Hi-fi špunty (max 5000CZK/200€?)

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod standavfr 23. 1. 2019 16:02

Nejsou kovové,jsou galvanicky pokovené.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 23. 1. 2019 16:02

Nejsou kovové,jsou galvanicky pokovené.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 23. 1. 2019 16:39

Budu hnidopich, ale jsou to IT01s a IT01 :) (ne T01).
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 23. 1. 2019 16:59

Ty jo eSka hrajou fakt lip. Takze T01 jsou na prodej, kdyby je někdo chtěl tak SZ. (Dam i do bazaru)
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 23. 1. 2019 17:20

Sorry za tři stejné příspěvky.Teď jsem poslouchal Načevu-Průvan v hlavě a připadal jsem si jako bych to slyšel poprvé.Každý ruch,každé cinknutí přesně ohraničené a umístěné v prostoru,pevný bas,slyším každé nadechnutí zpěvačky.Tahle nahrávka je zvukově mimořádná,ale až teď je to je úplně a zcela ONO.Týka se IT01S a Fiio M9.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 2. 2019 19:25

Tak a su v hájíčku. IT01S jsem vrátil, bo se mi zdálo že se tam vnutil kovový feeling... a najednou zjištuju že šly skvěle vybudit a cokoli tu mám hraje vic potichu a méně detailně(vč. AKG845). Je fakt že dát je u s8 na max bylo už nebezpečné, já je jel na max. doporučenou hlasitost, za červenou čáru nechodit... a v ČR toho moc jako náhrada nebude :/
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 21. 2. 2019 09:56

Jestli myslíš,že ta ty peníze koupíš něco lepšího tak držím palce a hodně štěstí.Ta plechovost šla spíš za telefonem,sluchátka hrajou s DAPem přirozeně bez plechfeelingu.Nepřirozenost na výškách měl i S7edge a byla slyšet hlavně s kvalitními sluchátky.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SSakul 21. 2. 2019 11:52

Pokud netrvá na nákupu u nás , tak v tom rozpočtu kolem 200$ je toho opravdu hodně a je z čeho vybírat .
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 2. 2019 22:38

Je mi líto že sem se jich zbavil. Přestala mne bavit muzika...
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OK1389 4. 3. 2019 21:03

Ahoj, tak jsem dneska zašel do audiga vyzkouset špunty se stejným zadáním. Vyzkoušel jsem tam několikero Sluchátek. Audiotechnika ls50i mě moc nezaujaly, Senheisery kolem 2500Kc měly hodně výrzné basy na můj vkus a po zkušenosti s KZ ZS6 bych se obával, že mě přestanou bavit po hodině a bude mě z toho bolet hlava. Nakonec jsem si koupil FIIO F9Pro. První zkušenosti před zahořením. Nejlépe mi seděli na uších, hned na první pokus se skvěle nasazují. Bohužel Shure, Ibaso a další mi neseděly na uších. Zpracování normální (neurazí, nepotěší). Konektory jdou hooodně ztuha, což bych viděl jako plus, že budou držet. Dva kabely symetrický a s mikrofonem na telefon. Zvuk mi zatím přišel nejzajímavější u téhle kategorie, ale je to subjektivní, stejně jako nasazování. Chce to asi vyzkoušet. Nicméně zvuk je krásně čistý a musím říct, že mi naprosto vyhovuje utěsnění zvukovodu. Dostává se tak dovnitř tak akorát hluku, který úplně neruší poslech hudby, ale zároveň se nemusím bát, že mě ve městě převálcuje zezadu auto (vlak a metro taky v pohodě). Za mě maximální spokojenost. Doporučuju však zajít vyzkoušet a poslechnout, pokud to jde. Dost mě zklamaly Ibaso IT01, těšil jsem se na ně a zkončil jsem na tom, že mi neseděly, což byla škoda.
OK1389
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brodus 5. 3. 2019 19:24

Mam necelý půlrok Ibassa i F9pro..a ty jsou super.:-).Mám jen M2s tak jak hrajou na symetrice nevim? Ale každopádně si pak hlidej nastavce,bo jsem ztratil vocal..a pak je to celkem bludný kruh..:-(.Při výměně hrajou úplně jinak..a to jsem vytahal vše z krabiček.Jinak jsem s nimi spokojený moc:-))..It01 používám ven se psem, ale pohodlí mi nevyhovuje..tak to kombinuji.
brodus
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků