Tansio Mirai TSMR3

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ondrasheq 15. 2. 2019 10:07

Je to potřeba asi připsat do objednávky
ondrasheq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 15. 2. 2019 18:32

Myslím, že dopravce z Evropy není u zásilky z Asie zárukou hladkého průběhu. Zas až tak bych naše úřady nepodceňoval. Tento fígl používá i řada prodejců na ALI. Směrodatná je adresa odesílatele.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SSakul 15. 2. 2019 18:57

Ale u OKCSC shopu na ali ( jedna firma co dělá kabely , sluchátka atd ) jsem se už setkal , že poslali zboží do Belgie a od tama to šlo z PO boxu v rámci Unie jen přelepené jako že balík z Belgického PO boxu .. Mobily jednu dobu takhle chodily taky , a to přes Anglii . Každopádně se to chce určitě zeptat , jak už bylo psané výš , samotný dopravce nerozhoduje a důležité je od kuď to jde
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 21. 2. 2019 18:25

Tak 8.2. jsem objednal, 14.2. posláno a nebýt toho že se pošta vykašlala na doručování a nechala to rovnou na poště aniž by dali vědět tak už jsem je měl v uších... každopádně to bylo nečekaně rychlý.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 22. 2. 2019 18:53

Tak jsou doma. Nemám slov :D
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ondrasheq 22. 2. 2019 21:07

To jsi nám toho napsal. Jestli je to taková paráda, tak by mě zajímalo srovnání s HD600. A nepiště, že to srovnávat nejde, protože IEM jsou úplně něco jiného :D
ondrasheq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 22. 2. 2019 22:04

Něco napíšu, nechávám rozehrát a zvykam si.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 23. 2. 2019 17:15

Tak už mám pár hodin za sebou a musím potvrdit všechno co tu je napsáno. Zkoušel jsem je na přímo porovnat I Iduny a je to nebe a dudy. Iduny hrají dobře. Výborně. Mirai hrajou neskutečně. Spousta nových detailu, neskutečně přirozený a vyrovnaný zvuk. Během chvíle zapomenu že je mám v usich, zvuk si jen tak plyne a i přes premiru detailu nijak neobtěžuje, neunavije, vsechno je tam kde má být. Zpracování je taky na výbornou, jen nástavce to chce chvíli hledat, je jich v balení dost, ale krček je široký a poměrně i dlouhý, nástavce občas sklouznou I přes to že je krček zbrouseny aby neklouzal a pak není usazení ideální, musím nástavce občas trochu povytahnout. Každopádně poslech Mirai je úplně nový zážitek. Ladění je opravdu jen decentní, přepnutí z nich neudělá basový ani světlý sluchátka, jen se posune akcent kousek vedle, na bas nebo na výšky, ale pro mě zatím ideál defaultni nastavení. Zatím poslouchám na M0 ale čekám ještě na Hidizs Ap80, který by měl hrát líp.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 24. 2. 2019 15:26

Tak jsem na ně zvědavý. Až mi dorazí přidám i své dojmy. Těším se na srovnání s Orivety New Primacy, na které jsem si rychle zvykl, ale asi půjdou případně dál ...
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 24. 2. 2019 16:57

Kupodivu,jsou uz na bazaru...
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrasheq 24. 2. 2019 17:56

Tak aby se ta diskuse zrelativizovala - co tomu chybí oproti top class?
Protože z toho, co tu píšete by člověk mohl usuzovat, že nic lepšího k mání teď není, ale za 200 babek se mi tomu nechce moc věřit :)
ondrasheq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 24. 2. 2019 18:07

A jaký top class v inearech máš konkrétně na mysli, případně s čím máš osobní zkušenost?
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mistr63 24. 2. 2019 19:14

Na vlastní uši jsem měl možnost “ Mirai “ slyšet . Napsal jsem své pocity . Napsat , že za dvě stě babek se ti nechce věřit . Poradím asi hnusně , přejdi do jiného téma. 1000-2000-3000 $ . Tyto mají pouze 3 pruhy jen obyčejný Ádidas . On to zase takový zázrak nebude . ( jsou bez cenovky )
Nezlobte se , ale musel jsem !!!
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 24. 2. 2019 20:11

Tak on tady asi nikdo netvrdí že jsou to nejlepší špunty na světě. Je ale pravda že hrajou skvěle, na svoji cenovku až neuvěřitelně, ale určitě je kam jít dál. Nicméně už bude potřeba pořádně připlatit, ale já bych to srovnal se situací ve vedlejším vlakne ohledně chi-fi tour. Tam jsme se zatím shodli že jedny z nejlepších spuntu jsou EzAudio D4 za 10$. Konkurují podle všeho i sluchátkum za desetinasobek ceny. Ne všem logicky, ale rozdíly ve zvuku jsou často propastny a tak sluchátka za 1000$ můžou být stejně dobrý jako za 100$, ale taky výrazně lepší. Prostě to není tak že za víc peněz dostaneš vždycky víc, byť jen o trochu. V audio technice platí že za víc peněz můžeš prostě dostat i horší zvuk. A TSMR3 jsou prostě mimořádně povedený. Nic víc.

-- 24. 2. 2019 20:20 --

Ještě pár postřehů pro případný zájemce. TSMR3 jsou hodně citlivy. Rozehraje je cokoliv. Tvarem jsou taky moc povedený, mě padnou do uší jak ulity, tlustší krček nevadí. Dodavanej kabel je celkem dobrej, zajímavě řešeny zesílení kolem uši, neni tam drát, naštěstí, ale hodně zakroucena buzirka, nasazení je obtížnější ale parádně obepne ucho a drží na místě líp než drát. Nicméně já dostal jako dárek od penonu jejich kabel CS819 tak používám ten. Posun nástavců po krčku jsem vyřešil kouskem gumičky ze starých penovych nástavců, udělal jsem z nich zarážky viz fotka.
Přílohy
IMG_20190224_201954.jpg
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LuborK 24. 2. 2019 20:21

Skutecnost, ze se Mirai objevila na bazaru rozhodne nijak nesouvi s jejich nekvalitou ci prozreni, ze to zase takovy marvel neni. Jsou vyborne zpracovana, zvukove skvela, ale otazka zvuku vseobecne, je velmi subjektivni a kazdy ma uplne jine preference....
S nazorem, ktery zde uvedl mrazikovo, lze jen souhlasit.
LuborK
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků