Odolne In-ear do 100€

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod okolimar 8. 12. 2018 09:12

Ahojte, pozeral som si aj ostatne temy, toto je taka olubena cenova hladina, ale potrebujem trochu predsa poradit. Ako zdroj pouzivam vylucne smartphone pripadne NTB, nic specialne. Budem pocut rozdiel v lepsich sluchadlach v tomto pripade?

Co som si zatial nastudoval, tak mi to vychadza na 1more Tripple Driver, tu vsak na amazone sa dost ludi stazuje na kvalitu (odide im jedno sluchadlo po par mesiacoch atd.). Mate niekto konkretne tieto?

Ja nosim sluchadla len tak vo vrecku a preto aj ta prva otazka, ze ak je rozdiel vo zvuku (kvoli obmedzeniam smartphonu) ziaden, alebo maly, ci existuje nejaka dobre hrajuca odolnejsia alternativa. Napr. MA390 vyzera odolnejsie, alebo ani pri Beyerdynamic Byron sa ludia tak na kvalitu nestazuju.

A este posledna otazka, daju sa over-ear nosit aj normalne, ci to vobec nepasuje. Lebo to by sa mi dost rozsiril vyber aj na sluchadla, ktore maju vymenitelny kablik a uz by nemusel byt az taky problem s kvalitou (ibasso it01, AT-E40, pripadne RHA MA750). Pocuvam najma progresivny rock, metal (Pink Floyd, Metallica, Dream Theatre), bol by som rad za co najvacsi rozsah v dolnej hranici spektra, kedze minule som objavil na pozicanych sluchadlach zvuky co som nepocul nikdy :-) .

Dakujem za radu.
okolimar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod okolimar 10. 12. 2018 12:14

Este doplnim ak budem mat niekto chut mi poradit, ze teraz mam tieto https://www.ebay.com/itm/150441408188 porovnaval som ich s KZ ZS5 Hybrid Earphones 2DD+2BA a je tam teda pocut rozdiel, na tych KZ je plnsi zvuk akurat mi az tak nesedia prilis cinkave treble. Cize asi skor nieco s temnejsim prejavom hladam. Celkom mi sedia ATH-T500, ktore pouzivam ked nie som na ceste.

Dik za pomoc.
okolimar
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků