Bezdrátová sluchátka do 10tisíc

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dupaljiri 10. 1. 2019 22:05

Zdravím vybírám bezdrátová sluchátka s možností připojení k PC a nebo TV. Maximální cenu jsem si stanovil 10tisíc. Po hledání mně zaujala sluchátka http://www.tsbohemia.cz/sennheiser-rs-195_d211875.html?utm_source=heureka&utm_medium=srovnavac&utm_campaign=Elektronika+%7C+TV,+video,+audio+%7C+Audio+%7C+Sluchatka&utm_term=211875
nebo http://www.tsbohemia.cz/sennheiser-rs-175_d211873.html
má někdo s něma zkušenost popřípadě doporučil by někdo nějakou alternativu?
Děkuji moc
dupaljiri
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 1. 2019 09:04

Kvalitativne adekvatnu alternativu k RS serii od Sennheiseru najdes tazko.
Pokial ide o tie 2 konkretne modely, rozdiel je hlavne v moznostiach nastavenia toho drahsieho modelu. Ak ich nepotrebujes, rozdiel vo zvuku nie je taky vyrazny aby malo zmysel tolko priplacat.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dupaljiri 13. 1. 2019 11:56

super dekuju moc pujdu tedy do tech RS175
dupaljiri
Junior

Odeslat příspěvekod dupaljiri 15. 1. 2019 09:00

Ještě se zeptám na kolik by vyšla odpovídající sestava klasická drátová sluchátka s dac a zesilovačem?Děkuju moc
dupaljiri
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 15. 1. 2019 11:28

Za cenu tych Sennov budu hrat kablove sluchadla+DAC podstatne lepsie.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dupaljiri 15. 1. 2019 11:36

byla by prosim nejaka inspirace? Dekuju moc
edit: strop mám cca10k a chtěl bych aby to bylo použitelné ideál jak u PC tak TV popřípadě PS4. Když jsem koukal po DACu tak jen nevím zda je nutností dokupovat i zesilovač na sluchátka a popřípadě od jaké impedance,trošku se v tomto ztrácím a budu rád když mi to někdo uvede na pravou míru.
dupaljiri
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 15. 1. 2019 15:30

Su aj kombinovne DACy, ktore maju sluchadlovy zosilovač, takže k takemu už extra sluchadlovy zosilovač nepotrebuješ.
Pri rozpočte 10000,- je toho na vyber už hodne, ak to teda nemusi byť kupiteľne tu. V takom pripade sa ten vyber dosť zuži. Take zakladne dac/ampy so slušnym zvukom začinaju tak od 50€. Zaleži aj aku funkcionalitu potrebuješ (predzosilovač...).

Čo sa sluchadiel tyka, zaleži či potrebuješ izolovať alebo či budu môžu byť aj otvorene atd.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dupaljiri 15. 1. 2019 17:13

jde mi převážně o kvalitu takže klidně otevřené,v dnešní době se nebránim ničemu. Klidně i bazarové, nalezl jsem za dobrý peníz Sennheiser HD600 jen nevím čím bych je krmil aby to nebylo na úkor kvality.
dupaljiri
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 15. 1. 2019 18:54

Ak to je za nejaku zaujimavu cenu, tak kľudne aj HD600.
Pripadne dobry kup je aj toto: viewtopic.php?f=1872&t=1295056
Z dacov (novych) napr. TOPPING DX3 Pro, Yulong DAART Canary... A si cca na rozpočte, možno niečo nad a maš vyborny zvuk.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rendy 23. 1. 2019 23:23

Řeším něco podobného..

Momentálně používám DAC + zesilovač + AKG K701 .. se zvukem jsem vcelku spokojen, ale kabel už mi jaksi začíná vadit. Bohužel ho nelze vyměnit a neustále se všemožně zamotává. Dále bych chtěl znovu uzavřená sluchátka kvůli okolnímu hluku.
Poslech převážně doma u PC - hudba, video atd.., vyjimečně bych asi připojil k TV. Optické připojení mám, ale myslíte, že přenos tím wifi signálem je lepší než přes Bluetooth? Dosah neřeším.. vždy v rámci jedné menší místnosti. Ale spíš, že v BT sluchátkách je daleko pestřejší výběr sluchátek např. s aktivním potlačením okolního hluku atd.. krom toho, dají se spárovat s čímkoliv..
Jak si to poděláš, takový to máš..
Rendy
Junior

Odeslat příspěvekod Rendy 30. 1. 2019 21:31

Tak jsem nakonec vzal ve výprodeji Sony WH-1000X m2 (6000CZK)
Kvůli univerzálnímu připojení, podporou různých vylepšení (potlačení hluku atd) a oslavným recenzím.
Při prvním poslechu celkem zklamáni oproti klasice, ale co jsem si pohrál s nastavením telefonu, kodeku na telefonu LDAC, tak musím říct, že hrajou na bezdrát velmi slušně. Zkusmo připojeno kabelem ke stejnému řetězci jako AKG a je to také dobré.. ve výškách nejsou sice tak vzdušné, ale to je asi obecný problém uzavřených sluchátek. Ještě pořešit solidní transmitter k PC, pač tam je ten zvuk přes standardní kodek nic-moc.
Jak si to poděláš, takový to máš..
Rendy
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků