Tansio Mirai TSMR3

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod geo65 19. 3. 2019 11:36

Penon to tak deklaroval bez vyžádání. Myslím, že to dělají automaticky a zmínili mně to i v mailu.

Nemám celkem s čím srovnávat. Předtím jsem měl Westone 4R (cca před 1/4 rokem odešlo jedno sluchátko) a potom nouzově na ven levné hybridy KZ ZS5. I při prvním zkušebním nedoladěném poslechu jsou TSMR3 Pro mnohem vyšší level. Na moje uši mají celkem velké krčky, takže budu laborovat s nástavcema.
geo65
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mistr63 19. 3. 2019 21:30

Konečně můžu i já po strastiplném cestování HongKong-Most-HongKong-Most začít poslouchat to, o čem jsem snil , když jsem je “mrazíkovo” vracel . Krabička obsahovala originál kabel , jeden krásný pletený a jeden symetrický 2.5 . Možná za trpělivost .
Cena byla uvedena 15$ Gift .
Možná by to mělo patřit do SZ, než to někdo práskne , pak bude po parádě .
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod amarok 21. 3. 2019 15:04

Frekvenční graf TSMR-3 na eshopu ToaBao
Obrázek
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 21. 3. 2019 16:39

Nemůže někdo TSMR3 nejlépe ve verzi PRO popsat a případně srovnat s nějakými obecně známými sluchátky jako třeba ibasso it01? Stojí to skutečně za ty peníze? Přeci jen například na head-fi kolem nich není zdaleka takové pozdvižení jako tady.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 21. 3. 2019 18:47

Můžu srovnávat pouze s modelem TSMR3 (nemám PRO verzi) a v porovnání s iBasso IT01 se jedná o obrovský zvukový posun. Sluchátka jsou lepší ve všech směrech - výrazně lepší podání prostoru, markantně lepší separace jednotlivých nástrojů atd. Sluchátka mají hodně odlišný zvukový projev - jsou vzdušnější, středy a výšky mají větší jiskru a energii, spodní pásmo není tak zvýrazněné, ale je ho víc než dostatek. Já jsem měl štěstí a kupoval je za cca 4500 Kč zde na bazaru (zatím jediný kus co se tu objevil) a nelituji ani koruny.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 21. 3. 2019 19:44

hanysek: díky za srovnání. Tohle mně dá víc, než výkřiky jak je to paráda. Trošku se bojím těch basů. Teď si docela ujíždím na FiiO FH5 a líbí se mně právě jejich bas- Mají nějakou slabinu?
Asi ještě počkám na reference na PRO verzi.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 21. 3. 2019 20:09

Bas je pevnější a lépe dávkovaný, ale není tak dominantní jako u iBasso IT01. FH5 jsem zatím bohužel neměl možnost poslechnout (nějak se nemůžu dostat do Audiga ...). Celkově je ale TSMR-3 podstatně lépe vyladěný kousek a to jsem ibasso it01 používal cca rok k maximální spokojenosti a pořád je považuji za nejlepší kousek kolem 2500 Kč. Nicméně TSMR-3 je opravdu někde jinde a myslím, že snesou srovnání s ještě výrazně dražšími kousky
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepis99 21. 3. 2019 21:53

hanysek: tak toto rad citam. Tiez som bol s IT01 dost spokojny, za tu cenu ale koli tomuto nadseniu som si objednal ale uz pro verziu ale dojdu mi az za cca 2 tyzdne lebo ja som spekulant a dal som si vyrobit ich v modro cervenej kombinacii ako som mal aj IT01.
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod Carabei 1. 4. 2019 17:57

Chystám se objednat TSMR3Pro, objednával někdo k nim i lepší kabel?

Zatím mi přijde jako dobrá volba tento:

https://penonaudio.com/accessories/earp ... order=DESC
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalik7 1. 4. 2019 20:18

Na Aliexpressu se dají sehnat slušné kabely za babku.
iBasso DX160 -> Oriveti New Primacy
kalik7
Junior

Odeslat příspěvekod rendyG 1. 4. 2019 20:59

Kabely pod $20 bych nekupoval, ale pravda ze na ali je vyber obrovsky.
Kupoval jsem nejakou dobu zpet hezkej tenkej medenej od nicehck a ze bych byl nejak nadsenej se rict neda. Podobny kabely jako ma IT01 a IT01S se daji sehnat kolem $50-$100.
Kdyby si chtel neco pocist v anglictine, v tomhle vlakne je toho o kabelech mraky...

https://www.head-fi.org/threads/low-end ... t-14637360
Sennheiser HD580, MrSpeakers AlphaDog (diy)
Blessing2:Dusk, RE400, ZS5v1, modded: [Evos Palais, HifiWalker A1, diy "ER4XR"]
Mimby -> THX789
E1DA 9038S, ZX300, ES100, Walnut V2 (V5i)
rendyG
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amarok 4. 4. 2019 12:34

Doporučuji tenhle 16 core kabel ze cca $30.
https://www.aliexpress.com/item/AK-Kinb ... 4c4dneZtNz
Nemá žádné ostré hrany, barva je decentní a je fakt tlustej (ale lehkej). Jsou verze s různými konektory.

Před hodinou dorazily TSMR3 Pro. Přes NL poštu, bez cla. Necelý měsíc čekání (bylo by to o týden míň, kdybych nečekal na svojí barvu)
První dojem - nemám problém s usazením; vyvážený zvuk; technicky hodně na výši; s výchozími piny na 010 více než dostatek basu.

Při čekání jsem ale nevydržel a objednal si Final Audio E1000. Na ty jsem moc zvědavý.
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 4. 4. 2019 18:55

amarok: můžeš je srovnat s těmi Re-400? Podle sluchátek co máš v popisu to nevypadá, že bys byl zrovna milovník basů. Obávám se, že pro mě budou mít basů málo.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 4. 4. 2019 19:36

TSMR3 rozhodně netrpí nedostatkem basů a pochybuji, že verze Pro na tom bude jinak. Jen to nejsou přebasovaná sluchátka - basu je vždy dostatek tam, kde mají být a jsou hutné a výrazné, nicméně nemají žádnou tendenci zasahovat do ostatních pásem.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepis99 4. 4. 2019 20:19

Tak toto sa dobre cita.Az som nedockavy. Kolko asi tak trva cesta od vyrobcu? Minuly stvrtok pisali, ze uz su vyrobene a poslane.
pepis99
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků