ChiFi špunto tour

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 7. 1. 2019 10:57

Už se dlouho nedělo nic bohulibého v rámci zdejší komunity, proto jsem se rozhodl návazat na akce z minulosti a uspořádat tour špuntofonů z ALI. Pokud tedy bude zájem :-)

Kandidáti:

KZ ZS3
KZ ZS3e
TRN IM1
QKZ DM7

Pokud by chtěl někdo něco přidat, tak jsem možnostem otevřen. Výše zmíněné špunty poskytnu já.

Pravidla:

Zájemci o akci se budou přihlašovat u mne. Od každého chci jméno, e-mail, doručovací poštovní adresu a telefon. Zmíněná data chci jen pro případnou komunikaci a hladký pohyb sluchátek mezi testujícími. Data nebudou nikomu poskytnuta k jakýmkoliv účelům.
Každý testující bude mít na polech 7 dnů, lhůta začíná běžet dnem, kdy sluchátka přijal a osmý den je pošle dalšímu v řadě.
Počet testujících omezuji na max na 10 a vyhrauji si právo jejich výběru.
Každý testující se zavazuje, že po skončení poslechu nejdéle do týdne napíše své dojmy na jednotlivá sluchátka bude je publikovat zde na AVmanii. Součásti dojmů musí být informace o zdroji na kterém poslech probíhal.
Pořadí testujících určím já a rozpis zvěřejním zde při zahájení akce. Každý testující si musí vyžádat adresu svého násedníka. Sluchátka budou posílána jako balík do ruky Českou poštou. Po odeslání poskyte testující mě a svému následníku podací číslo. Sluchátka budou vždy řádně a bezpečně zabalena, aby nedošlo k jejich poškození během přepravy. Balík bude pojištěn na hodnotu 1.000,-. Nákady na odeslání jdou k tíži každého testujícího. Poslední v pořadí odešle sluchátka zpět na mou adresu.
Uzávěrku přihlášených bych rád udělal do konce Ledna, aby již od Února akce běžela.
Vyhrazuji si právo pravidla doplnit či v případě potřeby změnit.

Sem do vlákna prosím piště své podněty a projevte svůj případný zájem. Zatím mne nezahlcujte SZ, obešlu si Vás sám.

Děkuji

Pavel
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 7. 1. 2019 11:52

Mohl bych přihodit TRNy V80 a Audbosy P4.
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, KZ ZS3, Whizzer HE01, Kb ear Believe, Tinhifi P1, Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 7. 1. 2019 12:14

Klidně přihodím dávno zapomenuté Havi B3 a 8$ zázrak Ez audio d4
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 7. 1. 2019 14:58

Ahoj, rád se přidám, pokud bude možnost. Bohužel aktuálně nemám žádná vlastní vhodná sluchátka, nicméně mohl bych jako zajímavou referenci přidat špunty přiložené k LG V30 od Bang & Olufsen, které mě velmi mile překvapily a jsou to možná nejlepší sluchátka přiložená k telefonu, jaká jsem kdy slyšel :-)
Naposledy upravil hanysek3099 dne 7. 1. 2019 17:08, celkově upraveno 1
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SSakul 7. 1. 2019 15:03

Doma se mi válí Whizzer Haydn , od doby , co přišel z reklamace nový pár , už poslouchám jen Kyliny . Tour se účastnit nemusím ( a recenze stejně píšu nerad ) ale rád je poskytnutu přes my.dre/lopa na tour . Případné vrácení po skončení tour bych si pak pořešil skrz kluky , ať stačí odeslat jeden balík .
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 7. 1. 2019 18:49

Osobně si myslím, že by bylo lepší postavit skupinu špuntů třeba do 50USD. Když budem motat špunty za 12USD a vedle nich dáme druhý přes kilo, tak to mi přijde takový divný. Na druhý straně, pokud má někdo doma dražší špunty a porovná k nim ty z tour, proti tomu bych nic neměl. Nicméně budu respektovat názor většiny.
Já ještě nemám doma ty ZS3e, ale měly by do konce měsíce přijít.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod amarok 8. 1. 2019 13:10

Jestli mě mrazíkovo nezabije kvůli nabasovaným zs3e, zkusím se přihlásit ;-]
Do pléna bych dal tohle:

zs7/ed16
zs10
Boarseman cx98s
Swing IE800
+ Jays T-jays
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 8. 1. 2019 17:16

To už vypadá spíš na dvě nezávislé tour, vzhledem k počtu sluchátek, která jsou k dispozici. Tak co kdybychom hlasovali, která zařadit a která příště. Podle mne nemá cenu posílat dokola 10 špuntů, to se nedá rozumně poslechnout a porovnat.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 8. 1. 2019 17:52

Já bych to možná udělal podle ceny.
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, KZ ZS3, Whizzer HE01, Kb ear Believe, Tinhifi P1, Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 8. 1. 2019 17:57

No tak jsem to i myslel. Vzít třeba 5 až 6 kousků do jednoho balíčku s cenovkou do 30USD, případně následně udělat balíček další a poslat ho v druhém turnusu.
Teď je tu v nabídce cca 15 různých kousků a to si myslím je moc. A zase dávat na to každému dva týdny, to bude tour na rok.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 8. 1. 2019 18:28

Souhlas, ideálně bude tak 5-6 kousků. Já teď budu mít u sebe půjčené TRN V80, takže je dle dohody s majitelem (tímto velmi děkuji my.dre za půjčení) mohu přidat k balíku od Mrazíkovo.
Každopádně maximální počet sluchátek pro přímé srovnání je skutečně tak těch 5-6, víc by byl děsný zmatek a bylo by to složité i na závěrečné shrnutí
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 9. 1. 2019 09:08

Zkušební piloti:

amarok
hanysek3099
Lopo_X ( předpokládám )
my.dre ( předpokládám )

někdo další?
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 9. 1. 2019 15:01

Super, díky za přijetí. Pokud to bude možné hlásím se jako první do pořadí, abych mohl k Tvé várce sluchátek připojit TRN V80 od My.Dre. Následně by pak již celý balík sluchátek putoval dohromady dalšímu v pořadí :-)
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 9. 1. 2019 20:10

Tak ja se taky hlásím a můžu přispět s memt x5 a několika výše zmíněnými.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 9. 1. 2019 21:01

Piloti:
amarok
hanysek3099
vencaxxx
Lopo_X ( předpokládám )
my.dre ( předpokládám )

Špunty:
KZ ZS3
KZ ZS3e
TRN IM1
TRN V80
QKZ DM7
KZ ZS10
Boarseman cx98s
Audbos P4

Ta technika to je můj návrh, vyjádřete se co případně dalšího nebo co naopak vůbec.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků