Náhrada za AKG K451

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod 1-2-3 26. 12. 2018 13:52

Ahoj, používám výše uvedená sluchátka, ale něco už mají za sebou, čeká mě minimálně výměna náušníků i kabelu, ale jsou celkově dost omlácená a vzhledem k tomu, že to dá dohromady přes půl původní ceny sluchátek, trochu přemýšlím, jestli by se nedalo koupit něco srovnatelného nového.

Sluchátka používám denně, ne na moc hodin, ale tahám je pořád s sebou - cesta v mhd, v práci si je nandám třeba na hodinku, když zrovna človek nemusí komunikovat s kolegama. Pak zase cesta zpátky, doma si je nandám třeba večer když už nechci v paneláku rušit s reproduktory. Sluchátka do uší mi vadí, takže na těchto oceňuji skladnost i přes náhlavní konstrukci. Co bych považoval za plus je určitě možnost bezdrátovosti - uplně jí nevyžaduju, ale občas si říkám, že mi ten kabel všude zavází a nezlobil bych se mít aspoň tu možnost jet sem tam bez něj. Reprodukce je všehochuť, ale většinu tvoří určitě kytari nebo různé formy a subžánry rocku, chcete-li.

Takhle hledám sluchátka na uši/kolem uší, dobře přenosná (a dobře snášející přenášení) s cenou kolem 2-2,5 tis., jako stály nové AKG K451. Nebudu se zlobit, kdyby byla sluchátka bezdrátová. Díky za rady.
1-2-3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 29. 12. 2018 07:11

Ak to ma byt bezdrotove, tak snad jedine MEE audio Matrix3, Sennheiser 4.40 BT, pripadne niektore Bluedio, ale vsetko su to o dost vacsie sluchadla ako boli K451.
Ak drotove a kompaktne, tak ujays. Tie hraju z tychto s rezervou najlepsie. Ujays su aj v bezdrotovej verzii, tam uz ale ide cena k 4 tisickam.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků