru 10 let stará sluchátka a ještě vytapetujete půl vlákna odkazy na bazarový prodej? kde je moderátor :hm


Sluchatka vydrzi dost dlouho - ja mam doma od roku 2008 Grado SR60 1) hraji vyborne i po 10 letech 2) vypadaji stale jako nova, jen molitanove nausniky jsou menene.

Vychazim z toho, par let stara sluchatka mohou poslouzit stejne jako nova za 1/3 cenu. Plno lidi si koupi sluchatka co vyzkousi nebo jen prestane pouzivat a to je pak super kauf. Jinak oba modely co jsem doporucil se stale vyrabi-a doporucil jsem je protoze nabidky na bazaru co sem nekdo dal byly za vybornou cenu.
Lotoo Paw S1/Schiit Fulla 2 + Meze 99 Classics/Grado RS2e
Shanling M0 + ATH-MSR7 (Grado SR60i, AKG K451)
tonik666
Junior

Odeslat příspěvekod zino333 1. 2. 2019 13:36

eiben píše:nejak nechapu logiku za telefon skoro kazdy vysoli 10 000 a kazde 3-4 roky ho meni a za lepsi sluchatka od 3000 Kc ktere v pohode vydrzi 10 let se boji zainvestovat

Presne tak.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků