Změna či upgrade ze Sennheiser Momentum M2 over ear

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod CosmoDante 15. 1. 2019 19:33

Ty Sony wh-1000xm2 mají jednu velkou nevýhodu, a to, že je to peklo pro uši. Opravdu již po chvíli hřejí a hodně se potí. Ale jinak jsem s nimi také velmi spokojen a budu měnit až příští rok za 4. generaci, kde snad náušníky budou větší. Určitě je nepoužívej přes kabel, zvuk je horší.
CosmoDante
Junior

Odeslat příspěvekod hanysek3099 15. 1. 2019 21:10

Díky za názory a podněty. Zatím cca hodinka zkoušení a poslechu a musím překvapeně konstatovat, že mě opravdu překvapili. Nerozehrané z krabice a např. v podání prostoru a separaci nástrojů se již teď vyrovnají Sennheiserům Momentum M2. Takže mám opravdu radost a doufám, že nebudu muset řešit problém s konstrukcí sluchátek apod.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 15. 1. 2019 22:01

CosmoDante píše:Ty Sony wh-1000xm2 mají jednu velkou nevýhodu, a to, že je to peklo pro uši. Opravdu již po chvíli hřejí a hodně se potí. Ale jinak jsem s nimi také velmi spokojen a budu měnit až příští rok za 4. generaci, kde snad náušníky budou větší. Určitě je nepoužívej přes kabel, zvuk je horší.

Tiez som hned premyslal, ze prejdem na Mark3, ale uz pockam rovno na Mark4 ako ty. Uz dvojky su o poznanie lepsie ako prva verzia. Mk3 vs Mk2 maju lepsiu hlavne ANC a trochu vacsie nausniky.
Inak je samozrejme naozaj taketo sluchatka pouzivat cez kabel asi zbytocne. Ale ak pises, ze zvuk je cez kabel horsi, mozes napisat, na com si skusal prehravat cez kabel ? Mal si sluchatka pritom zapnute ? Dva tri tyzdne dozadu sa to tu riesilo a pisal som, preco moze niekto vnimat, ze je kabel horsi. Ja rozhodne toto nemozem potvrdit.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků